0.15 verzió kibeszélő

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Guest
Én meg úgy vettem észre, hogy a beteg egységek ugye kevesebbet sebeznek (mint eddig), csak most már azt is írja ki, mennyit fog sebezni. (Eddig csak a "normál" értéket írta ki.) Más is észrevette? :)
 

DeletedUser3968

Guest
a márványt adó kereskedőt alabástron kereskedőnek hívják az alabástrom kereskedőt meg márvány kereskedőnek.:confused:
 

DeletedUser

Guest
Borzalmas az új verzió !!!! A kereskedelmet lehetetlenné tette !!! Mi az, hogy nem adhatok 12 bort 2 alabástromért ?! "Azt javasolja", (kötelezően), hogy adjak 4 bort 2 alábostromért.. ki az aki ezt meg is veszi ?!!! Gondolkodjanak már a fejlesztők !!! Sok áruért csak nagyobb mennyiségben lehet fizetni !!! ki az aki 4 borért venne 2 puskaport például ?!
Javaslom, hogy ezt a borzalmas "újítást" vegyék ki a verzióbol és az egész játékból. Nem tudok senkivel se kereskedni, mert nincs az a ***** aki így megvenné a dolgokat !!!!
A multiszámlára meg van megoldás drága operátorok: IP cím ellenőrzés. Egy nem innogames-es játékban (nem akarok reklámozni) amint gyakrabban lépünk be két számlával automatrikus bannt kapunk. Erre nem gondolt senki ?!

Ez sajnos fejlesztői oldalról elvi hiba mivel a játék egyik legfontosabb logikai funkcióját technológiai okok miatt szorítják szükségtelen keretek közé. Habár ez nem a valós élet szimulációja, de a kereskedelemnek pont az a lényege, hogy minden annyit ér, amennyiért azt valaki hajlandó megvenni. Az, hogy egy fejlett játékosnak "ugyanannyi erőfeszítésébe" kerül előállítani 1 puskaport, mint egy most kezdőnek 1 bort, az nagy butaság. Egy saját kezűleg összeeszkábált asztalért sem kapsz egy luxus BMW-t, hiába ugyanúgy 2 napi munkádba került előállítani, mint a gyárnak a kocsit.

A több account-ot használó személyek szűrését tényleg úgy lehetne hatékonyan megoldani, ahogy az előttem szóló mondta. Ha azonos címről, (sőt inkább tartományból a dinamikus IP-jű reconnectelők miatt) sok olyan árucsere történik, ahol nagyon magas, vagy nagyon alacsony a ráta, akkor az legyen intő jel. Persze ha nincs elég erőforrás adminok fizetésére, akik az ilyenek esetekre odanéznek, az is érthető.
 

DeletedUser10514

Guest
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Azt ne is említsem ugye, hogy az alapanyag előállítási költsége minden korban duplázódik. Szerintem is jogos elvárás, ha az alabástrom előállítási költsége 4X annyi mint a boré, akkor lehessen is kérni érte 4X annyit, ez a minimum.
Olyan ostobasággal meg kérem kíméljetek meg, de hát több alapanyagot termelhetsz minden korban, mert több is fogy, mind fejlesztésre, mind építkezésre. Szemre sokkal gyorsabban gyarapodik egy korban előrébb járó játékos, de aki ott tart az tudja hogy annyival többet is fogyaszt. És akkor ne is emlegessem hogy a hadjáratokból sem olyan könnyű jutalmakat leakasztani, ugyebár.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Guest
Nektek is ilyen pocsékul megy most a játék? Nekem nem akarja rendesen elindítani a termelést, megakad a második-harmadik háznál. Nem akarja betölteni sem a fejlesztési fát, sem a hadsereget elsőre, csak ha frissítem az oldalt. Így nem merek elindulni harcolni :( Lehet, hogy csak mindenki épp most feküdt rá a szerverre, vagy amúgy sem megy minden flottul?
 

DeletedUser10514

Guest
Nektek is ilyen pocsékul megy most a játék? Nekem nem akarja rendesen elindítani a termelést, megakad a második-harmadik háznál. Nem akarja betölteni sem a fejlesztési fát, sem a hadsereget elsőre, csak ha frissítem az oldalt. Így nem merek elindulni harcolni :( Lehet, hogy csak mindenki épp most feküdt rá a szerverre, vagy amúgy sem megy minden flottul?
Épp ma este fordult elő, hogy indítottam a termelést, de a holdacskák csak ráfrissítés után tűntek el. Amúgy nem jellemző, de lehet hétvégén nagyobb a forgalom.
 

DeletedUser11

Guest
Így remélhetőleg mindenki a maga igénye szerint játszhatja végig a csatát, és nem kell "feleslegesen" végignéznie minden apróbb részletet.
 

DeletedUser

Guest
Én így a 0.16 bejövetele előtt végeztem a fejlesztésekkel, Jöhet az új kor :D:cool:
 

DeletedUser1300

Guest
akkor beszélgessetek az újabb verzióról a megfelelő kibeszélőben.
ezt zártam

tito
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent