0.14 verzió kibeszélő

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser10514

Guest
Újabb érdekes bug: tegnap éjfélkor abban a hiszemben, hogy 1 körülre felépülnek a megkezdett favázas házaim és reggelre már begyűjthetem az első pénzadagot, aludni tértem. Erre mit történik? Amikor belépek, akkor kezdi el számolni 60 percről az első begyűjtést!
 

DeletedUser

Guest
Én az egyik szomszéd támadása után mentem szabotálni. Vagyis csak mentem volna mert a fő épületen kívül csak ösvény volt a városában:( Se lakó se katonai se gazdasági épület nem. Lehet be fejezi és törölte az épületeit? De a kérdés akkor az , honnan voltak bele a védők??????????
 

DeletedUser

Guest
Újabb érdekes bug: tegnap éjfélkor abban a hiszemben, hogy 1 körülre felépülnek a megkezdett favázas házaim és reggelre már begyűjthetem az első pénzadagot, aludni tértem. Erre mit történik? Amikor belépek, akkor kezdi el számolni 60 percről az első begyűjtést!

ez nálam már frissítés előtt is így volt, hogy hiába megépült órák óta, csak akkor kezd visszaszámolni, mikor beléptem. 8 óránként "termő" házaknál még idegesítőbb.
 

DeletedUser11

Guest
Ez nem hiba, ez így van!

Az újonnan épült épületek a felépüléstől számított első bejelentkezéstől fogják számolni az időt!

Pl. ha építesz egy épületet, és ahogy te is mondtad, alszol, és kijelentkezel, akkor akkor fogja a felépült elkezdeni a visszaszámlálást, ha először bejelentkeztél!
 

DeletedUser7560

Guest
Én az egyik szomszéd támadása után mentem szabotálni. Vagyis csak mentem volna mert a fő épületen kívül csak ösvény volt a városában:( Se lakó se katonai se gazdasági épület nem. Lehet be fejezi és törölte az épületeit? De a kérdés akkor az , honnan voltak bele a védők??????????

2lándzsás az alap védelem ha nem állítasz be védő sereget
 

DeletedUser3243

Guest
Én az egyik szomszéd támadása után mentem szabotálni. Vagyis csak mentem volna mert a fő épületen kívül csak ösvény volt a városában:( Se lakó se katonai se gazdasági épület nem. Lehet be fejezi és törölte az épületeit? De a kérdés akkor az , honnan voltak bele a védők??????????

Frissítés óta egyre nehezebben jeleniti meg a grafikát. Ha bemegyek a céhbe végig motiválni, akkor sok embernél csak a 2. "rábökésre" jeleniti meg a teljes várost, olyan mintha nem optimalizálták volna a frissítést.
A szomszédoknál pár embert úgy jelöl mintha a céhtársaim lennének, feketén alul, csak még az időd sem írja ki, Ők a barátaim. Kicsit zavaró, szerintem fölölleges volt a "megkülönböztetés".
 

DeletedUser

Guest
Ismét megtörtént az eset, ezúttal sík terepen (megharapta a lábát egy hörcsög). És ugyanolyan beteg csata után is (asszem). De még egyszer tapasztalom ezt, jobban megfigyelem.

Nem grafikai bug sajna... Most is harcoltam, két íjászomat érte ugyanez a baleset (illetve hármat is, csak az egyik útközben elpatkolt). Frissítettem, ugyanolyan beteg maradt, utána becsuktam a böngészőt és kiléptem, szintén ugyanolyan beteg maradt :(
 

DeletedUser10514

Guest
Ez nem hiba, ez így van!

Az újonnan épült épületek a felépüléstől számított első bejelentkezéstől fogják számolni az időt!

Pl. ha építesz egy épületet, és ahogy te is mondtad, alszol, és kijelentkezel, akkor akkor fogja a felépült elkezdeni a visszaszámlálást, ha először bejelentkeztél!
Ja, értem... és akkor a "valós idejű" játéknál az oké? Mert szerintem nem! Más böngészős játékban sem malmoznak az épületek csak azért, mert kikapcsolom a gépet és akkor épültek meg! Na, nincs mit tenni ez nyilván direkt van így de hogy miért, azt nem értem.
 

DeletedUser

Guest
No és a harmadik csata eredménye a következő: volt pár egység, aminek különbözött a lenti sávban és a csatamezőn kiírt életerő-érték, és ezt csak akkor jelenítette meg, amikor következő alkalommal támadott.
Nem ártana valamit kezdeni ezekkel a bugokkal.
Tapasztalt valaki rajtam kívül is ilyet? (Elnézést ha már levolt írva, feledékeny vagyok.)
 

DeletedUser

Guest
No és a harmadik csata eredménye a következő: volt pár egység, aminek különbözött a lenti sávban és a csatamezőn kiírt életerő-érték, és ezt csak akkor jelenítette meg, amikor következő alkalommal támadott.
Nem ártana valamit kezdeni ezekkel a bugokkal.
Tapasztalt valaki rajtam kívül is ilyet? (Elnézést ha már levolt írva, feledékeny vagyok.)

Már leírtam (és lehet más is előttem) de sosem baj ha ilyen hiba leírása többször szerepel :) Mondjuk a másik amit nem értek az a kereskedés új "elrendezése", mert most annyira összevissza vannak az ajánlatok, hogy az csuda (eddig váltási arány sorrendben voltak, de most már nem) :)
 

DeletedUser10514

Guest
"A csata közbeni lefagyás javítva" Hát ez sajnos nem jött össze... Most próbáltam meg egy szektort elfoglalni. 10 próbálkozás után feladtam. Történt ugyanis, hogy 6 íjászt vittem és 2 ostromgépet, az ellenfél felállása: 3 nehézgyalogos, 5 trebuchet. Amíg a gép nem jön sorra a távgyógyítóival, nincs is gond. Passzolok az íjászokkal, jönnének az övéi. De amint az első trebuchet lépne, kiakad a csata.
 

DeletedUser11761

Guest
Sziasztok én azt szeretném meg kérdezni , hogy például miért nem lehet vásárolni terültette miért kell érte pv-ézni vagy méreg drága gyémántokat venni . PL: 100000-ért 4-kocka szerintem sokan már régen tovább jutottak volna mint én is cserélgetem a házakat a városomban de evvel nem jutok előre . Ha tudtok akkor javítsatok ezen is . Köszi Zoli
 

DeletedUser11

Guest
Szia Zoli,

Ez egy tök jó ötlet, és már sokakban felmerült! Sajnos, ahogyan a világban nem egyedülállóan, a cégnek is el kell valamiből tartania magát, és ez nem más, mint jól tudjuk, a Prémium vásárlása. Ők is szeretnének minél több dologgal kedveskedni a játékosoknak, DE addig a határig, amíg az nekik megéri!

Remélhetőleg a játék folyamán több ingyenes opció is be fog kerülni a játékba, de ha nem is, nem kell búsulni, van így is elég tennivaló a játékban.

Kívánok neked sok sikert a továbbiakban, és maradok tisztelettel,
Trys Asgon
 

DeletedUser

Guest
Mondjuk a gyémántos dolgok elég érdekesek néha,31000 aranyba került kiváltanom a sokadik területet és felkínálta lehetőségnek 600 gyémántért is,mindezt úgy hogy alatta ott van a prémiumterület 200 gyémántért.Ezt most komolyan kérdezem hogy ki venné meg?:D Ráadásul úgy hogy a prémes ára nem nő,vettem egyet a jutalomgyémántokból és a köv is 200ba kerül.Nem mintha engem érintenének a gyémántos dolgok,de azért kicsit átgondolatlannak tűnik néhol.
 

DeletedUser10514

Guest
Mondjuk a gyémántos dolgok elég érdekesek néha,31000 aranyba került kiváltanom a sokadik területet és felkínálta lehetőségnek 600 gyémántért is,mindezt úgy hogy alatta ott van a prémiumterület 200 gyémántért.Ezt most komolyan kérdezem hogy ki venné meg?:D Ráadásul úgy hogy a prémes ára nem nő,vettem egyet a jutalomgyémántokból és a köv is 200ba kerül.Nem mintha engem érintenének a gyémántos dolgok,de azért kicsit átgondolatlannak tűnik néhol.
Ez nem így van, ha nálad igen akkor szerencsés vagy. Én vettem egy prémium területet és a következő 400-ba kerülne.
 

DeletedUser11791

Guest
Sose voltam nagy forumozó emberke, de szükségesnek éreztem hogy regizzek és írjak:)

Kicsi off:
Akik a terjeszkedés miatt sírnak: Ha már eljutottál addig hogy 30k legyen 1 akkor mi a probléma. De ne is válaszoljatok ez a 0.14 frissítés kibeszélője vagy csak nem tudok olvasni :/


És akkor 1 kicsit a 0.14ről is
Elég sok észrevételem és mondani valóm van ezzel kapcsolatban szóval nem is kertelek
A legfontosabb változás a patchben a csata felület volt, ami az én szemszögömből nagyon pozitív mivel minden nap végig ütöm a listát Itt akadt 1 probléma : csata során a sérülés nem mindig mutatja az "egység sávon", szóval van amikor a katonának 1 élete van de a sávon 10 et mutat
Ugyanitt nagyon örültem annak hogy a sok könnyem amit a chaten húlattam nem ment kárba, és végre teljes képernyőre lehet tenni csata közben is /kis felbontású monitoron, laptopon elég idegesítő volt hogy nem tudtam belépni a sarokba/:)
Végre fixálták a szűrőket a piacon.

És akkor a sok jó mellé 1 kicsi rosszat is:
Egyre több betöltési hiba van, főleg amikor másnak a városára megyek rá csak a zöld/füves/ hátteret adja ki mást nem. Ennek mellék termékeként ha nem tölt be 1 várost, és vissza megyek a saját városomra akkor azt a várost fogja mutatni /egészen addig amíg nem frissítem a böngészőt/ amit nem töltött be/legutoljára/. Ezt jó lenne javítani.
Emelett elő került 1 "hiba" amit még nem sikerült "analizálni" Ez az hogy az Bélánál mondjuk az ében bonuszos/ a térképről a kezdők kedvéért/ másik nap meg nem. Ami igen idegesítő mivel listát vezetek és elég nagy pofára esés az amikor 30 ébent kaptam tegnap, ma meg 6 ot.
Asszem így kb ennyi.




Ráadásul úgy hogy a prémes ára nem nő,vettem egyet a jutalomgyémántokból és a köv is 200ba kerül.Nem mintha engem érintenének a gyémántos dolgok,de azért kicsit átgondolatlannak tűnik néhol.

De a prémes is nő :)


Még 1 kicsi off így a végére nem akarok bunkó lenni bár Az leszek akármit csinálok, de a "fejlesztők" nagyon sok mindent tanulhanának még a java és a php terén :/



Veni

Még valami ha már nagyon nagy téma lett itt a terjeszkedés dolog a prémes terjeszkedésből ( gyémántos) koronként 2 őt kapsz(2 őt vehetsz) az első 2ő 200 gyémántba kerül és utána koronként nő az ára :)

összevontam
tito
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser5419

Guest
Na jó én is írok ha már itt vagyok. :D
Nekem is tetszik hogy a csatát nagy képernyőre lehet tenni.
És a területeket máshogy is meg lehet szerezni lehet a kutatokban is a területekkel is és nem utolsó sorban a pvp-vel is lehet szerezni ennél többet már nem kérhetünk habár a raktár is segítene a helyzeten egy picit.
Én teljesen megértem hogy fent kell tartaniuk magukat és valjúk be őszintén hogy nagyon rendesek mert nem tették lehetetlenné a játékot annak érdekében hogy meggazdagodjanak mindent elehet érni gyémántok nélkül is csak úgy picit nehezebb.
 

DeletedUser11791

Guest
Köszi Tito :)


Én teljesen megértem hogy fent kell tartaniuk magukat és valjúk be őszintén hogy nagyon rendesek mert nem tették lehetetlenné a játékot annak érdekében hogy meggazdagodjanak mindent elehet érni gyémántok nélkül is csak úgy picit nehezebb.

Igen. Jól kivan találva a dolog, hiszen anélkül is játszhatsz jól hogy prémeznél (lásd. 5. vagyok hu2-őn és 1 deka gyémántot nem vettem:).
 

DeletedUser11

Guest
Persze, jól ellehet vele lenni gyémánt nélkül is! Csak hosszú távon elég nehézkes fentmaradni a top-ban, meg nem is ez a lényeg, hanem hogy a Prémesek kevesebb idővel is behozzák az esetleges lemaradást!
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent