0.14 verzió kibeszélő

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Guest
Sziasztok
Nekem olyan problémám van hogy rá megyek más városára és nincsen semmi és vissza megyek a sajátomba akkor ott van a város és enyém meg eltűnik . Csak akkor jön vissza a városom ha újból be töltöm az oldalt.
Ezt jó volna orvosolni.
üdv hekus
 

DeletedUser

Guest
Hát, nekem szépen lefagyott a játék csata közben, részletesen leírtam a hibajelentés topicban. Visszakaphatom az elveszített egységeim? Egyéb kompenzáció esetleg?
Köszönettel!
 

DeletedUser11791

Guest
Tyrs, ez így van :) legjobb példa Somandr, prémezik,2-3 hét alatt felmászott a topba.
De mióta játszok azóta csak felfelé haladok és az előttem lévőkkel tartom az iramot, illetve szépen lassan hozom is be az 1-2 napos lemaradást, meg a hibáim miatti lemaradást:)
De ha már a prémről beszélünk, nem értem hogy az Inno miért nem hozott össze 1 olyan rendszert mint mondjuk a grepóban, mert a brisen a top100 ban van 1-2 prémes(aki nem 500 forintott költött rá a játékra), de a többiek? Én sok árat irreálisnak tartok, pedig ha "megfizethető" lenne akkor lehet én is(és még sokan mások is) költenének havi 2-3ezer forintot a játékra :)
 

DeletedUser

Guest
Köszi Tito :)




Igen. Jól kivan találva a dolog, hiszen anélkül is játszhatsz jól hogy prémeznél (lásd. 5. vagyok hu2-őn és 1 deka gyémántot nem vettem:).

Én világ 1-en vagyok így, gyémánt nélkül az első vagyok, már jó ideje:D
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent