0.14 verzió kibeszélő

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser11

Guest
"10 gyéántról 5-re csökkent", "megflelően", "épóletek".
 

DeletedUser

Guest
"a céh meghívások visszautasítása nem jelenik meg a játékos eseményei között" >> a visszavont meghívók nem jelennek meg az eseményeknél.
 

DeletedUser

Guest
A gyarmatosítás kora mikorra várható? Fontos lenne tudni, hogy a régebbi árucikkekből mennyi kell majd.
 

DeletedUser11

Guest
Ezt kérlek ne a kibeszélőben! És tudod, hogy amint elmondhatunk valamit, el fogjuk mondani!
 

DeletedUser

Guest
A csaták gyorsítása kecsegtetőnek tűnik,sokszor idegesítő a lassú mozgás mikor két kört vár az ember a távolságiakkal hogy lőtávolba érjen az ellenfél.Gondolom az automatikus csata sebességét kapjuk majd meg az opcióval.
Az összeomló céhfórum javításának meg külön örülök,minden nap van hozzá szerencsém.
 

DeletedUser

Guest
Csak a felét, a támadás animáció ugyanolyan lassú. Egyedül a mozgás lesz gyorsítva.
 

DeletedUser

Guest
Tetszik a csata felület javítása, főleg, hogy ott is ki-be lehet kapcsolni a hangot. Lehetőség lesz csata közben teljes képernyőre váltani?
 

DeletedUser

Guest
Nem az F11-re gondoltam, hanem a játékon belüli teljes képernyőre váltásra. (Lenti kék ikon, hangtól jobbra)

Csak harcban ad teljes képernyőt, de a pálya nem lesz szélesebb. Bár nem tudom, hogy kisebb felbontással mennyivel többet lehet látni.

szerk kép: (az effekt megegyezik az F11el)
full1i.png
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser3868

Guest
Barátok!

Meghívom a barátaim a játékba és nem jelennek meg a listán csak mindig az utolsó regisztrált barát.
Ez is javítva lesz?
Ja meg hogy nem látom a fejlődésüket sem.
Itt gondolok arra hogy van 1 skála hogy mennyire van a barátom a-hoz hogy gyémánt jóváírást kapjak.
1X ez az opció látható volt de amint jött a többi barátom a játékba az opció eltűnt!
 

DeletedUser

Guest
Ez a gyorsítás nagyon jól jött, sokszor a híreket elolvastam még az ellenfél lépett.:D
 

DeletedUser

Guest
Sokkal jobban néz ki a kezelőfelület a csata során,de a gyorsításnál előjöttek a végletek,vagy a megszokott lassúság vagy az új ding ding ding "na és most ki lépett?o_O",a mérgezett egér ehhez képest járókeretes csiga.
 

DeletedUser

Guest
Nekem ez a csatamenet már túl dinamikus :)
Viszont kétszer is akadt problémám. Két íjászom is sérült, amikor a sziklán állt és lőtt a tőle mérföldnyire lévő ellenségre (természetesen csak haver állt mellette). Ez hogy lehet, kitörte a lábát, mert rosszul mozdult?
 

DeletedUser

Guest
Nekem ez a csatamenet már túl dinamikus :)
Viszont kétszer is akadt problémám. Két íjászom is sérült, amikor a sziklán állt és lőtt a tőle mérföldnyire lévő ellenségre (természetesen csak haver állt mellette). Ez hogy lehet, kitörte a lábát, mert rosszul mozdult?

Csata után nézz rájuk, lehet, hogy csak grafikai bug.
 

DeletedUser

Guest
Ismét megtörtént az eset, ezúttal sík terepen (megharapta a lábát egy hörcsög). És ugyanolyan beteg csata után is (asszem). De még egyszer tapasztalom ezt, jobban megfigyelem.
 

DeletedUser3243

Guest
jó lett ez az új csata kezelőfelület, csak...
eddig alul az ellenfél katonáinak szép piros keret volt, most egy vékony bordó, amit a mögötte lévő kék felhőktől alig lehet megkülönböztetni, eddig onnon rendesen látszott ki fog lépni, és mikor , de most már elő kell venni az olvasó, és nagyítószemüveget, ezt nagyon elrontották, vagy nem nézték meg...... :(
 

DeletedUser10514

Guest
A változtatásoknak örülök, de előjött egy érdekes hiba: amikor a céhtagokat motiváltam, az egyik céhtag városánál beragadt a gép és amikor a "vissza a városhoz" gombot válaszoltam, az ő városát adta be a sajátom helyett. Mondjuk kijelentkezés után rendbe jött.
 

DeletedUser

Guest
A változtatásoknak örülök, de előjött egy érdekes hiba: amikor a céhtagokat motiváltam, az egyik céhtag városánál beragadt a gép és amikor a "vissza a városhoz" gombot válaszoltam, az ő városát adta be a sajátom helyett. Mondjuk kijelentkezés után rendbe jött.

Miért nem építetted az ő városát? Annak is örülhetett volna mint a motiválásnak :D:D Bár az érdekes lett volna, hogy a te pénzed csökkent volna vagy az övé :D

jó lett ez az új csata kezelőfelület, csak...
eddig alul az ellenfél katonáinak szép piros keret volt, most egy vékony bordó, amit a mögötte lévő kék felhőktől alig lehet megkülönböztetni, eddig onnon rendesen látszott ki fog lépni, és mikor , de most már elő kell venni az olvasó, és nagyítószemüveget, ezt nagyon elrontották, vagy nem nézték meg...... :(

Egyetértek, alig lehet látni ki fog következni ami gyorsított csatánál "visszalassít" (hiszen tudom, hogy megnyerem simán adott csatát ezért gyorsítom, de mivel nem látom ki fog következni "bogarásznom" kell (főleg ha több azonos egység van) így majdhogynem később leszek kész mint anno). Illetve előfordul, hogy a "támadólistán" az egység "képén" nem jelzi a kapott sérülést (a térképen jelzi), csak akkor ha adott egység megkezd egy támadást (gondolom ekkor frissít rá).
Hozzátétel: céhtagok motiválásánál néhánynál azonnal megjelenik a 24h jelzés, de legtöbbnél csak frissítés után (annak örülünk, hogy végre lehet látni és meg is különböztethető, köszönjük).
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent