0.12 verzió kibeszélő

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Guest
Igen ezt Én is megfigyeltem, de ilyen "apróságokon" már úgy tovább siklok, mintha nem is láttam volna :D
 

DeletedUser

Guest
Szia. Aki nem a szigeteden van, azzal csak drága fejlesztési pontért tudsz kereskedni (1 pont / 1 kereskedelem) ezt olvastam a fórumban, amit egy moderator írt. Nekem a plecsnivel még nem volt gáz. A katonák paramétereit megtalálod a fórumban, persze alapértékeket, mert természetesen itt isvan véletlen szerűen tól, ig sebzés, de a lényeget látod, meg hogy melyik egységnek, mi ellen van bónusz sebzése stb. Nekem inkább az nem tiszta, hogy mennyit léphetnek maximum, bár gondolok valamire. Illetve az sincs sehol leírva, hogy ha már kevés az életed, kevesebb a sebzése is az egységednek, de erre rájövünk magunktól sajna, szóval olyan is van, hogy nullát sebeztem :)

Itt az egységek táblázat:
Fórum
Forge of Empires
Ismertetők, gyakran ismételt kérdések
Ismertető: Egységek

Itt pedig a kép ami mutatja melyik egység milyen területen mennyi lépést használ el az Ismertetők:Egységek táblázaton feltüntetettből (tehát mezőn 2-t, így egy 12 lépéses egység 6-ot tud lépni ha csak mezőn halad stbstb) és milyen bónuszokat kap :)
Egységek terület bónuszai/lépés szükségletei
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser1300

Guest
zárás

ezután a következő verzió kibeszélőben boncolgassátok a témát

zártam
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent