0.10.1 verzió kibeszélő

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Guest
Nem igazán értettem az egész eddigi "ámokfutásod",hogy mit vettek el tőled.De nagyjából a torony körül mozgott a dolog,de akkor sem értem.A begyüjtött harci pontjaid növelték a globális pontod,ez másra nem jó és a csata végén jóvá írja így elveszni sem tud.Sokan mások is jelezték hogy nem kapták meg a medált és sokan válaszoltak is rá hogy írjanak jegyet a supportnak és türelmesen várni míg megkapják.A termelést ha begyüjtöd és jóváírja elvileg annak sem kéne elvesznie.én a 30 gyémántot nem tudom megszerezni aktiválással,de amíg teljesen helyre nem áll a szerver addig minek írogassam mindenhhová,a support úgyis a játék stabilizálásával van lefoglalva és ez így van jól,nem halunk bele ha nem jutunk hozzá pár napig a medálokhoz vagy a gyémántokhoz.
Ez a baj az mmo-kal,hogy a szinte végeláthatatlan lehetőség és tennivaló,valamint a többi játékoshoz mért helyezések személyiségtől függő mértékben függéshez vezetnek (saját tapasztalat) aminek hasonló dolgok az eredménye
És ezt nem sértésnek szántam
 

DeletedUser

Guest
Igen így sokkal érthetőbb mert nyugodtabb hangnemben logikusan van megírva. Az előző hozzászólásod csupán egy dologra van "kihegyezve" amiből nem az jött le, hogy megfontolt játékos vagy hanem, hogy csak "sírni tudsz" mert nem sikerült 1 dolog. Tévedtem és elnézést a félreértelmezésért de azért azt gondolom te is látod, hogy a két hozzászólásod között óriási a különbség :) Természetesen értem én, hogy úgy érzed elvesztegettél csomó időt de várj türelemmel és rendeződni fognak a dolgok. Azt persze nem ígérhetem, hogy minden várt medált megkapsz de egy részét biztosan (hiszen mint fórumon is látod jelenleg van keveredés e téren). Nekem is hiányzik "pár" medál, de van amit már megkaptam a többi amit kértem vagy kérni fogok meg majd megjön.
 

DeletedUser

Guest
Ha valaki nem kapta meg a tegnapi PvP torony újraindítás után sem a medálokat, akkor nyisson supporton jegyet, ahol írja le, hogy melyik toronyból mennyit nem kapott meg.
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok.

jani1986... ismerem a függést amiről beszélsz, de most nem erről volt szó csak egyszerűen és szárazon arról, hogy egy heti kemény munkám eltünt úgy, hogy azt meg sem próbálta visszaadni senki vagy kultúráltan egy szolgáltatóhoz méltóan lereagálni. Most már megjelentek mindenütt a forumon a "nyiss jegyet és megkapod" jellegű reakciók, de ehhez kellett a "sírás", hogy az emberek "sírjanak", addig semmi nem volt. :)

Vadkorte. :))) Semmiért nem kell elnézést kérned, mert semmi okod rá, de fogadd nagyrabecsülésem és tiszteletem, hogy mégis megtetted. :) Az első hozzászólásom természetesen más hangulatban lett megírva még frissen. Másról is szól és más is a célja. És azt gondolom a reakciókból, hogy így sokkal nagyobb hatása és visszhangja is volt mintha csak írok egyet a rengeteg "nem kaptam meg a medáljaim, mit tehetek?" jellegű, nyugodt hangvételű hozzászólások közül.
A városomat lebontottam, mert nem akarom, hogy a játékom az elért eredményeimre való várakozások végeláthatatlan soráról szóljanak. Talán megtenném ha másképpen kommunikálna a szolgáltató, de így nem.

Minden jót a játékostársaknak. Vigyázzatok magatokra! :)

Üdv: Egyenes
 

DeletedUser

Guest
Most már megjelentek mindenütt a forumon a "nyiss jegyet és megkapod" jellegű reakciók, de ehhez kellett a "sírás", hogy az emberek "sírjanak", addig semmi nem volt. :)

Mind ATiE, mind a modok többször írták különböző topicokban a múlt héten, hogy ha vasárnapig nem kapod meg a medálokat akkor jelezd a supportnak. Ha neked ők senkik, akkor fizikailag nincs senki aki téged informálhatott volna.
 

DeletedUser

Guest
medál

Én kaptam valamennyi medált, hogy pontosan annyit-e amennyit kellett, azt nem tudom. Viszont a medállistában meg a felső sorban szereplő számok nem kompatibilisek egymással. Felső sorban azt látom, hogy 125 medálom van. A listán pedig 215. A kettő között lehetne az különbség, hogy már beváltottam párat terjeszkedésre. De akkor 10-el vagy 10+50=60-al kéne különbözni a két számnak, mivel másra nem lehet költeni terjeszkedésen kivűl.

Erre éppen egy automatikus ellenőrzést is lehetne irni, és akkor a support is kevésbé lenne leterhelve, meg azok helyzete is rendeződne elöbb utóbb, akiknek nincs kedve a supportal levelezni.
 

DeletedUser

Guest
Mind ATiE, mind a modok többször írták különböző topicokban a múlt héten, hogy ha vasárnapig nem kapod meg a medálokat akkor jelezd a supportnak. Ha neked ők senkik, akkor fizikailag nincs senki aki téged informálhatott volna.

Azokban a topikokban senki nem reagált ahova én írtam... te sem írtál semmi érdemlegeset Sipirc, pedig te ott voltál... A fórum meg hadd nem működjön már úgy, hogy írok valahova és a hozzászólásomra reagáló választ meg nekem kell a fórum átböngészésével megkeresnem... Nem hozzászólás bújocska ez, hanem egy online stratégia játék... még esetleg úgy elvárhatnátok, hogy én keressem meg a választ a hozzászólásomra ha felajánlanátok érte néhány gyémántot... de egyébként nem.

Köszönöm a pillanatnyi figyelmed. Jó legyél, minden jót...

Üdv: Egyenes
 

DeletedUser

Guest
Teljesen igazad van, abba a topicba már nem írtam le azt, amit 6 másikban már megtettem.
A fórumnak szvsz. úgy kellene működnie, hogy minden kedves felhasználó rákeres az aktuális problémájára, hátha valaki már találkozott vele, netalán már meg is válaszolták mások. Így rengeteg energiát meg lehetne takarítani.
 

DeletedUser

Guest
Teljesen igazad van, abba a topicba már nem írtam le azt, amit 6 másikban már megtettem.
A fórumnak szvsz. úgy kellene működnie, hogy minden kedves felhasználó rákeres az aktuális problémájára, hátha valaki már találkozott vele, netalán már meg is válaszolták mások. Így rengeteg energiát meg lehetne takarítani.

Lehet szerinted így kellene működnie, de nem így működik. Ha probléma van utána néz az ember, de ha nem talál semmit az érintett topikban... vagy netalántán úgy gondolja, hogy a szolgáltatójától a saját egyedi problémájára talán egyedi válasz érkezhet és ezért leírja külön... akkor a problémájára egyedi választ vár. Nem fogja a topikból az összes választ összekeresgélni és kitalálni, hogy az adott válasz most az ő problémájára vonatkozik-e vagy sem...
De csináljátok úgy, hogy ne is kommunikájatok az ügyfeleitekkel. Csak legyen egy témakörökre szétszedett topik csomag ha valaki lenne olyan elvetemült, hogy kérdezne vagy kíváncsi lenne valamire... meg legyen egy topik aminek az a neve, hogy válaszok... ott lennének a ti válaszaitok úgy, hogy még keresgélni sem kellene a válaszok lelőhelyét csak már konkrétan a válaszok között... Akkor sokkal több energiát lehetne megtakarítani. Mindenkit kirúghatnátok és elég lenne egy ember... nem kellene több ennek a hozzászólás-bújócska játszásához...
És most azt ne mondja valaki hogy ha egy játékos az egyedi problémákra egyedi választ szeretne, arra ott a support és a jegy és itt nem lehet kérdezni ilyesmit, mert akkor minek a fórum?...
Tudod jobb helyeken ez úgy működik, hogy kérdezel a fórumon és legalább egy néhány szavas, gyors, rövid, tömör választ mindenképpen kapsz, hogy tud, mi merre, hány méter... Nem azt mondják, hogy "már valahol leírtam a választ keresd meg"... és azt sem csinálják, hogy még ennyit sem mondanak, hanem elvárják, hogy találd ki, hogy ők erre gondoltak és keresd meg magadnak a válaszod... Sőt még azt sem mondják, hogy "nyiss jegyet, a forum nem erre való"...
 

DeletedUser4419

Guest
Megint elbuktam egy csatát.A játék a szektorharcban 12(!) lépést engedélyezett a légiósnak.Ez pont elég volt arra hogy az utsó egységemet elérje amelyik távolsági harcban volt jó...Több mint elkeserítő.
 

DeletedUser180

Guest
Megint elbuktam egy csatát.A játék a szektorharcban 12(!) lépést engedélyezett a légiósnak.Ez pont elég volt arra hogy az utsó egységemet elérje amelyik távolsági harcban volt jó...Több mint elkeserítő.

:( Pont ezért hagytam fel a medálokért folytatott harccal, egyenlőre. Megtámadtam egy játékost és minden második katonája tovább lépett a normális hatótávjánál. Mindig megnézem, hogy hatótávon kívül tartsam az ellenfél katonáit a megfelelő pillanatig, így letaglózott a váratlan támadás.:( A másik probléma pedig a sebzés volt. Ugyanolyan katonákkal harcoltunk, de az ő katonáinak minden esetben megmaradt az utolsó egységnyi élete, míg az én katonáim mentek a levesbe egy ugyanolyan erejű támadástól. Kicsit elvette a kedvem a játéktól a sok(k) hiba. Tudom béta verzió....
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok, kérdésem az lenne, hogy megszűnt a céhen belüli ingyenes kereskedés? Ez egy aktuális hiba éppen..vagy ez így marad?
 

DeletedUser2889

Guest
Sziasztok, kérdésem az lenne, hogy megszűnt a céhen belüli ingyenes kereskedés? Ez egy aktuális hiba éppen..vagy ez így marad?

Csak akkor nem kell érte fizetni, ha a kereskedő bejelölte a "Csak céhtagoknak" fülecskét.:)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent