Űrkorszak

  • Témaindító DeletedUser22600
  • Kezdés ideje
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser22600

Guest
Sziasztok,

az alábbi ötleteim egy céhtársam írásától jutottak eszembe. Tehát a jelenkor után a holnap következik amit még nem tudjuk hogyan is alakul. Szerintem jöhetne ezek után az űrkorszak, amikor a bolygót elhagyva az űrben folytatódna a történet. Először is tudósaink kifejlesztenék az űrtávcsöveket és az űrállomást/holdbázist amikkel új életre vagy kolonizálásra alkalmas bolygók után kutathatnánk. Ezek után jöhetnének az űrhajók vagy kolóniahajók. Itt ki lehetne fejleszteni a létfenntartórendszereket, mesterséges gravitáció, térhajtómű stb. A tudósok persze találnak is ilyen bolygókat amit tényleg kolonizálhatnák pl.: tudósaink találtak 3 alkalmas bolygót de ebből először csak egyet lehetne először kolonizálni ez mehetne zsákbamacska szerűen nem tudván milyen körülmények vannak is az adott bolygón vagy a kémszondát kifejlesztve megkaphatjuk a hőmérsékleti viszonyokat, légkörösszetételt ...stb. Az első épület a bolygón lehetne egy kupola amiből utak helyett alagutak kötnék össze az épületeket. Kifejlesztve a terraformálást amit lehetne fejleszteni mint egy nevezetes épületet, hogy minél nagyobb területeket építhessünk be. Lehetnének bányák ahol alapanyagot bányászhatnánk (arany, kő, vas, vagy valamilyen újfajta anyagot a solarit és társai). Persze itt is szerezhetünk ellenségeket vagy barátokat űrlények formájában (lenne egy ellenséges és egy barátságos faj). Szülőbolygónkat nem elhanyagolva új épületeink között lenne a csészealj lakóház, mozgójárda, a Burzsuj Kalifához hasonló toronyházak, antianyag gyárak, repülő autó gyár, lebegő épületek, lézerfegyveres osztag, űrsiklók. Lehetne kereskedni saját kolóniánkkal először csak az űrhajó elküldésével ami időbe telne, majd a teleportáció vagy a csillagkapu kifejlesztésével. ÚJ nevezetesként meglehetne említeni az Antigravitációs Parkot, Goauld anyahajónak álcázott űrmúzeumot, esetleg a Fekete-lyuk hullámvasutat vagy idegen barátaink által adott különleges épületet. A csaták helyszínei pedig lehetne egy bolygó légkörében vagy egy aszteroida övezetben.

további agymenéseim majd ide írom:
díszként lehetnének gabonakörök (legalább 2 féle) lezuhant űrhajó, idegen kristályok (változó szinekben), parabola tornyok

Ezek az ötleteim sűrítve. ha mindent leírnék kissé hosszú lenne.
mi a véleményetek, ha lenne ötletetek kiegészíteni valamivel írjátok csak meg.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser22396

Guest
Ötlet nem rossz, de nem ebbe a játékba. Eddig ugye úgy volt hogy szépen végig metünk az összes koron "mai" napig, de ez szerintem nagyon eltérne a játéktól és a műfajától. Maga az ötlet nem rossz, jó elképzelés csak sajnos nem ide. Én se tudom hogy szeretnék, kíváncsi is leszek hogy folytatják majd a játékot mert nekem eddig nagyon tetszett, de ha most áttérnének ilyen űrkorszakra szerintem nagyon elkanyarodna... Oké hogy jövő, tech., meg minden egyéb de nekem nem tetszene személyem szerint. Nem bántásként írom de szerintem ötlet jó, csak nem ide. Bízzuk a tervezőkre mit találnak ki. :)

Ui.: Ki tudja, lehet igazad lesz és ET-vel kapcsolatot létesítünk majd... :D
 

DeletedUser20746

Guest
igen ez a játék már készül az innogametol. elnevar a neve.
igaz a magyar server nem indult még el de lehet már regisztráni rá.
 

DeletedUser24396

Guest
Sziasztok,

az alábbi ötleteim egy céhtársam írásától jutottak eszembe. Tehát a jelenkor után a holnap következik amit még nem tudjuk hogyan is alakul. Szerintem jöhetne ezek után az űrkorszak, amikor a bolygót elhagyva az űrben folytatódna a történet. Először is tudósaink kifejlesztenék az űrtávcsöveket és az űrállomást/holdbázist amikkel új életre vagy kolonizálásra alkalmas bolygók után kutathatnánk. Ezek után jöhetnének az űrhajók vagy kolóniahajók. Itt ki lehetne fejleszteni a létfenntartórendszereket, mesterséges gravitáció, térhajtómű stb. A tudósok persze találnak is ilyen bolygókat amit tényleg kolonizálhatnák pl.: tudósaink találtak 3 alkalmas bolygót de ebből először csak egyet lehetne először kolonizálni ez mehetne zsákbamacska szerűen nem tudván milyen körülmények vannak is az adott bolygón vagy a kémszondát kifejlesztve megkaphatjuk a hőmérsékleti viszonyokat, légkörösszetételt ...stb. Az első épület a bolygón lehetne egy kupola amiből utak helyett alagutak kötnék össze az épületeket. Kifejlesztve a terraformálást amit lehetne fejleszteni mint egy nevezetes épületet, hogy minél nagyobb területeket építhessünk be. Lehetnének bányák ahol alapanyagot bányászhatnánk (arany, kő, vas, vagy valamilyen újfajta anyagot a solarit és társai). Persze itt is szerezhetünk ellenségeket vagy barátokat űrlények formájában (lenne egy ellenséges és egy barátságos faj). Szülőbolygónkat nem elhanyagolva új épületeink között lenne a csészealj lakóház, mozgójárda, a Burzsuj Kalifához hasonló toronyházak, antianyag gyárak, repülő autó gyár, lebegő épületek, lézerfegyveres osztag, űrsiklók. Lehetne kereskedni saját kolóniánkkal először csak az űrhajó elküldésével ami időbe telne, majd a teleportáció vagy a csillagkapu kifejlesztésével. ÚJ nevezetesként meglehetne említeni az Antigravitációs Parkot, Goauld anyahajónak álcázott űrmúzeumot, esetleg a Fekete-lyuk hullámvasutat vagy idegen barátaink által adott különleges épületet. A csaták helyszínei pedig lehetne egy bolygó légkörében vagy egy aszteroida övezetben.

további agymenéseim majd ide írom:
díszként lehetnének gabonakörök (legalább 2 féle) lezuhant űrhajó, idegen kristályok (változó szinekben), parabola tornyok

Ezek az ötleteim sűrítve. ha mindent leírnék kissé hosszú lenne.
mi a véleményetek, ha lenne ötletetek kiegészíteni valamivel írjátok csak meg.


lyeket




Szerintem a forgeba nem kéne több kor.Szerintem lehetne egy kikötö(meg kel venni és csak akkor lehet ha ki van fejlesztve / ahol forge pontokért lehetne felfedezni szigeteket majd azokat meghódítani és feloldani a helyeket medálokért és ezeken a szigeteken ha építeni akarunk akkor elsönek meg kell várni amíg Az alapanyag és pénz eljut a szigetre (hajón-kikötö,repülö-reptér)egy polgármesteri hivatalba/forge pontba kerül/ ahol lehet kifejleszteni olyan dolgokat amit csak a szigeten lehet megépíteni és mondjuk egy vasútrendszert is lehetne építeni.Ezek az ötleteim dióhélyban összesüritve.Az eredeti városba is lehetnének új cuccok pl felhökarcolo amit ki kéne fejleszteni a fejlesztési fán jelen kor 2. szint alatt.
 

DeletedUser20746

Guest
sziasztok
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser24449

Guest
Kérdés, hogy a jövő mit hoz. Mert nem biztos, hogy űrkorszak jön. Lehet egy világméretű katasztróka és újra a bronzkornál kötnénk ki :-D.
Ezt lehet siettetni, elég ha szabálytalanul játszol :-D
 

DeletedUser20368

Guest
A Holnap után a Jövő (Future) fog jönni, az eddig elkészült képek és rajzok alapján szép zöld jövőnk lesz :)
 

DeletedUser23523

Guest
Na és utána vajon mi lesz? Mert az utolsó kontinenst is be fogják tenni és utánna slussz? Szerintem megfontolandó az az űr történet.
 

DeletedUser20368

Guest
Én remélem, hogy folytatják. Jó lenne más bolygókra is ellátogatni. :D
 

Vanek ur

Aktív tag
Én annak örülnék, ha végre minden korábbi 'felhős' terület felszabadulna, és lehetne újabb csatákat vívni valami 'speciális' ellenféllel szemben.
Ugyanakkor az sem lenne rossz, ha végre vége lenne a szervereknek, és újra lehetne kezdeni. Ezzel talán még a kezdőknek is jó lenne, mert nem élnének vissza velük a 'régiek'.
 

DeletedUser20368

Guest
A felhős területek feloldását én is várom már egy ideje, hisz még az első kontinensen is van. Jó lenne végre ha a következő nagyobb frissítéssel elérhetővé tennék ezeket a bónuszterületeket.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent