Kibeszélő Őszi esemény

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser24995

Guest
Megint sikerült rettenetesen változatos és hasznos ajándékokat belerakni az almáskosarakba, mint pl. csilliomodik győzelmi torony, vagy a tudás szentélye...
Gratulálok.
 

DeletedUser24612

Guest
Megint sikerült rettenetesen változatos és hasznos ajándékokat belerakni az almáskosarakba, mint pl. csilliomodik győzelmi torony, vagy a tudás szentélye...
Gratulálok.
Mégis mit kellett volna? 1*1 -en 100FP termelő és persze ez a legrosszabb ajándék? A győzelmi toronnyal még egyet is tudok érteni, de mindig vannak gyengébbek is, de TSZ? Ha lesz azt próbálok majd nyitni.
 
Tavalyihoz képest szerintem gyengébb az event, mivel a szedhető almák 2-5 között van, tavalyin meg sokkal többet lehetett alapból a fáról szedni (max 50-et).
 

DeletedUser25272

Guest
én eddig elégedett vagyok.
Küldetés sor sem kér teljesíthetetlen dolgokat, kosár is barátin adta eddig.
Viszont a fákról szedhető almák számát én is fájlalom.
Illetve jó lett volna ha ehhez a küldetéssorhoz is van valami egyszerű sztori, tavaly ha jól emlékszem volt.
 

DeletedUser24995

Guest
Mégis mit kellett volna? 1*1 -en 100FP termelő és persze ez a legrosszabb ajándék? A győzelmi toronnyal még egyet is tudok érteni, de mindig vannak gyengébbek is, de TSZ? Ha lesz azt próbálok majd nyitni.

Mi ad neked 100 Fp-t azok közül, ami a kosarakban van? Mert nekem semmi. Szerintem ezt benézted.
 
Hamar átállították ezt a fa ültetést, mert már húszan is támogattak ma, de egyetlen fát sem ültettek.
 

DeletedUser24761

Guest
Tavaly is gyenge volt a kosarak tartalma, de 1 hét siránkozás után végre változtattak a valószínűségen és némileg a tartalmakon is. Tavaly pl. a KOSARAKBAN IS VOLT ALMA! idén ezt is buktuk, a valószínűsége, hogy a speciális nyereményt kihúzd ugyanolyan gyatra, mint a tavalyi első etapban. A főnyereményről meg ne is beszéljünk, almapunnyasztóval lesz tele a raktár és fejleszthetjük még nagyobb és még feleslegesebb almapunnyasztóra...! :DD Nekem a tavalyi őszi esemény volt az eddigi kedvenc, köszi, hogy ez is el lett bszva! :D

Copyrighted_Image_Reuse_Prohibited_764247.jpg
 

Cidra

Tag
Sziasztok! Nekem az elején egyszer megjelent egy ablak, hogy vadul figyeljek, mert időnként a város körül megjelennek ún. "incidensek" Mi a túró ez, tud vki erről vmit?
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok! Nekem az elején egyszer megjelent egy ablak, hogy vadul figyeljek, mert időnként a város körül megjelennek ún. "incidensek" Mi a túró ez, tud vki erről vmit?

Megmondom én, az egy bug... Illetve alapvetően nem az, mivel lesznek majd incidensek, de egyelőre csak bétán vannak, az ablak megjelenése többünknél megesett, de csupán hiba, még nem kellett volna neki, mivel még nem hozták be ide. Amúgy nem valami nagy cucc, város körül (ill. akár városon belül utakon) lesznek random max napi 5-ször megjelenő incidensek, amiket ha megtalálsz és rákattintasz kapsz valamit. Kb annyit ér, mint a kincsvadászat, amit ezzel szemben kiszednek a játékból, csak több a meló vele, nehéz észrevenni sokat közülük...
 

Vanek ur

Aktív tag
[...]max napi 5-ször[...]
Én azt vettem észre, hogy ezt a korlátot eltörölték, mióta visszavették a jutalmakat. Régebben tényleg csak 5-öt lehetett naponta találni, de akkor szép jutalmakat adott (akár 10 FP-ot is); most már viszont alig jön valami a megtalálásból (a 10 FP-ból lett 2FP), de például ma már 2 belépés után nyitottam összesen 7-et vagy 8-at (és tegnap is 10 fölött voltam). Igaz, ez nálam csak a bétán van, a magyaron még nem láttam.
 

DeletedUser

Guest
Én azt vettem észre, hogy ezt a korlátot eltörölték, mióta visszavették a jutalmakat. Régebben tényleg csak 5-öt lehetett naponta találni, de akkor szép jutalmakat adott (akár 10 FP-ot is); most már viszont alig jön valami a megtalálásból (a 10 FP-ból lett 2FP), de például ma már 2 belépés után nyitottam összesen 7-et vagy 8-at (és tegnap is 10 fölött voltam). Igaz, ez nálam csak a bétán van, a magyaron még nem láttam.

Én az eredeti bejelentést tudom, jó ideje max a számomra egy kicsit is érdekes topicokat nézem meg béta fórumon csupán, az incidensek kicsit sem érdekelnek, nulla jutalom, mint a kincsvadászat, sokkal több melóért... A játékba ott be sem lépek, már itt is unom, csak nem dobom 4 év munkáját, hátha egyszer még érdekes lesz, beszedni feljövök. Szóval lehet, hogy változott a mennyiségi korlát, de az biztos, az ablak itt hiba volt, csak bétán van egyelőre.
 

DeletedUser24612

Guest
Én az eredeti bejelentést tudom, jó ideje max a számomra egy kicsit is érdekes topicokat nézem meg béta fórumon csupán, az incidensek kicsit sem érdekelnek, nulla jutalom, mint a kincsvadászat, sokkal több melóért... A játékba ott be sem lépek, már itt is unom, csak nem dobom 4 év munkáját, hátha egyszer még érdekes lesz, beszedni feljövök. Szóval lehet, hogy változott a mennyiségi korlát, de az biztos, az ablak itt hiba volt, csak bétán van egyelőre.
Ez hülyeség, tudod hány játékot fejeztem abba mert meguntam? És nem egyben 2-3 év is benne volt, ennek ellenére ha valamit nem élvezek nem csinálom. WoW -ban kb. 10 évem van, 2 éve nem léptem be ... Vagy a Westen van 3 150 -es karakterem, rengeteg achival, olyan tárgyakkal amiről a többség csak álmodozik, mert (játék)pénzért sem lehet megvenni. Egyre kevesebb motivációt éreztem, utána jöttem ide. 2 év után ezt is kezdem unni, ha találok mást ezt is jegelem.
 

DeletedUser

Guest
Ez hülyeség, tudod hány játékot fejeztem abba mert meguntam? És nem egyben 2-3 év is benne volt, ennek ellenére ha valamit nem élvezek nem csinálom. WoW -ban kb. 10 évem van, 2 éve nem léptem be ... Vagy a Westen van 3 150 -es karakterem, rengeteg achival, olyan tárgyakkal amiről a többség csak álmodozik, mert (játék)pénzért sem lehet megvenni. Egyre kevesebb motivációt éreztem, utána jöttem ide. 2 év után ezt is kezdem unni, ha találok mást ezt is jegelem.

Számodra lehet, hogy hülyeség, én amiért ennyit szenvedtem, melóztam vele, hovatovább költöttem rá nem keveset, én ezt nem dobom olyan könnyen, pedig elhiheted, sokszor konkrétan idegesít amit csinálnom kell, kiváltképp amikor mondjuk a CE szivat és viszi plusz időm stb. Viszont el tudom képzelni, hogy behoznak érdekes újdonságokat, ami majd motiváció lesz megint, és addig ezt a minimális nyűgöt vállalom, hogy ne lemaradást kelljen behoznom, újrakezdenem, mert ismerve magam, azt nem csinálnám meg... Amúgy én is hagytam már ott másik játékot, de abban nem volt benne ennyi melóm.
 

DeletedUser24748

Guest
Sziasztok!
Ti is ilyen kevés almafát kaptok? Reggel 7 órától egyetlen egyet sem kaptam, pedig elég sokan jártak nálam.
Sztem is sokkal rosszabb a mostani event, mint a tavalyi volt.. és ez így elég hervasztó.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser25272

Guest
Sziasztok!
Ti is ilyen kevés almafát kaptok? Reggel 7 órától egyetlen egyet sem kaptam, pedig elég sokan jártak nálam.
Sztem is a sokkal rosszabb a mostani event, mint a tavalyi volt.. és ez így elég hervasztó.

Ez az event most nyíltan az almavásárlásra van kiépítve. Régebbi eventeknél csak egy lehetséges opció volt a pénzköltés vagy legalábbis nem volt ennyire nyilvánvaló a lehúzási szándék. De ami most megy ....
 

DeletedUser332

Guest
Sziasztok!

Ha jól értem, a 3. kör főnyereménye a Hatalmas almafeldolgozó lesz, amit 1200 almáért kapok meg.
De amikor az esemény összes küldetését teljesítem,annak nyereménye is ugyanaz?
Ill. ha így van, mi történik azzal, amelyik időben később valósul meg?
Vagy ha hülyeséget kérdezek, azt is mondjátok meg :)

Előre is kösz
 

DeletedUser24612

Guest
Számodra lehet, hogy hülyeség, én amiért ennyit szenvedtem, melóztam vele, hovatovább költöttem rá nem keveset, én ezt nem dobom olyan könnyen, pedig elhiheted, sokszor konkrétan idegesít amit csinálnom kell, kiváltképp amikor mondjuk a CE szivat és viszi plusz időm stb. Viszont el tudom képzelni, hogy behoznak érdekes újdonságokat, ami majd motiváció lesz megint, és addig ezt a minimális nyűgöt vállalom, hogy ne lemaradást kelljen behoznom, újrakezdenem, mert ismerve magam, azt nem csinálnám meg... Amúgy én is hagytam már ott másik játékot, de abban nem volt benne ennyi melóm.
Szóval csak azért mert X éve játszol, pénzt is költöttél rá szenvedsz. GG WP. Online játékokban járatlanabbaknak: Good game Well play, kicsit gunyoros gratuláció. Én inkább elengedem amit unok. Amit belefektettél azt jó esetben visszakaptad azzal hogy több évig szórakoztál a játékkal, kár elrontani ha már unod.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent