épület

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser21654

Guest
2 kérdésem lenne!

1.mit jelent az hogy 40 forge pont kell 1 szinthez?
az én forgepont mutató sávom csak 10-ig számol.

2 ha teljesítem a begyüjteni való anyagot akkor hogy kell feloldani a puzzlet?
:confused:
 

DeletedUser

Guest
1. 40 forge pontot kell beletenni ha leteszed az alapokat, nem egyszerre. Ezt megteheted saját magad, szomszédok, céhtagok, barátok segítségével.
2. Puzzle alatt gondolom a 9 tervrajzra gondolsz, azokat össze kell szedni. Motiválással, takarítással, foosztással, más épületének építésével szerezhetsz tervrajzokat.
 

DeletedUser21654

Guest
Mit értesz az alatt hogy szomszédok,barátok,céhtagok segítségével?
Betudnak segíteni de hogy?
-El tudnád mesélni az egész történetet mert, nem értem ha csak 10ig számol a mutató hogy rakjak le 40forge pontot?
A puzzle mellet vannak sávok és én teljesítettem 2 mert zöldre váltott de nem tudom a puzzlekockát
kinyitni csak 1 nyílt ki és az alapból kinyiltan kaptam!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser20400

Guest
Kedves elnök,

A szomszédok, barátok, céhtagok segítségével azt lehet érteni hogy ők is pont úgy mint te rakhatnak be az épületedbe forge pontokat. Pl. ha van 3 barátod + te. beraktok 10 forge pontot és meg is van a 40. A másik dolog pedig a nevezetes épületek fejlesztése pont olyan mint egy technológia kifejlesztése. Nem egyszerre kell betenni a 40 forge pontot hanem idővel. Jelen esetben 40 forge pont 40 órát igényel.

A puzzle melletti sávok a nyersanyag szükségletet jelzik amivel meg tudod építeni a nevezetes épülete 0-ik szintjet. Ha ez meg van jöhetnek a forge pontok.

Üdv.
Imike
 

DeletedUser21654

Guest
De hogy? megnyitom a céhtagom városát és ott mit kell csinálni,hogy betehessem a forgepontot és az alapanyagot?
 

DeletedUser20400

Guest
Rákattintasz a céh társad nevezetes épületére és alól megjelenik hogy forge pont használata. Azt a gombot ha megnyomod beteszed a forge pontot.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent