Üdv - a kereskedelem halála

Feneséges

Aktív tag
3: miylen hátrány származna egy egész szervert átfogó piactól? Válasz: semmilyen, sőt minden jobban pörögne.
Mint ahogyan nem lenne hátrány egy számláló a nevezeteseknél a mobilos verzióban. De szerintem nem lenne hátrány a harcrendszert megújítani/kijavítani - ha már lesz ez az új céhes harc vagy mi a fene - mert botrányosan szar.
Viszont ezt le kellene programozni, ami idő. Ezt az időt olyan dolgok leprogramozásától venné el a cég, amiből - gondolom - nagyobb bevételt remél.
Talán majd egyszer eljön az ideje ezeknek is.
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
Egy meglévő szűrés eltávolítása a piacon elérhető áruk lekérdezéséből nem tarthat tovább 1 óránál, így ez nem sok egyéb fejlesztéstől venné el az időt. Az már más kérdés, hogy a jelenleginél akár százszor több találat esetleg teljesen használhatatlanná tenné a most sem éppen villámgyors piacot.
 

Vanek ur

Aktív tag
Ahha irányít... Miért, rendőr? Ki kérte, hogy irányítgassanak? Majd én eldöntöm, hogy hogy játszom! Amúgy meg ez szép és jó... lenne, ha működne... nem kéne hiánycikkeket hetekig keresni, illetve nem lennének meghalva a piacok, mint most. A top cégekben ez lehet működik, de amúgy meg nem... ÉS most kérlek kímélj meg a szokásos ostoba demagógiától, hogy de ez nálunk megy...stb... Nem érdekel és nem az az álltalános... ennyike...
A "hogy akkor miért nem lehet mindenkit támadni a szerveren, miért nem lehet mindenki a barátod" Ki kérdezte ezt? Kérlek, a saját butaságaidat ne magyarázd bele az én okos hozzászólásomba... Köszönöm...
"és akkor meg azért sírnátok, " Itt eddig csak te beszéltél sírásról, kérsz zsepit? ;)
Esetleg építő jellegű ötleted van? Nincs? Akkor kérlek, majd akkor írj, ha lesz. Köszke...
Miért? Ki kérte, hogy itt játsz? Ezekkel a szabályokkal? Ha nem tetszik, akkor el lehet menni oda, ahol lehet kereskedni FP nélkül is.
Azon kívül... A tech fa szerinted mit csinál? Irányít. 'Oszt mégsincs vele bajod, hogy nem lehet először a legerősebb harci egységet kifejleszteni, hanem sorba kell menni a korokon és a fejlődéseken. De a szelektivitás olyan nehéz szó, hogy nem érted.
Itt nem akarják, hogy korlátlan és könnyű kereskedelem legyen; hanem beraktak egy csöpp kis 'gondolkodást' és 'munkát' igénylő részt (lásd: szerezz megfelelő barátokat és lépj be megfelelő céhbe). Ha erre sem vagy hajlandó, akkor el is lehet menni. És hagyj az ostoba demagógiától, hogy úgy fejlesszék a játékot, hogy neked ne kelljen semmit sem csinálni, csak az öledbe hulljon minden. Dolgozz meg érte! Ha nem tudsz, akkor meg el kell(ene) gondolkodni arról, hogy mi a ló-nemiszervért vagy egyáltalán itt? Ja, és ha az indokaim nem érdekelnek (hurrá, az értelmesnek tűnő vitának vége, nyugodtan személyeskedhetek én is, ha már Te ezt teszed mindenkivel), akkor engem meg a Te sírásod-rívásod, baromságaid nem érdekelnek (kár, hogy tényleg ennyit tudsz). Mert nem én sírok, nem nekem vannak gondjaim a játékkal, nem én akarom a magam kényére kedvére átalakítani, mert annyira 'bonyolult' lenne a rendszere - ez mind csak és kizárólag rád vonatkozik. Vagyis adj magadnak egy pzs-t, aztán lépj ki a tükör elől a nagyvilágba. vagy maradj a tükör előtt, de ne írj baromságokat, mert csak kiröhögteted magad. ;)
 

DeletedUser26204

Guest
Ott a pont...sokan ugyanígy vannak a csatákkal is. Játék adta lehetőség a szomszédok támadása pl.... élsz vele vagy nem, erősödsz vagy nem...gyárak helyett nevezeteseket teszel e le a nehezebb fosztás miatt vagy sem.....stb. De a hiszti az ami a legkevésbé érdekli a többi játékost, aki alkalmazkodni próbál a játék körülményekhez.

Egyébként változásokat globálisan csinálnak (világ szerte) a játékban, nem csak a magyar szerveren, azaz nem lóg ki egyik a többitől, hanem uniformizált. Így nehéz volna bármit is bevezetni, ami nem világ szinten igény.

Egyébként a tisztességes ajánlatokat gyorsan elviszik...mert tele van tisztességtelennel.
 

DeletedUser2868

Guest
Nekem az a prőblémám ,hogy már nem egyszer elveszett a termékem. Ma is cseréltem tőlem leírták ,de a csere anyagot nem kaptam meg!!!!!!
 

DeletedUser26265

Guest
sziasztok.
Tényleg a piac a játék lelke, de senkit sem lehet kényszeríteni rá.
 
Fent