Új nevezetes ötlet

Próféta

Nagyon aktív tag
Szerintem egy olyan nevezetes épület kellene, amibe az összes épületet, kvázi mint egy raktárban, szépen polcokra elhelyezve, össze lehetne zsúfolni őket!
Ennek a mérete maximum 2x2 -es lehetne, mert ha az összes nevezetes épületet felépítené a játékos, és mindet be is tenné ebbe a különleges épületbe, akkor újra kezdhetné a nevik építését! Ebbe az épületbe csak meghívás és engedély alapján tudna a tulajdonoson kívül bárki is belépni, így megoldódna az illetéktelen pakolások száma is!
De lehetne akár egy olyan nevezetes épület is, amivel a játékos automatizálni tudná a játékot, és így elég lenne havonta egyszer benéznie (mondjuk azt azért kötelezővé tenném :) ) a szerverre!
Mind a két épület sokat segítene az olyan időhiányban és helyszűkében lévő játékosoknak, akiknek ez hatalmas kihívást jelent :)
 

Rumcájsz

Szerkesztő
Csapattag
Szerkesztő
Kifelejtetted a gyémántot adó nevezetest. Első szinten mondjuk csak 5 gyémántot adna aratásonként, de 80 szinten már 2000-et. És persze 1x1-es lenne, hogy ne foglalja a helyet.
 

helen

Nagyon aktív tag
Képzeljétek el hogy lenne egy ilyen automatizál nevi. :)
Naponta lenyomna neked x csatát a csatatéren, és megcsinálná neked az expiket, és termelne, küldizne automatikusan.. :) Neked csak havi 1x kéne belépned, és élvezned a városod látványát. :p
 

ashea55

Nagyon aktív tag
Képzeljétek el hogy lenne egy ilyen automatizál nevi. :)
Naponta lenyomna neked x csatát a csatatéren, és megcsinálná neked az expiket, és termelne, küldizne automatikusan.. :) Neked csak havi 1x kéne belépned, és élvezned a városod látványát. :p
Sokaknak az se tetszene ,akkor kellene egy olyan funkció ami automatikusan be kapcsolja a gépet vagy a telót , nehogy azzal is fárassza magát :)
 
Tudom, nem kértek az új ötletekből, de ...

Felvetés:
Olyan nevezetes játékba hozatala aminek a két tulajdonsága az, hogy termékeket termel a játékos raktárába és a céh kincstárba is, és ezeket amit a játékos saját belátása szerint választhatja ki külön külön hogy melyik oldal mit termeljen.

Ok:
Sokkal hatékonyabbá tenné a piacozást. Sajnos a piac kezd ellaposodni. Alig lehet ott termékeket beszerezni. Vagy legalábbis nagy mennyiségben és vagy olyat amire épp szükség lenne pl. a csatatéren.
Könnyebbé tenné az újonnan létrejövő és a régebbi céhek dolgát is. A jelenlegi csatatér rendszer alapján, a nagycéheknek vagy nagy játékosokkal rendelkező céheknek nem éri meg alacsony játékosokat felvenni, mert már nincs a kincstárban az ő koruknak megfelelő termék, így a cst-n le is korlátozódna a céh.

Részletek:
Mivel a legtöbb nevezetesnek 2 tulajdonsága van, így egy nevezetesen belül meg lehetne oldani ezt is hogy az egyik oldala a céh kincstárba termel a másik pedig a játékos raktárába
És persze ezt a játékos szabadon választhassa meg.
Ez lehet egy új nevezetes is, vagy akár a meglévőeket kellene felfejleszteni. Pl. egyik tulajdonság mehetne a zeuszba a másik meg az agyaghadseregbe.
Így akkor még csak új nevezetest sem kell alkotni.
És újabb lépést jelentene a céhes közös munka irányába.

Képernyőmentés: Nincs

Játék egyensúly: Stabilabbá tenné.

Összegzés:
Javítaná a céhek kincstárának korlátoltságát.
És zárójelben még annyit szeretnék hozzá tenni, hogy céh kincstárak piacoztatási lehetősége céh kincstárak között is érdemes lenne fontolóra venni.
Felvetést még én is támogatnám de sajnos ez az opció nem fog megvalósulni sose mert már én is probálkoztam hasonló opcióval.
Csak én ugy akartam hogy az adott nevezetesen belül lenne egy müködési opció hogy melyik kort termelje a közösbe vagyis mi magunk választhajuk ki kortól visszamenőleg
 
Rengeteg olyan nevezetes van ami pénzt, alapanyagot, árut, boldogságot ad. Olyan is van ami FP-t ad, vagy/és plusz százalékot a csatákhoz. Még medálokat is ad némelyik. Területet viszont egyik sem. Pedig nagyon jó lenne ha ez sem lenne kivétel.
Most nem arra gondoltam, hogy az első szinten adna napi 1 4x4-es területet, hanem arra, hogy egy (vagy maximum kettő) állandó feltétel teljesülése után adna mondjuk 1x1-et. A 10. szinten 2 db 1x1-est.
Feltételként pedig el tudnék fogadni olyat, hogy szerezz a csatatéren napi 10 pontot.
10 szinttel magasabban pedig 20-at...

Egy másik nevezetes ötletem pedig az lenne, hogy egy kiválasztott nevezetes épület amelyik árut termel, azt ne véletlenszerűen termelje, hanem én kérhessem, hogy pl az Alexandriai ne vasat, hanem mészkövet adjon, mert nekem most arra van nagyobb szükségem. Az első szinten be tudjam állítani a következő hónapot. Ha kort lépek akkor persze újra kérhetnék valamit. A második szinten nem egy hónap után hanem valamivel kevesebb idő lenne. Például 3 órával.

Ami még megdobná a játékélményt, az a személyes nevezetes lehetne. Ezt úgy képzelem el, hogy az épület az első szinten megkérdezze, mit szeretnék hogy termeljen. Én pedig beállíthatom egy listából, hogy például nekem katonai egységet adjon és FP-t. Vagy támadási és védekezési értéket. Vagy árut a saját koromból és boldogságot...
Ha pedig csak egyvalamit kér az illető akkor abból picit többet adjon, mintha kihasználná mindkét lehetőségét. Aztán amit beállított az úgy is maradna, mint a többi nevezetes esetében, mert ott sem lehet megváltoztatni a beállításokat.
 

Horribile Dictu

Aktív tag
Rengeteg olyan nevezetes van ami pénzt, alapanyagot, árut, boldogságot ad. Olyan is van ami FP-t ad, vagy/és plusz százalékot a csatákhoz. Még medálokat is ad némelyik. Területet viszont egyik sem. Pedig nagyon jó lenne ha ez sem lenne kivétel.
Most nem arra gondoltam, hogy az első szinten adna napi 1 4x4-es területet, hanem arra, hogy egy (vagy maximum kettő) állandó feltétel teljesülése után adna mondjuk 1x1-et. A 10. szinten 2 db 1x1-est.
Feltételként pedig el tudnék fogadni olyat, hogy szerezz a csatatéren napi 10 pontot.
10 szinttel magasabban pedig 20-at...

Egy másik nevezetes ötletem pedig az lenne, hogy egy kiválasztott nevezetes épület amelyik árut termel, azt ne véletlenszerűen termelje, hanem én kérhessem, hogy pl az Alexandriai ne vasat, hanem mészkövet adjon, mert nekem most arra van nagyobb szükségem. Az első szinten be tudjam állítani a következő hónapot. Ha kort lépek akkor persze újra kérhetnék valamit. A második szinten nem egy hónap után hanem valamivel kevesebb idő lenne. Például 3 órával.

Ami még megdobná a játékélményt, az a személyes nevezetes lehetne. Ezt úgy képzelem el, hogy az épület az első szinten megkérdezze, mit szeretnék hogy termeljen. Én pedig beállíthatom egy listából, hogy például nekem katonai egységet adjon és FP-t. Vagy támadási és védekezési értéket. Vagy árut a saját koromból és boldogságot...
Ha pedig csak egyvalamit kér az illető akkor abból picit többet adjon, mintha kihasználná mindkét lehetőségét. Aztán amit beállított az úgy is maradna, mint a többi nevezetes esetében, mert ott sem lehet megváltoztatni a beállításokat.
ezt ugye nem komolyan gondoltad?
 

helen

Nagyon aktív tag
Rengeteg olyan nevezetes van ami pénzt, alapanyagot, árut, boldogságot ad. Olyan is van ami FP-t ad, vagy/és plusz százalékot a csatákhoz. Még medálokat is ad némelyik. Területet viszont egyik sem. Pedig nagyon jó lenne ha ez sem lenne kivétel.
Most nem arra gondoltam, hogy az első szinten adna napi 1 4x4-es területet, hanem arra, hogy egy (vagy maximum kettő) állandó feltétel teljesülése után adna mondjuk 1x1-et. A 10. szinten 2 db 1x1-est.
Feltételként pedig el tudnék fogadni olyat, hogy szerezz a csatatéren napi 10 pontot.
10 szinttel magasabban pedig 20-at...

Egy másik nevezetes ötletem pedig az lenne, hogy egy kiválasztott nevezetes épület amelyik árut termel, azt ne véletlenszerűen termelje, hanem én kérhessem, hogy pl az Alexandriai ne vasat, hanem mészkövet adjon, mert nekem most arra van nagyobb szükségem. Az első szinten be tudjam állítani a következő hónapot. Ha kort lépek akkor persze újra kérhetnék valamit. A második szinten nem egy hónap után hanem valamivel kevesebb idő lenne. Például 3 órával.

Ami még megdobná a játékélményt, az a személyes nevezetes lehetne. Ezt úgy képzelem el, hogy az épület az első szinten megkérdezze, mit szeretnék hogy termeljen. Én pedig beállíthatom egy listából, hogy például nekem katonai egységet adjon és FP-t. Vagy támadási és védekezési értéket. Vagy árut a saját koromból és boldogságot...
Ha pedig csak egyvalamit kér az illető akkor abból picit többet adjon, mintha kihasználná mindkét lehetőségét. Aztán amit beállított az úgy is maradna, mint a többi nevezetes esetében, mert ott sem lehet megváltoztatni a beállításokat.
Mivaaaann ?? :p
 

zekapitany

Új tag
Én katonai épületnek örülnék a legjobban például olyat ami a katonáimnak add képeséget mint ugye az üveg. Rengeteg lehőség lenne még akár :
ütésre gyogyúlás , egység halál után a gyilkos befagyasztása 1 körre, csata után a meghalt katona feléledhet, csata közben meghalt katona után esélyre születik egy kisebb egység :)
 

helen

Nagyon aktív tag
Én katonai épületnek örülnék a legjobban például olyat ami a katonáimnak add képeséget mint ugye az üveg. Rengeteg lehőség lenne még akár :
ütésre gyogyúlás , egység halál után a gyilkos befagyasztása 1 körre, csata után a meghalt katona feléledhet, csata közben meghalt katona után esélyre születik egy kisebb egység :)
Kis baby-katonák. :) Ez tetszik. :)
 
Fent