Új napi bónusz

  • Témaindító DeletedUser11
  • Kezdés ideje
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser21964

Guest
Ez szerintem sem fair. Felemelik 5-20 ezerre a beszivárgást, a napi bónusz meg marad 500. Ezt sztem úgy kéne növelni, mint ahogy az anyagok előállítási költsége nő. Tehát a vaskorban 1000, a kora középkorban 2000 lenne stb.
 

DeletedUser3968

Guest
Szerintem Tyrion eredeti ötlete a legjobb csak nem értek egyet a bónuszokban szerintem legyen így:
1:Korral változó pénzösszeg(500,2000,5000,10000,30000,50000,75000,150000)
2:Korral változó alapanyag mennyiség(500,2000,5000,10000,30000,50000,75000,150000)
3:200 gyémánt
4:1 Korodbeli egység(hetenként változna így:könnyű-->távolsági-->gyors-->nehéz-->tüzérségi)
5:1 véletlenszerű tervrajz a te korodból vagy az azelőtti korokból
6:10 véletlenszerű termék a korodból
7:1 véletlenszerű épület a korodból(utak nélkül)
8:1 terjeszkedés
 

DeletedUser11

Guest
Az otletek, amelyeket felvetunk csak alapokat kepeznek, jelen esetben az uj napi bonusz otlete. Az ertekeket majd a fejlesztok eldontik, amennyiben ugy dontenek, hogy idot szannak erre az otletre.

A tamogatast koszonom.
 

DeletedUser

Guest
A városháza alamizsnája az első két korszak után valóban röhej.Esett már szó róla más topikban is, akkor azt hiszem párhuzamba állítottam 1 darab megmotivált, 120-as boldogságú Szt. Márkos vidékivel...Egy ilyen ház a városháza egész heti "jutalmát" 8 óra alatt kitermeli.Valahol kicsit abnormális, hogy a korok előrehaladtával ez az összeg nem nőtt.Bízom benne, hogy ezt egy mielőbbi új verzióval kiköszörülik.Nem is feltétlenül azért, mert nagyobb magasságokban élet-halál lenne az a kis plusz, hanem pusztán azért, mert lássuk be:röhejes.
Ami a napi (belépési) bónuszt illeti, mindenképpen jó és hasznos ötlet.Létjogosultságát mi sem bizonyítja jobban, mint az, hogy rengeteg helyen létezik, az Inno háza táján is.
A "kiskapus" megoldást azonban nem találom jónak.A random faktor miatt.Minden, ami kapható a bónusszal, az egyéb módon is megszerezhető a játékban.Miért kerüljön esetleg jobb helyzetbe az, aki gyengébb játékos, de nagyobb mázlija van.Semmivel nem tesz többet egyik, mint a másik:mindenki csak belép, hogy játssza azt, amit amúgy is szeretne.
Heti szinten lebontva tudnám elképzelni a dolgot, olyan rendszerben, ahol a fejlődési szintnek megfelelően mindenki ugyanazt kapja.Első nap nyersi, második nap arany, harmadik nap termék, negyedik nap harci egység, ötödik nap medál, hatodik nap forge, hetedik nap pedig egy kevés gyémánt.Minden, aminél ez számít a kornak megfelelő mennyiségben/illetve formában.Ha valaki a harmadik napig belép, de a negyedik kimaradt, akkor nyilván újra indul a kör, tehát újra a nyersit kapja.
Nem szabad elszállni, aki enélkül nem tud érvényesülni, az ezután sem lesz üstökös.Mindenből szolíd, majdhogynem jelképes mennyiséget, tényleg csak azért, hogy némileg respektálva legyen az aktivitás.
Hasonlóképpen megy ez jelenleg a Westben is (ott csak Xp, és a v végén "rög" jár), az a 15 prémiumrög ami leesik arra elég, hogy egy egész hónapban aktívan játszó megengedhet magának belőle két heti szabadon választott alapprémet.
 

DeletedUser25212

Guest
Sziasztok én úgy képzelem el a napi bónuszt hogy kortól függve nő minden

1.Bronzkorszakban
500 pénz
500 alapanyag
0,5% eséllyel 1 gyémánt
1 random katona (adot korból)
10 medál
1 forge
5% esély tervrajz
Utána
1000 pénz
1000 alapanyag
1% 2 gyémánt
2 random katona (adot korból)
20 medál
2 forge
10% esély tervrajz
Utána
2000 pénz
2000 alapanyag
2% 4 gyémánt
4 random katona (adot korból)
40 medál
3 forge (ez kitünik a többiből mert csak 10 fér el és az 5. kortól kezdve csak 5 lehet)
20% esély tervrajz
STB
(Mivel volt 20 +20 az 40+40 80....Tehát ha eddig volt 20 és hozzá adom a 20-at lesz 40-ven ahoz 40-et 80 stb)
Ez így már jobb lenne!
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent