Új napi bónusz

  • Témaindító DeletedUser11
  • Kezdés ideje
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser11

Guest
Voqb.png

Sziasztok.

Sokan gondoljuk azt, hogy napi 500 Pénz az aktivitásunkért igen csekély összeg. Ezért gondoltam ki egy új napi bónusz rendszer.

Minden nap lehetne egy ablakot nyitni, választhatóan, és az ablak mögött lévő jutalmat azonnal jóváírná a játék. A napi bónusz ablak minden nap éjfélkor frissítene, és velük a jutalmak is változnak.

Jutalmak:

- Az adott korból egy egység
- Pénz
- Alapanyag
- Forge Pont
- Tervrajz
- Ritkán, de gyémánt

Várom a reakciókat.
 

DeletedUser21403

Guest
Voqb.png

Sziasztok.

Sokan gondoljuk azt, hogy napi 500 Pénz az aktivitásunkért igen csekély összeg. Ezért gondoltam ki egy új napi bónusz rendszer.

Minden nap lehetne egy ablakot nyitni, választhatóan, és az ablak mögött lévő jutalmat azonnal jóváírná a játék. A napi bónusz ablak minden nap éjfélkor frissítene, és velük a jutalmak is változnak.

Jutalmak:

- Az adott korból egy egység
- Pénz
- Alapanyag
- Forge Pont
- Tervrajz
- Ritkán, de gyémánt

Várom a reakciókat.

Nekem tetszik!:D De csak 6 lehetőséget adtál meg és 8 közül lehet választani! Lehetne még 5 random gazdasági anyag a korodból!

- - - Updated - - -

De akár még medál is lehetne még!:D

- - - Updated - - -

Vagy hogy ne legyen mindig olyan jó lehetne egy olyan amivel semmit!
 

DeletedUser11

Guest
Kérlek ne idézd az előtted lévőt!

Szerintem a medál nem jó ötlet. Azt szerezzük meg máshogy.
 

DeletedUser21403

Guest
Véletlen volt! A megszokás hatalma!:D Többit is meg lehet szerezni máshogy! De nem lényeges nem hinném h bevezetésre kerülne bármely ötlet is amiket bármikor is leírtunk!:( De azért jó h valakinek mindig jut eszébe vmi új!:)
 

DeletedUser11

Guest
Nem értem, miért gondoljátok azt, hogy amit itt mi leírunk, azzal nem lesz semmi. Amelyik ötletek megállják a helyüket, azt a Szupport csapat továbbítja a cégnek. És ha nekik is tetszik, megvalósítják. Nem kell nagyon elvontan gondolkodni.
 

DeletedUser21403

Guest
Tudsz egyet is mondani azok közül az ötletek közül amiket leírtak eddig a játék indulása óta amelyet azért vezettek be mert itt látták h milyen jó?
 

DeletedUser

Guest
Véletlen volt! A megszokás hatalma!:D Többit is meg lehet szerezni máshogy! De nem lényeges nem hinném h bevezetésre kerülne bármely ötlet is amiket bármikor is leírtunk!:( De azért jó h valakinek mindig jut eszébe vmi új!:)
Nem tudom mióta játszol, de ez a 9 hónap alatt jópár újítás és javítás bevezetésre került.. Javaslom nézd át Dan verziófrissítésekről szóló bejegyzéseit! Visszajelzések nélkül nem tartanánk itt! :)
 

DeletedUser21403

Guest
Persze h került be újítás hisz fejlesztik a játékot! Arról van szó h nem hiszem h bárki is komolyan venné az ötleteket amit a játékosok leírnak! Megvan a fejlesztési menet és azon haladnak! Persze h mindig kerül be újítás és javítás vicces is lenne hogyha nem így lenne! A lényeg ott van h mennyire a saját és mennyire a játékosok véleménye számít egy-egy új dolog bevezetése kapcsán!
 

DeletedUser11

Guest
Ha nem írjuk le, mit szeretnénk, akkor természetesen azt nem fogjuk viszontlátni a játékban. Én, és még sokan mások hiszünk abban, hogy kellőképp figyelmet kapnak az ötleteink,és jelzéseink. Amiket mi felvetünk, és van értelme, azt a Szupport csapat továbbítja. Természetesen nem lehet minden játékos ötletét figyelembe venni, de az ötletek sohasem fognak kifogyni, és ez jó mind a cégnek, mind a játékosoknak.
 

DeletedUser21403

Guest
"Én, és még sokan mások hiszünk" Hát igen hinni azt lehet! Én inkább maradok a realitásnál! Majd ha felnősz egyszer te is rájössz h hinni a dolgokban lehet csak nem biztos h van értelme! Na de nem akarok senkinek se rosszat sem elvenni a hitét! Maradjunk inkább a témánál! Hátha még más is hozzá akar majd szólni!
 

DeletedUser

Guest
Szerintem jelentősen adnak a játékosok véleményére... hisz értük (is) dolgoznak! Gondolom vannak anyagi és erőforrásbeli tényezők is amik korlátoznak dolgokat...De mindenesetre kíváncsiak a visszajelzéseinkre, javaslatainkra!

Amúgy tetszik az ötleted. Remélem lesz belőle valami! :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Guest
Lehet, hogy ma már ez volt nekem? Pénz bónuszom volt....és azt írta a játéh, hogy még 49-szer igénybe vehetem...
 

DeletedUser2883

Guest
Ha jól tévedek, ugyanez a cég birtokolja a GREPOIS nevű játékot is. Ott ugyebár szintén van egy napi bónuszrendszer, ami igen jól bevált. Nem lehetne azt átvenni? Az arányaival együtt?
Az ablakocska-nyitogatós bónuszt meg az extra küldetésekhez rendelni. Igy ott is lenne némi izgalom, hogy mit kapok.
 

DeletedUser11

Guest
Igen-igen, ott ilyen lépegetős bónusz van, mi szerint minden nap ugrik előre egyet a számláló ha minden nap belépsz, és ha eléred a 30 napot, akkor vagy 20k nyersit, vagy 500 áldást, vagy 50 aranyat kapsz (mivel ott 15k-s tételért 12,5k aranyat kapsz, itt pedig 15k-s tételért 6500-t, így itt ez körülbelül 25 gyémánt lenne, ami ahogy tudjuk nem nagy cucc.)

Én is gondoltam erre, de ez nem az a játék (és ezt a fejlesztők is vágják), ahol nagyon fontos a napi aktivitás. De tuti lesz vmi az 500 pénzes napi cucc helyett,mert ez így elég cinkes. Én azt tartanám jónak, ami miatt a topicot nyitottam, hogy vagy egységet, vagy pénzt, vagy alapanyagot kapnánk. Esetleg árucikket.
 

DeletedUser10514

Guest
Lehet, hogy ma már ez volt nekem? Pénz bónuszom volt....és azt írta a játéh, hogy még 49-szer igénybe vehetem...
Van nevezetes épületed? Mert akkor lehet, hogy az miatt...
Témához: jó és időszerű ötlet. Gyarmat végén járva már csak útban van a napi 500 arany gyűjtögetése, de már vaskorban is a nullához közelít a hasznossága.
 

DeletedUser20435

Guest
Már az is jó lenne, ha a különböző korokba átlépve ahogy fejlődik az központi épület, úgy emelkedne a napi bónusz összege is. Ezt nem is lenne nehéz megvalósítani.
 

DeletedUser20746

Guest
Támogatom az ötletet :)
nagyon jónak tartom a válsztható bónuszokat :)
remélem tényleg meg is fog valósulni én és szerintem még sokan mások is örülnének neki :)
 

Sir Nyúl

Új tag
Hali !
Például nem tudom irák-e már a szinvilágot ??? Kicsit hiányos volt ezen rész a készítőknél amikor szinezték az épületeket . Csupa szürke meg fekete ami dominál , egyedűl talán a gyarmatkorban van némi szinesedés . Most meg látom az ipari korból az épületeket , háááááát nem tudom valakire biztos ráesett a narancsszinű festék :DD Eddig 4-5 épületet láttam megépítve az Ipari korból , és mind narancs . Speciel nekem semmi gondom a narancsszinnel , sőt KTM-em van :DD , csak ne legyen már minden épület egyszinű . Már alig vártam az ipari kort , hogy lássam a sok szép épületet , és erre akkora csalódás volt //a szinekre értem csak , a grafika többi része 5-ös// !!! Szóval eddig ezt senki nem írta le , csak nekem tünt fel ?????? Szin fantázia zéro !
Itt egy másik ötlet a 10-15-ből :DD Csak , hogy témánál legyünk :))
Az épületek a kor haladtával egyre magasabbak , és egyszerűen a játék szépségére megy //amúgy is kevés a szin világ// hogy nem lehet látni az utakat !!! Egyszerűen eltakarják a magas épületek . Az utakak szélességeit meg lehetne duplázni //még így is takarásban lenne a fele// ami úgye nem menne a játékos rovására . Értem itt , hogy bele lenne kalkulálva a terjesztésbe , nem 4x4-esek lennének a kockák hanem pl. 5x5-ök .
Ezek csak tényleg a legalapvetöbb ötleteim , medig én nem vagyok se grafikus , se programozó ! Ezt nem hiszem el , hogy csak nekem jutott eszembe a játékosok közül . Viszont az már sajnálatos , hogy csak a játékosoknak jut ilyen az eszébe , és nem azoknak akik meg is tudnák valósítani ezeket . Ezt a két dolgot , meg nem hiszem , hogy agyon kéne dumálni és szavazásra bocsájtani . Ezek annyira adottak , hogy ha van valakiben egy cseppnyi szépérzés akkor ezek egyértelmű dolgok !!!
Majd ha lesz még időm , akkor megszórlak titeket a többi észrevételeimmel :DD . Úgy is //csak , hogy idézzem az elöttem lévő játékost// csak köztünk marad :DD És igen , a játékosok véleménye kéne , hogy számítson 100%-ig . Úgyan is ők játszanak vele !!! Ők azok akikből a cég él !!!
Ui: Én is csak akkor hiszem el , hogy figyelembe veszikjátékosok véleményét , ha konkrétan mostantól valami valóra is fog vállni !!!
 

DeletedUser21639

Guest
Az úttal kapcsolatban az jutott eszembe, hogy lehetne egy felülnézet és azon is lehetne építeni, így nem lennének takarásban.
 

DeletedUser

Guest
Nekem is tetszik ez a napi bónuszos ötlet. Az sem lenne utolsó, ha a városháza, a korok előrehaladtával több pénzt is adna, mert ez a napi 500 arany eléggé nevetséges összeg :D
Viszont, ha valaki megépíti ezt a húsvéti kívánságkutat, kb. ugyanaz, mintha naponta kinyitogatnánk egy ablakot. Csak ugye ahhoz össze kell gyűjteni a tojásokat :)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent