Új hiba Új hiba

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser25679

Guest
Az Acheni katedrálisból rendelkeztem 2 garnitúra tervrajzzal, amiből a másodikból akartam megugrani az első szintlépést, megspórolva az 50 fp-t. Elvette a rajzot, de maradt a megépítetlen katedrális, a rajzok meg elvesztek.
 

DeletedUser20654

Guest
Ha lerakod a nevezetest, akkor alapban 10. szintig építheted. Ha tervrajzot használsz, akkor nem szintet növelsz, hanem a maximálisan megépíthető szintet. Jelen esetben a katedrális maximálisan építhető szintje 10+1=11 lett. Szóval nincs hiba.
 

DeletedUser25913

Guest
Sziasztok!
Játék közben elment a hang, a zene is (East-Nagach). Nem a gépemben van a hiba, mert egy másik világban (Arvahall) lévő városomban minden rendben. Semmilyen változást nem eszközöltem, a gépet is újraindítottam, de azóta sincs semmi. :(
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser25959

Guest
Sziasztok...
Egy olyan hibát szeretnék jelezni, amihez nem találtam külön topicot (vagy vak voltam... :D )
A játék fő oldalán a híreknél ott van a hír az őszi eseményreől... ráklikkelve megnyitja a hírt, de a hír leírásban nincs link ami az esemény részletes leírásához vezetne...
Nem tudom ki az illetékes a dologban, de ha tudjátok jelezzétek felé...
Előre is köszi :)
 

DeletedUser26070

Guest
Sziasztok!
A Galgenschlucht tartományban a barbár katonát kora középkorinak jelölitek, pedig eggyel később van. Így elég gyenge a seregem a barbárok még nem oda valók.
 

DeletedUser23560

Guest
Sziasztok!
A Galgenschlucht tartományban a barbár katonát kora középkorinak jelölitek, pedig eggyel később van. Így elég gyenge a seregem a barbárok még nem oda valók.

Ezek a barbárok nem azok a barbárok. :)
 

DeletedUser26130

Guest
Sziasztok!
Esemény küldetésnél a labdákat nem tudom jóváírni!
51141380_395266544368835_7246293239253172224_n.jpg
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent