Ötletek

Pintyő11

Új tag
Sziasztok

2 javaslatom lenne a fejlesztőknek :)
1 korcsökkentő amivel lehetne az eseményépületeket és a becsületszobrokat lentebbi korra fejleszteni
a másik esetleg egy demónullázó , hogy gyémántért lehessen a demót nullázni napközben legalább 1*
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
Jelenleg nem az a csatatér fejlesztésének iránya, hogy többet lehessen csatázni, hanem, hogy kevesebbet.
 

Rocky95

Új tag
Sziasztok. Nekem is az lenne a javaslatom hogy legyen épület aminél be lehet állítani hogy visszamenőleg milyen kori terméket termeljen a kincstarba. Az is jó ha egy teljesen új gyémántos épület. De egy korcsokkento is megfelelő lehet
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
Sziasztok. Nekem is az lenne a javaslatom hogy legyen épület aminél be lehet állítani hogy visszamenőleg milyen kori terméket termeljen a kincstarba. Az is jó ha egy teljesen új gyémántos épület. De egy korcsokkento is megfelelő lehet
Visszamenőleg most is bármelyik kori termelőt leteheted és aztán a termelését berakhatod a kincstárba.
 

Rocky95

Új tag
Igen. Csak piacolni kellene úgy. Ami nem igazán aktív. Kincstarba tudnék vaskorit termelni akkor fix mindenből megy bele
 
Nekem is volna pár ötletem:
  • cst árva-szektor javítása (bár bízom benne, hogy az új cst-vel ezt a hibát végre lekezelik...)
  • ha már a fejlesztők nem tudják korrekt módon frissíteni a cst térképet (gondolok itt arra amikor valaki ott hagyja nyitva a játékot, elmegy egy órára, és mikor visszajön, az egy órával korábbi "állapotot" látva, esetleg bever egy szektort, vagy csak hülyeségeket írogat a céhtársaknak az elavult infók miatt), akkor dobjanak már rá mondjuk negyedóra inaktivitás után egy layert fejlesztői oldalról, hogy: "Hahó, frissítsd a térképet!"
  • bárhol állok rá valakinek az "Adatlapjára", ott látszódjon az is, hogy mely céh tagja, jelenleg ez nagyon kusza, hol így van írva, hol úgy. Vadászni kell az infót
  • zöld/sárga/piros státusz jelzése ne csak barátoknál látszódjon, hanem mindenkinél, elvégre, ha ismeretlenül is írhatok bárkinek levelet, akkor miért pont az online (amúgy se feltétlen real-time) jelenlét lenne top secret infomáció?
  • a különböző ablakokban használható keresők működésének egységesítése, ahány ablak, annyiféleképpen működik, van, ami bezárás után is megjegyzi a legutolsó keresés infóit és a kulcsszót magát is, de van olyan is, ahol, ha rákerestem egy infóra, már törli is a kereső-szót (utóbbinál a kereskedő felületre gondolok, amikor valakinek név szerint akarom levenni az áruját, és 5x kell beírnom újra és újra az illető nevét)
 
Jelenleg nem az a csatatér fejlesztésének iránya, hogy többet lehessen csatázni, hanem, hogy kevesebbet.
na ez tuti :) és egy idő után a kevésnél is kevesebbet fognak csatázni és még lassabban fognak fejlődni a játékosok és egy idő után a kincstár is kiürül és el jön az az idő mikor az ember belép le arat és ki lép :)
 
Sziasztok

2 javaslatom lenne a fejlesztőknek :)
1 korcsökkentő amivel lehetne az eseményépületeket és a becsületszobrokat lentebbi korra fejleszteni
a másik esetleg egy demónullázó , hogy gyémántért lehessen a demót nullázni napközben legalább 1*
Sajnos ez szép álom de én is probáltam ilyen korcsökkentő javaslatot. Felejtős lesz az ilyen.
Viszont becsszobor fejlesztő kéne olyan hogy 2 db fullos összeköthető 1nek.
 

Vén medve

Új tag
2 ötletem van, amit meg lehetne/kellene valósítani.
1.:céhen belül, a tagok egymás között cserélhessenek épületek fejlesztéseit
2.:nevezetesek tervrajzait szintén lehessen a céhen belül cserélni.
Vagy pedig eladni, kitenni a piacra természetesen alapból csak céhtagoknak.
 
Fent