Összegzés várható?

Jó lenne egy összegzés a továbbított javaslatokról?

  • Igen

  • Nem

  • Felesleges, nem fogják megvalósítani egyiket sem


Az eredmények csak szavazás után tekinthetők meg.

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
A 1-209 topic-ba beírt javaslatok összegzéséről, azaz mit fogtok továbbítani és várhatóan elkészíteni várható valami összegzés?
Vagy meglepi lesz, aztán felháborodás, hogy nem történt semmi. :)
 

Rumcájsz

Szerkesztő
Csapattag
Szerkesztő
A javaslatok továbbítva lettek a fejlesztők felé. Hogy ebből mit fogadnak el, és hogy mit fognak lefejleszteni, azt csak ők tudják, és csak a 209-es verzió kijövetelénél fog kiderülni, hogy megfogadtak-e belőle bármit is.

Azt is figyelembe kell venni, hogy nem csak a magyar szerveren volt ilyen javaslat gyűjtés, hanem a többin is.
 

dvjanos

Új tag
Tehát az a tizen sok oldalnyi javaslat ami le lett írva mind továbbítva lett?

Abból a 18 oldalból szerintem kb 3 max 4 oldal tartalmazott érdemi javaslatokat a többi 14-15 oldal meg a miért is kéne és minek az hozzászólásokat. Persze azok is lehetnek építő jellegűek.
 

dvjanos

Új tag
A javaslatok továbbítva lettek a fejlesztők felé. Hogy ebből mit fogadnak el, és hogy mit fognak lefejleszteni, azt csak ők tudják, és csak a 209-es verzió kijövetelénél fog kiderülni, hogy megfogadtak-e belőle bármit is.

Azt is figyelembe kell venni, hogy nem csak a magyar szerveren volt ilyen javaslat gyűjtés, hanem a többin is.

Vagyis mind a 18 oldal le lett fordítva angolra?
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
Abból a 18 oldalból szerintem kb 3 max 4 oldal tartalmazott érdemi javaslatokat a többi 14-15 oldal meg a miért is kéne és minek az hozzászólásokat. Persze azok is lehetnek építő jellegűek.

Persze, pont ezért kérdezem, hogy mindent elküldték a fejlesztőknek, vagy szortírozva lett. És ha szortírozva lett, akkor mi lett elküldve?
 

Próféta

Nagyon aktív tag
Emlékezetem szerint rengeteg olyan javaslat volt, melyet többen is megemlítettek, akadt jó néhány nagyon hasonló ötlet, jó pár olyan is mely lényegében alig tért el egymástól, és persze volt köztük nem kevés használhatatlan, értelmezhetetlen (elnézést mindenkitől, nem bántásból írtam), de a játék struktúrája és felépítése nem fog megváltozni! Sok-sok kezdeményezés már az elején hamvába hullt, mert lerágott csont!
Ezt az adathalmazt valószínűleg a moderátorok megszűrték, nyilván egy adott koncepció alapján, és vették a fáradtságot, lefordították, majd pedig továbbították.
 
Fent