Épületek módosítása

Keaira

Aktív tag
Sziasztok!
Arra gondoltam, hogy azok az épületek, amelyeknél az utolsó szinten megválasztható, hogy pl. olyan épületet szeretnénk-e, ami több fp-t, árut vagy támadót ad, azoknál ez a választás egy újabb fejlesztővel módosítható lehetne. Pl valaki a téli csatornát ünnepi csatornává fejlesztette a végén de később - bármilyen megfontolásból - szeretné átlakítani vidám csatornává, akkor egy téli csatorna fejlesztő felhasználásával ezt megtehesse. És ez igaz lenne minden olyan épületre, amelynél választhatunk, hogy az utolsó szinten mit szeretnénk, pl pagoda, óriáskerék és hasonlók.
 

Lef------

Nagyon aktív tag
Mivel a játék nagyon eltolódott az eseményépületek felé (valamikor már bőven jobban megéri 1-2db eseményépületet egy nevezetes helyett lepakolni) valamint, hogy ezek az esemény épületek folyamatosan jobbak és jobbak, így nagy átlagban azt lehet mondani, hogy 1-2-3 év alatt annyira elértéktelenednek, hogy nem érdemes megtartani őket. Extraként, mivel a játék eltolódott a csatatérrel azzal, hogy már szinte csak az számít, hogy mennyi a támadó bonusz (egy bizonyos szintig) így még a gondolat se merül fel, hogy egy esemény épület ezen bónuszát meg kellene változtatni (mert nem éri meg, hiszen fp-t, terméket annyi más helyről és módon lehet beszerezni).

Azaz ötletnek jó, de gyakorlati haszna annyira minimális, hogy nagy összegben biztos nem fogadnék arra, hogy ez valaha megvalósul.
 

Keaira

Aktív tag
Azaz ötletnek jó, de gyakorlati haszna annyira minimális, hogy nagy összegben biztos nem fogadnék arra, hogy ez valaha megvalósul.
Abban én sem bízom, hogy valaha megvalósul :-D
Jómagam már tudom, hogy mit szeretnék, milyen irányban kellene fejlődni és mit erősíteni. Ennek függvényében teszem vagy nem teszem le ezekez az épületeket. Azonban a céhben és barátlistán is látom, hogy sokan pillanatnyi igényüknek megfelelően teszik le őket, nem gondolva hosszabb távú célokkal. Főleg rájuk gondoltam, hogy legyen lehetőségük korrigálni a tévedésüket.
 

III. Dementia

Aktív tag
Azonban a céhben és barátlistán is látom, hogy sokan pillanatnyi igényüknek megfelelően teszik le őket, nem gondolva hosszabb távú célokkal. Főleg rájuk gondoltam, hogy legyen lehetőségük korrigálni a tévedésüket.
Ha ezt lehetővé teszed, nekik lesz utólag, a meggondolatlanokat védő szabálymódosítás miatt igazuk, és nem azoknak, akik előre terveztek.

Legalább a játékban ne akard előnnyé kovácsolni azt, ha nem látja át a tettei következményét valaki.
 
Inkább a fejlesztést kellene engedni, pl ha a 10 szinten lehet 2 végállapot egy ilyen épületen, akkor egy teljes fejlesztett épületen, egy újabb fejlesztővel, lehessen módosítani a végső állapotot. pl a pékműhelyeknél macaron-ból legyen mézeskalács.
 
Fent