Épület bónuszok - segítség kérés

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser24669

Guest
Sziasztok!
Az Alcatraz azt írja, hogy 24 óránként 4 független harci egységet termel randomra, azokból a típusokból amelyeket te is gyártasz a városodban. A kérdésem az lenne, ha törlök minden katonai laktanyát akkor is ad-e naponta 4 random egységet?
 
Sziasztok!
Az Alcatraz azt írja, hogy 24 óránként 4 független harci egységet termel randomra, azokból a típusokból amelyeket te is gyártasz a városodban. A kérdésem az lenne, ha törlök minden katonai laktanyát akkor is ad-e naponta 4 random egységet?
Nem.
 

DeletedUser24774

Guest
Kérdésem van: Ha raktárba kapunk egy épületet egy adott korral, de nem építem meg, hanem lépek előtte egy kort, és utána építem meg, akkor az épület kora marad az eredeti, vagy a megépítésének korát veszi fel?
Megköszönném a gyors választ.
 

Vanek ur

Aktív tag
A kor mindig az marad, amikor megszerezted; és nem számít, hogy hány korral később akarod letenni. Például még mindig van a raktáramban pár középkori épület is, de a jövő korában semmi értelmét nem látom lerakni (és felújító készletet használni rá).

Szerk.: most látom, a másik témában is ezt kérdezted. Lehet, elég lenne egy helyen rákérdezni, nem kell több helyen be-flood-olni a kérdésed.
 

DeletedUser24774

Guest
Bocs de így kaptam rá elég gyorsan választ, 2 helyre tettem be, nem tudtam hol célszerű, sajnálom
 

Vanek ur

Aktív tag
Bocs de így kaptam rá elég gyorsan választ, 2 helyre tettem be, nem tudtam hol célszerű, sajnálom

Nem kell tőlem elnézést kérni (nem haragudtam meg erre; csak jeleztem, hogy nem biztos, hogy jó dolog ez); inkább csak próbálj meg 1 témát 1 helyen felvetni. ;)
 

DeletedUser24774

Guest
Szeretném megtudni hogy mikor jön az a küldi amelyben kolostor a jutalom, ugyanis nem találkoztam még tarmelmann tartománnyal a virágzó középkorban. Mons Suiry után jön esetleg? Vagy lemaradtam róla?
 

DeletedUser24612

Guest
Szeretném megtudni hogy mikor jön az a küldi amelyben kolostor a jutalom, ugyanis nem találkoztam még tarmelmann tartománnyal a virágzó középkorban. Mons Suiry után jön esetleg? Vagy lemaradtam róla?
Az első bónusz küldetések végén kapod, Mons Suirynak nincs köze hozzá, attól balra van. 4 tartományt kell elfoglalni hozzá.
 

DeletedUser24774

Guest
köszi a választ zivos, a bónuszküldetésekben van benne amik pedig egymás után oldódnak fel a többi rendes tartománytól függetlenül. Így már világos
 

DeletedUser25071

Guest
Sziasztok!
A nevezetes épületek passzív bónuszai hogyan adódnak (vonódnak) össze?
Ha lenne egy Alexandriai világítótornyom, ami 40 alkalommal adna 95% alapanyag beszedést és
lenne egy Royal Albert Hallom is, ami 75 alkalommal adna 70% alapanyag beszedést, akkor a valóságban mi történne?
 
Sziasztok!
A nevezetes épületek passzív bónuszai hogyan adódnak (vonódnak) össze?
Ha lenne egy Alexandriai világítótornyom, ami 40 alkalommal adna 95% alapanyag beszedést és
lenne egy Royal Albert Hallom is, ami 75 alkalommal adna 70% alapanyag beszedést, akkor a valóságban mi történne?
Akkor 40szer lenne 95+70% bonuszod és 35ször lenne 70% bonuszod...
 

TF 1950

Új tag
Szevasztok, a Kolostorral kapcsolatban van szükségem tanácsra.
A wiki azt írja, hogy a Kolostor : "Csak a védekező seregeknek ad védelmi bónuszt a PvP (szomszédok közötti) csatákban."
Akkor ezek szerint a város védelméhez nem adja hozzá azt a 20%-ot ami jelentősen növelné a védekezést a támadásos fosztogatások ellen?
Ritkán PVP-zek, és mert ha ez így van akkor le kell törölnöm, mert az épületraktározással nem tudom levenni.
Köszönöm a válaszokat.
 

Feneséges

Aktív tag
A wiki azt írja, hogy a Kolostor : "Csak a védekező seregeknek ad védelmi bónuszt a PvP (szomszédok közötti) csatákban."
Szia!
Én ezt úgy értelmeztem, hogy hozzáadja. Mivel a város védelmét a védekező sereg alkotja, amit ha valamelyik szomszéd legyőz, akkor lehetősége van kifosztani. A bónuszokat meg tudod nézni a városháza ablakában/bónusz áttekintés fülön, legalul.
 

Vanek ur

Aktív tag
Szevasztok, a Kolostorral kapcsolatban van szükségem tanácsra.
A wiki azt írja, hogy a Kolostor : "Csak a védekező seregeknek ad védelmi bónuszt a PvP (szomszédok közötti) csatákban."
Akkor ezek szerint a város védelméhez nem adja hozzá azt a 20%-ot ami jelentősen növelné a védekezést a támadásos fosztogatások ellen?
Ritkán PVP-zek, és mert ha ez így van akkor le kell törölnöm, mert az épületraktározással nem tudom levenni.
Köszönöm a válaszokat.
Kicsit talán félreértetted a dolgot. A kolostor a fosztogatásos támadásoknál ad védelmi bónuszt, hiszen az a pvp (player versus player - játékos játékos ellen). Az, hogy te keveset támadod a szomszédaidat, nem számít, hiszen ők támadhatnak. Viszont elképzelhető, hogy a gvg-vel (guild versus guild - céh céh ellen) keverted a dolgokat, mert az bár elméletileg szintén pvp lenne, de itt nem annak számít; így a gvg-ben nem ad védelmibónuszt. Ott máshogyan lehet ilyen pluszokat szerezni.
 

TF 1950

Új tag
Köszönöm a válaszokat, megnéztem a Városházban és a védő sereg katonáinál a védelmi százalékot.
A tanácsokat megfogadtam és köszönet neked, Feneséges
Amikor eltettem az út mellől a Kolostort, mindkét esetben 20 százalékkal csökkent az érték.
A fogalmak helyrerázódtak, köszönöm Vanek úr.
A Kolostort meghagyom.
Üdv
:)
 

DeletedUser26037

Guest
Sziasztok! Még aránylag új vagyok és egy kis segítséget szeretnék kérni: hogyan tudom felhasználni az önsegítő készletet? Próbáltam aktiválni, de nem sikerült. Talán akkor kell a "napocskát" a kiválasztott helyre tenni, amikor kész a termelés...? Bocsi, ha érthetetlenül fogalmaztam... és köszönöm előre is a segítséget! :)
 

Feneséges

Aktív tag
Sziasztok! Még aránylag új vagyok és egy kis segítséget szeretnék kérni: hogyan tudom felhasználni az önsegítő készletet? Próbáltam aktiválni, de nem sikerült. Talán akkor kell a "napocskát" a kiválasztott helyre tenni, amikor kész a termelés...? Bocsi, ha érthetetlenül fogalmaztam... és köszönöm előre is a segítséget! :)
Szia!
Önsegítő készlet: Motiválhatsz vagy kitakaríthatsz egy épületet a városodban. A motivált épületek kétszeres termelést adnak, a kitakarított épületeket kétszer annyi boldogságot.
Többszörös önsegítő készlet: Minden termelő épületet motiválsz és takarítasz a városodban egyszerre. A motivált épületek kétszeres termelést adnak, a kitakarított épületeket kétszer annyi boldogságot.
Használni úgy tudod, hogy a raktárban rákattintasz, majd az általad kiválasztott épületre, ami felett ilyenkor csillag látható. Nem minden épületnél használható.
 

DeletedUser26037

Guest
Szia!
Önsegítő készlet: Motiválhatsz vagy kitakaríthatsz egy épületet a városodban. A motivált épületek kétszeres termelést adnak, a kitakarított épületeket kétszer annyi boldogságot.
Többszörös önsegítő készlet: Minden termelő épületet motiválsz és takarítasz a városodban egyszerre. A motivált épületek kétszeres termelést adnak, a kitakarított épületeket kétszer annyi boldogságot.
Használni úgy tudod, hogy a raktárban rákattintasz, majd az általad kiválasztott épületre, ami felett ilyenkor csillag látható. Nem minden épületnél használható.
Nagyon szépen köszönöm! :) Akkor ezért nem sikerült eddig... csak gyűlt a raktárban és nem tudtam vele mit kezdeni. Hálásan köszönöm a segítségedet még egyszer!:):):)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent