Átváltások

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser23614

Guest
Sokszor alapanyag hiányzik, néha pedig pénz.
Jó lenne, ha lehetne Forge-ért alapanyagot venni, vagy pénzt. Illetve ezeket egymásért el lehetne cserélni, tehát pénzért lehet alapanyagot vásárolni, akár valamilyen váltási arányban. Esetleg a kész termékeket is árúba lehetne bocsájtani pénzért, vagy alapanyagért, hiszen úgyis kell a termeléshez is. Bár ebben az esetben többe kell kerüljön a kész termék, mert akinek nincs termelő egysége, az épületért, helyért nem fizetett...
 

DeletedUser

Guest
Ezt az ötletet ,már többször ,több játékos felvetette és nem lett elfogadva,valószínűleg nem is lesz.
 

DeletedUser22882

Guest
Szerintem nem jó az ötlet, mert mondjuk valaki csak házakat épít, és a sok aranyból átválthat alapanyagra.
 

DeletedUser23643

Guest
Helló! Szerintem is jó lenne ha alapanyaggal és arannyal lehetne kereskedni vagy beváltani, mivel nekem egyik városomban rengeteg pénzem van, alapanyag viszont kevés, a házak meg szükségesek az épületekhez!
Átváltást persze úgy hogy sok pénzért kapnánk valamennyi alapanyagot, 2 pénzért 1 alapanyag, vagy mint az áruk kereskedésénél 10 pénz 1 alapanyag, vagy fordítva!
 

DeletedUser

Guest
Ahol kevés az arany oda le kell tenni a Szt. Márkot. Ahol kevés a nyersi oda az Alexet vagy a Royal-t, vagy mindkettőt és meg van oldva a probléma!
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent