Áru termelés

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser25554

Guest
Sziasztok! Új vagyok ebben a játékban, és érdekelne hogy egy-egy áru termelését meddig kell csinálni. Úgy értem, hogy hely hiány miatt esetleg mikor lehet lebontani pl a faanyag termelését vagy a játék során mindig szükségem lesz rá? Ugyanígy a többi áruval is.
 

Feneséges

Aktív tag
Sziasztok! Új vagyok ebben a játékban, és érdekelne hogy egy-egy áru termelését meddig kell csinálni. Úgy értem, hogy hely hiány miatt esetleg mikor lehet lebontani pl a faanyag termelését vagy a játék során mindig szükségem lesz rá? Ugyanígy a többi áruval is.

Szia!
Az első 4. vagy 5. (ha jól emlékszem) korig saját kori termékek kellenek. A kor haladttával ritkul az igény. De ha szükséhed lenne valamire, akkor ott a piac és cserélhetsz.
A 4. vagy 5. kor után ( itt még nem járok) már - ha jól értem - a termelt áruból termelhető magasabb kori termék.
A wikiben nézd meg esetleg.
 

DeletedUser25649

Guest
Sziasztok!tudnátok segíteni hogy a termelt áruk közül néhány miért nem kerül a raktáramba?
Köszi
 

DeletedUser25572

Guest
Sziasztok.Röviden.Honnan szerezzek bazaltot vagy hogyan.Cserén kívül,Bányászhatok valahol és ha igen milyen néven mert a köves helyeimen nem találok termelési lehetőséget.Köszi.
 

DeletedUser23560

Guest
akkor tudsz bazaltot termeszteni, ha kifejleszted a bazalt kőfaragót. De csak akkor érdemes, ha a térképen is találsz hozzá bónuszterületet.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent