Áprilisi tréfa:P 1.26 verzió kibeszélő

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Guest
No ezzel aztán jól tönkre is tették a játékot:(
Ez még Április 1-i tréfának sem igazán jó!

Miért? Szerintem tök jó! :D Nekem már most van az Alcában két hadifoglyom és egy oroszlánom. Az Alca nagyon mókás, mert bejön egy animáció, amin látszik, hogy őrjöngve rázzák a rácsot! :D

Az oroszlán meg speciális tulajdonsággal rendelkezik, a gyors egységek fejét egyetlen lépésből leharapja! :D :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Vanek ur

Aktív tag
:)
Van, aki nem tudja értékelni a viccet sem. :)
Pedig azért a Quasimodo tuti kimeríthetetlen ötlettárház lehetne. :D
 

DeletedUser23135

Guest
Remélem is, hogy ez az egesz 1.26 verzio csak aprilis elsejei trefa. Mert ha igaz lenne tényleg elvenne az ember maradek kedvét is a játéktol. Méghogy a Zeusz szobor villamot termel, amivel elpusztítod a masik ember városat azert hogy a kemeny munkája odavesszen, és esetleg újraépítse megint. Meg hogy a Colosseum nem termelne mar medálokat. Elég durva lenne ha mindez igaz lenne.
A masik meg hogy 1.26 verzio... És az 1.24, 1.25 meg kimaradt? Na meg a hattér. Az eddigi frissítéseknél nem volt ilyen csicsás a háttér, csak most. Ez csak trefa lehet.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Miért? Szerintem tök jó! :D Nekem már most van az Alcában két hadifoglyom és egy oroszlánom. Az Alca nagyon mókás, mert bejön egy animáció, amin látszik, hogy őrjöngve rázzák a rácsot! :D

Az oroszlán meg speciális tulajdonsággal rendelkezik, a gyors egységek fejét egyetlen lépésből leharapja! :D :D

Coni, nem tartanám tök jónak, ha az 1 évi munkám egy pillanat alatt tönkre menne, de szerintem Te sem kapnál nevető görcsöt, így is túl moráltalan, hogy Modern koriak gyarmati korúakat támadhatnak és fosztogathatják őket, felemelő és nagy kedvcsináló is nekik!..oroszlán nélkül is simán legyőzik őket, nem kell még a horror is bele!
 

Vanek ur

Aktív tag
Most komolyan: ennyire sótlan emberek járnak erre? Úgy kellene ehhez hozzáállni, mint Coni tette; nem mint ahogy mindenki más (rajtam kívül :cool:). :p
 

DeletedUser10514

Guest
Éljen, végre el lehet pusztítani azt akinek nem tetszi a pofája! Na, lehet hogy az utolsó nap lesz, amikor játszok ha ez megtörténik! Eddig pont annak örültem, pont azért játszottam, mert nem állt, lángokban/nem volt romokban a hónapokig építgetett városom, ennek - hála az agresszív kismalac típusú játákosok unszolásának, akik sehol nem tudják elviselni ha nem ők a környék egyedüli császárai -, úgy látszik vége! A nevezetes épületek átalakítása sem tetszik! Mi a fenét kezdjek én a Castle del Monte vagy épp a Aacheni katedrális új funkciójával például?! A befektetett gyémántokat a hadi bónuszért csináltam, ki fogja visszaadni nekem azokat?? Azt hiszem, nem csak én vagyok felháborodva!
(U:I.: korábban is leshetett volna, hogy csak 1.22-bél tartunk, hogy jönne most az 1.26? :D Na, a tréfa azt hiszem, túlságosan is célba talált! :p)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser23741

Guest
nagyon király az új verzió, nekem lerombolta a városomat két ember is, meg egy oroszlán, de sebaj gondoltam és a független lándzsásaimmal szétvertem őket és zeusszal elpusztítottam a városukat! gyönyörű volt látni most lett ez a játék igazán jó! Coni városát romboltam le először, természetesen!
de a kolosszeumom olyan oroszlánokat tenyészetett amik kinyúltak a képernyőből szóval azt bontottam!
de csesszék meg az vszont zavar hogy mivel nem 10-es az alexom, túl sötét van a városomban, így véletlenül megtámadtam magam és elpusztítottam a saját városom!:(
 

DeletedUser

Guest
Coni, nem tartanám tök jónak, ha az 1 évi munkám egy pillanat alatt tönkre menne, de szerintem Te sem kapnál nevető görcsöt, így is túl moráltalan, hogy Modern koriak gyarmati korúakat támadhatnak és fosztogathatják őket, felemelő és nagy kedvcsináló is nekik!..oroszlán nélkül is simán legyőzik őket, nem kell még a horror is bele!

:( Igazad lett Alysha :( Túl nagyra voltam, most kezdhetek mindent elölről.... Na de sebaj! Szerencsére nemsokára jön a húsvéti event és mivel a hadseregem és a nevik megmaradtak ("csak" a termelők és a házak égtek porig) így még tudok indulni a pvp toronyban, ahol a húsvéti balhé alkalmával 10.000 gyémánt az első helyezett jutalma! ;) Majd abból gyorsan mindent visszacsinálok, úgyhogy most harcra fel! Nyerni kell! :)
Korkodil, neked meg nem tudom mi bajod volt velem, de alig várom, hogy újjáépülj, hogy drága Zeuszom villámai lesúlythassanak rád! :mad:
Már csak a népemet kell egy kicsit helyrerázni lelkileg, mert sajnos most eléggé megviselte őket ez a pusztítás! :( Ráadásul alig maradt élő ember a városomban :( Talán építek nekik egy vidámparkot, hogy jobb kedvük legyen, bár ha már itt tartunk, most már időszerű lenne egy "krízisközpont épület" az építés menüben (bármilyen korból elérhetően), mert arra bizony már szükség lesz mostantól...
 

DeletedUser23741

Guest
aha reménykedj csak, sose győzöl le végleg
"oroszlán nélkül is simán legyőzik őket, nem kell még a horror is bele!"
ennél a mondatnál én is megbántam hogy megszülettem:S
én is bronz korban vagyok és ez a ***** coni a minden nap elver a posztmodernkoros seregéve:(((
 

DeletedUser20435

Guest
Üdvözletem a fejlesztő csapatnak, szuper jó kis áprilisi tréfát találtak ki, már majdnem bedőltem:)
Viszont érdekelne, hogy mi lesz a másik modern kori nevezetes és mikor jön? Üdv!
 

DeletedUser22884

Guest
Az volt a cél, hogy bedőljetek neki, és a reakciókból azt szűrtük le, hogy néhányan elég szépen bedőltek. :D

A második modern kori nevezetest pedig még nem tudjuk, mikor jön, de az biztos, hogy előtte ki lesz posztolva a fórumra, és a facebookra is. :)
 

DeletedUser21639

Guest
Az első reakcióm az volt hogy lebontom a nevezeteseket (szerencse nem), csak a végén jöttem rá hogy áprilisi tréfa. :D
 

DeletedUser1300

Guest
zártam
tito


- - - Updated - - -

zártam
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent