Általános csevegés

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Guest
Adminunk felszólalása jogos, elnézést az ottani offért, áthozom ide...

Kedves Emphus!

először is,nem kötelező elolvasni semmit.másodszor,nem javasoltam sehol 5:1-s kereskedést, talán olvasd újra ki javasolta.és végül lehet, hogy nem tetszett a mondatom,de letudom írni helyesen azt,hogy ilyen, nem pedig így:"iylen".

A "nem kötelező olvasni" egy olyan buta védekezés. Komolyan. Nem kötelező lélegezni... mot erre? Paff.
Az "ilyen" és "iylen" az gépelési hiba, zsenikém. Elég szánalmas kis védekezés. :D Te viszont úgy írsz, mint egy aluliskolázott. Kisbetűs mondatok, rossz igekötőhasználat, rossz vesszőhasználat, a külön- és egybeírások sem igazán mennek, központozás alig éri el a nulla szintet a mondataidban, stb.

Abban igazad van, hogy nem Te ajánlottad, mea culpa, ezt én néztem be.

mellesleg,a csoportomban első vagyok, 177k ponttal, gyémánt nélkül, mit szólsz megtudom oldani a dolgaimat.a közeljövőben kérlek mást moderálj ne engem.
további szép napot neked!
szia

Nem úgy tűnik, mintha meg tudnád oldani, hisz itt sírsz. ;) Pláne, hogy még azt sem tudtad (miután kipróbáltad!), hogy nyersanyaghiányban is tudsz jvakat termelni. Paff. :)
Nem moderáltalak.
Az meg végképp nem izgat, mennyi pontod van. Fel tudtál szedni 177 ezer nyersanyagot. Hát marha büszke lehetsz magadra. :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Guest
Te aztán unatkozhatsz nagyon.Ennyire érdekes lennék, hogy nem tudsz leszállni rólam?kár, hogy engem Te nem ajzottál fel.megkérlek szállj le rólam, ez itt 1 játék, nem a nyelvtanórán jársz.a sértegetéseidet pedig visszautasítom,amíg nem tudsz valakiről semmit, ne is alkoss véleményt.azután is csak akkor ha megkérnek rá!
 

DeletedUser

Guest
Ez a másik tipikus "miért nem tudsz leszállni rólam?" védekezés. Csak éppen a másik félnek sem tűnik fel, hogy pont ugyan azt csinálja, azzal az 'apró' különbséggel, hogy képtelek érveket produkálni. :)
Nem csak érdekesség miatt írhatok másoknak egy fórumon.
Nem nyelvtanórán járok, ez így van - csak a hamis állításodra reagáltam, miszerint tudsz helyesen írni. Amúgy pedig, ez igénytelenség, nem nyelvtanóra. Amúgy érdekes, az előbb még te is nekem jöttél, hogy te pl. le tudod írni, hogy "ilyen"... akkor még nyelvtanórán jártunk? Nem tudom követni.
Akkor alkotok és arról véleményt, amikor és akiről akarok. Ne mondd már meg, hogy mt tegyek és mit ne.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent