Keresési eredmények

  1. Jön a kvantumportya

    Ma nem lesz Quantum?
  2. Jön a kvantumportya

    A kulturális települések épületeinél nem látom az új bónuszokat. A bétán már megjelentek. Itt mikor lesz?
  3. Jön a kvantumportya

    Napi kétszer belépsz, betakarítasz, épitkezel, 15-20 csatát megcsinálsz. Ez egy laza menet
  4. Kibeszélő Bajnoki változások: harcra fel a Wyverntide győzelmi toronyért!

    Az első két nap tapasztalata, hogy kb. fele annyi eséllyel kapok 45 gyémántot mint korábban. Ez tudatos változtatás az INO részéről?
  5. Kibeszélő Vadvilági esemény

    A betán kétszer volt
  6. Csapat rendezések!

    Néha előfordul, hogy nem sérült egységet nem von össze. A képen két ilyen lebegő tank is van
  7. Csapat rendezések!

    Ezt látom. A régi változatban a sérült lebegő tank és a sérült zsiványok között voltak a ép zsiványok. Most három kattintás a hatodik pozición, és nem kell az első kattintás után az egeret mozgatni.
  8. Csapat rendezések!

    Nekem bejön a felső részen is az új rendezés. Egységtől függetlenül a sérülés mértéke szerint van rendezve. Így gyorsabb a törlés, csak egyszer kell az egérrel mozogni.
  9. Csapat rendezések!

    A változást akkor is szokni kell, ha jó irányba megy. Most minden ép egység az elején van, nem kell lapozgatni.
  10. Kibeszélő Mini kihívások

    200 töredék a templomhoz. Két 1. szintű, két fejlesztő és két választó a tollashoz.
  11. Kibeszélő Mini kihívások

    A tollas kígyó szobrot nem mondanám értéktelennek.
  12. Demoralizáció csatatéren

    Azt javaslom, ha egy nap nem tudod éjfél előtt a helperben megnézni a csata számot, akkor másnap ne számolj az ott látott adatokkal.
  13. Demoralizáció csatatéren

    Ketamnak a foe.scoredb.io/hu2/Player/1308553 oldalon 11.én 505 csatája volt, tehát kevesebb mint amit a helper mutat
  14. Demoralizáció csatatéren

    Azt látom a tábázatban, hogy a céhtársan tegnap kiugróan sok (911) csatát csinált. Annak nagy részét lehet nem tegnap, hanem ma ütötte. A helperben nem a tényleges csatázás időpontja szerint gyűlnek az adatok, hanem a lekérés pillanatában. Ha Ketam tegnap éjfél előtt ütött pár százat, te meg...
  15. Demoralizáció csatatéren

    A tied normális (20,19%), a céhtárs vagy nagyon szerencsés (11,57%), vagy valamit rosszúl láttál.
  16. városrendezés

    Ha visszalépsz a városodba, automatikusan menti az pillanatnyi elrendezést.
  17. Kibeszélő Nagy hírek a Forge háza tájáról!

    Mi a böngészős béta szerver belépő linkje?
  18. Kibeszélő Testvériség esemény

    A "nem mindenkinel elerheto" a problémám. Legalább lenne transzparens, akkor talán könnyebb lenne elfogadni.
  19. Kibeszélő Testvériség esemény

    Melyik korábbi enentnél volt megkülönböztetés? Én nem emlékszem egyre sem.
  20. Kibeszélő Testvériség esemény

    Ez az első olyan event, ami különbséget tesz a játékosok közt. Mi lesz legközelebb? Talán nem mindenkinek lesz lecserélhető a napi jutalom. Ráadásul azt sem lehet tudni mi alapján választottak. Csak azért forszírozom a kérdést, hátha az event vége előtt változtatnak - volt már rá példa mostanában.
Fent