Keresési eredmények

  1. Kibeszélő Nagy hírek a Forge háza tájáról!

    a képen a jósda van?
  2. Űrközpont

    hát az kár.....
  3. Űrközpont

    reggelt :) esetleg valakinek nem csiripeltek a verebek vagy a rigók, hogy lesz idén belőle valami vagy nem... :)
  4. óra átállítás nagyon meg zavarta az innos szervergépeket :)

    óra átállítás nagyon meg zavarta az innos szervergépeket :)
  5. Jön a kvantumportya

    időzavar :)
  6. Jön a kvantumportya

    ilyenre nincs idejük :) óra átállítás meg zavarta a kvantumot :)
  7. Jön a kvantumportya

    érdeklődés hiányában elmarad :(
  8. Kék támadó bónusz!!!

    Miért ad a templom a lovagi az új event épület stb... kék támadó bónuszt csatatérhez mikor oda nem kell?
  9. Kibeszélő Céhexpedíció 5. szint

    Az Elvenar és nem Elevenar és lehet tanulni belőle mert minden a csapatmunkáról szól a bajnokság a torony és kaland is.....
  10. Kibeszélő Céhcsatatér frissítés

    igen a fekete védő lötyök halmozhatóak..... hogy jön ide a pénz hát az event épületekből lehet a legjobban fejleszteni a támadó erőt de nem egy épülettel hanem több épülettel ahoz meg pénz kell....
  11. Support Percekig tölt a játék.

    na az event már meg se nyílik.... :)
  12. Kibeszélő Céhcsatatér frissítés

    fejleszteni (pénzt költeni) mennyire kell fejleszteni mert 4500% védőnél 100 demónál 2-4 egység hal de ha feltunkolom 7500% a védőt ugyan úgy 2-4 egység hal 100 demónál :)
  13. Support Percekig tölt a játék.

    délelőtt egész jó volt de most megint kezdi ezt percekig töltést.. (pc)
  14. Support Percekig tölt a játék.

    kb 1 órával ezelőtt kezdte megint több percbe telik mire betölt valamit.....
  15. CE mini feladat

    szerintem nem lenne sok.... és ha már azt írták hogy visszatér gondoltam minden CE lesz csak 2 nap az egész bár 20 perc alatt meg lehet csinálni :)
  16. CE mini feladat

    A múltkori CE ami volt mini feladat az csak egyszeri volt vagy valami hiba folytán most megint nem indult el?
  17. Céhek kincstára

    ha felhalmozódott az anyaga akkor legalább tud csatázni és építeni minek adja oda másnak.... ugyan annyit tud ütni a saját céhében mintha átmegy egy másik céhbe... és igen egyből lenne trükközés az anyaggal :)
  18. Kibeszélő Nagy hírek a Forge háza tájáról!

    azért a lényegre kíváncsi lettem volna mégis miről fog szólni ez az új "GvG" egy kis alap játékleírás nem ártott volna...
  19. Kibeszélő Céhcsatatér frissítés

    azért az nem rossz hogy ugyan abban a korban ugyan akkora demónál 130 ütés eltérések vannak és ugyan azok a szektorok lettek ütve... :) szerintem elkéne cseszni még jobban a csatateret....
  20. Küldetés, napi kihívás, ...

    közben reggelizel :)
Fent