Keresési eredmények

  1. Kibeszélő Nagy hírek a Forge háza tájáról!

    És az mit jelent, mennyi idő amíg az F-n is megjelenik?
  2. Kibeszélő Nagy hírek a Forge háza tájáról!

    És ez melyik szerveren van így mert az F-n nincs.:oops:
  3. Kibeszélő Nagy hírek a Forge háza tájáról!

    Az obszervatórium (Támogatási összérték bónusz) most mi van, hasznosul valahol vagy megy a kukába? Itt lenne az ideje olyan új bónuszuk bevezetésének mint például komolyabb fp csomagokat termelő épületek ( nevezetes ), vagy célirányos katonai egységek mint a távolságiak elől elbújó egységek de...
  4. Cst nagyon laggol! :(

    Érthető, de a haszna nagy, a Foe, Inno nem akar egy saját segítőt kiadni? Máris megoldódna a probléma egy része.
  5. Cst nagyon laggol! :(

    Dettó, de nekem extra ( hiba?) ,hogy már hozzávetőlegesen 950 csata óta nem kapok gyémántot, és a mostani CE.n sem kaptam egyáltalán.
  6. Kibeszélő Vadvilági esemény

    Tavaly is volt, most túl közel került ahhoz, de biztos lesz még.
  7. Discord szerver ?

    Na akkor érzékeny búcsút veszünk egymástól.
  8. Kibeszélő Vadvilági esemény

    Nekem az a feladat ,hogy pukkasszak ki két 6 csillagos kéket, vagy pirost, kipukkasztottam a kéket és a pirosból van 1.Na ez hogy?o_O
  9. Hogyan?

    Amint elérem a barátom, küldöm. :) Megvan. https://www.mooingcatguides.com/higher-age-units/fe-in-ina
  10. Hogyan?

    Egy barátom csinálja , ha kell adhatok egy linket.
  11. Kibeszélő Nagy hírek a Forge háza tájáról!

    Csak jönnek újdonságok. :)
  12. Kibeszélő Vadvilági esemény

    Ezt mindenki reklamálja , mindenkinél előfordul sajnos.
  13. Kibeszélő Vadvilági esemény

    A facebook-os nyeremény a 800 vadvilág pénzért még mindig nem érhető el, csak nekem vagy másnak is?
  14. Csatatéri ranglista

    Akik esztelenül tudják tolni a pénzt a csatatérbe és minden jó játékost elcsábítanak addig, ja.Egy új liga bevezetése adhatna többet akinek van rá pénze, a többieknek meg időt,hogy fejlődhessenek.És szerintem igenis egy kis újítás ráférne a csatatérre.
  15. Csatatéri ranglista

    Ez a része világos mindenki tudja, hogy ha 10-20 ember összejön,és nem csak az elsőnek jön össze mégis vernek mindenkit.
  16. Csatatéri ranglista

    A tagbeli eltérés elhanyagolható a top három 80,77,79 nem a tagok képességével ,elhivatottságával van gond,hanem ,hogy az elsőben van három 1 milliárd feletti és 47 100 millió feletti játékos.Azt ,hogy a többiek nem akarnak jobbak lenni azt olvashatnád nálunk a chaten.
Fent