Keresési eredmények

  1. Ma biztonsági magán céget építettem 2 db-ot, de azzal sem működik a vörös hölgy, nem ismeri el a...

    Ma biztonsági magán céget építettem 2 db-ot, de azzal sem működik a vörös hölgy, nem ismeri el a 2 telepítést. Továbbra is várom a javításukat, köszönettel Laurentzia
  2. Elküldtem.

    Elküldtem.
  3. Hogyan írhatok, hol keressem a supportot meg ?Hol találom, hogy bemásolhassam?

    Hogyan írhatok, hol keressem a supportot meg ?Hol találom, hogy bemásolhassam?
  4. Szia, a napi feladat nem jelenik meg 2napja a baloldalon így félbe maradt a heti teljesítésem. A...

    Szia, a napi feladat nem jelenik meg 2napja a baloldalon így félbe maradt a heti teljesítésem. A vörösnős feladat sem működik nálam , a két db 3d nyomdámat nem fogadta el aktuális korú gazdasági épületnek, pedig termelni is kezdtem velük .Kétszer is próbáltam az újra építkezést, feladtam, pedig...
  5. Sziasztok! Az volna a kérdésem, a céhtagom nem tud tovább lépni a céhexpedícióban, mert nekem...

    Sziasztok! Az volna a kérdésem, a céhtagom nem tud tovább lépni a céhexpedícióban, mert nekem kellene feloldani miután beadta a céh az anyagokat? Hogyan tudom végre hajtani a feloldást, mert a tagom folytatni szeretné a játékot?
Fent