Keresési eredmények

  1. Hzola08

    Új hiba Téli esemény

    Kedves Fejlesztők! Böngésző és verzió: Firefox 121 (Windows 11-en) A hiba részletes leírása: Nem, tudom, hogy mások észrevették-e, de a Csokoládégyár arany választókészletében a Ted és a Ketebo arany fejlesztői fel vannak cserélve: míg az arany Ketebonak (épületnek) szürke a teteje és piros a...
  2. Hzola08

    Kora középkori egységek

    Sziasztok! PvP után az egységeimet nézegettem, amikor rábukkantam néhányra, amik tudomásom szerint nem megszerezhetők: három barbár parittyásra, illetve három barbárra. Én úgy tudtam, hogy ezek csak ellenséges egységként szerepelnek a játékban a kora középkori kontinenstérkép bónusz "részlegén"...
  3. Hzola08

    CE Hiba?

    Sziasztok! Éppen az imént fejzetem be a CE 4. szintjét, csak támadással... A napim egyik feladatrésze az volt, hogy 4 állomást/kaput teljesítseg tárgyalással, anélkül, hogy vesztenék közben, így értelemszerűen nem kellett volna tudnom megcsinálni, DE ennek ellenére az utolsó csata után a napit...
  4. Hzola08

    Ötleteim összesítve

    Üdvözletem! Az elmúlt időben sok-sok ötletem gyülemlett fel a játékkal kapcsolatban, amikből néhányat lehet, hogy már olvashattatok más beszélgetésekben, lesz, amit másoktól vettem és átdolgoztam, illetve még az elején leszögezném: Építő jellegű kritikát szívesen fogadok; azonban az...
  5. Hzola08

    Demoralizáció

    Sziasztok! Egy kérdésem merült fel a Csatatérrel kapcsolatban. A demoralizáció a végtelenségig növekszik? Régebben (amikor wikin csak addig volt kiírva) azt hittem, hogy 30. szintnél megáll, azután nemrégiben rátaláltam egy oldalra, ahol 0-100-ig mutatja. Van tovább is, vagy megáll ott, 20-as...
  6. Hzola08

    A Kolosszeum "megerősítése"

    A legtöbb játékos - köztük én is - úgy tartja, hogy a Kolosszeum nevezetes épületet értelmetlenség megépíteni. Az egyik legnagyobb méretű nevezetes a játékban, ráadásul csak kis mennyiségű medált ad (illetve egy kis boldogságot). Arra gondoltam, hogy, ha a Kolosszeumnak adnának egy jobb...
Fent