Keresési eredmények

  1. Fráter G

    Asszociációs Játék

    Fog
  2. Fráter G

    Augusztusi fórumjáték

    Köszönöm az elismerést, szívesen veszek részt a játékban máskor is, ha lesz hasonló. És gratulálok mindenkinek, aki verset küldött be.
  3. Fráter G

    Augusztusi fórumjáték

    Belekezdtem a Testvériség eseménybe, De még nem látom, hogy érek el a végére, Igyekszem a hősfogadót megszerezni, Hogy az utazásból legyen legalább ennyi, Útravalóként azt kaptam a staff-tól, Hogy ne ijedjek meg egy kis kalandtól, Ám mostanra kardvivőm sem maradt, A hősöm útközben az amatőrben...
  4. Fráter G

    GVG eltörlése?

    Nem akarom tovább ragozni, mert itt a topic címéből is adódóan többen a gvg megszüntetése mellett érvelnek, ami nekem nem szándékom, bár azzal magam is egyetértek, hogy jelen formájában nagyon kevesen játszák, ami azért jelzés értékű a fejlesztők felé. Mivel Gyöngyös, a hozzászólók között Te...
  5. Fráter G

    GVG eltörlése?

    Én magam is aktív GvG játékos vagyok és nem a megszüntetése mellett érveltem, hanem éppen bizonyos átalakításokat javasoltam. Kis céhek esetén az természetes, hogy nem tudnak mindig ott lenni este 8-kor és amikor van idejük, akkor akcióznak. Ezzel semmi baj nincs, ez a játék része. De ti sem azt...
  6. Fráter G

    Hadsereg irányítás kinézete

    Nagyon hasznos ötlet, különösen azzal kiegészítve, hogy az egységek száma is látszon, mert körülményes mindig a végére hajtani a csúszkát, hogy megnézzem, hány egységem van még az adott típusból.
  7. Fráter G

    GVG eltörlése?

    Szerintem is egy megoldási irány lehet, amit írsz, csak kérdés mennyire vevők rá a fejlesztők. Ebben a topikban, nyilván a címe miatt, leginkább azok szólalnak meg, akik a GvG-t ebben a formájában nem tartják jónak. Az aktív GvG játékosok véleményét nem ismerjük. Én egy a GvG terén aktív céhben...
  8. Fráter G

    GVG eltörlése?

    Mire gondolsz? Milyen módosításra?
  9. Fráter G

    GVG eltörlése?

    Ebben igazad van, néhány ember egyéni sérelmei miatt van az egész. De aki ezen soha nem tud túllépni az beteg... mert az nem normális, ha valaki 1000 támadásból 990 alkalommal ugyanazt támadja, gyakorlatilag céltalanul, mert nem területet akar szerezni, hanem csak kárt okozni. Sajnos én sem...
  10. Fráter G

    GVG eltörlése?

    Konkrét felbosszantásról nincs szó. Egyszerűen nem tudják elviselni, hogy egy náluk kisebb céh előttük van a céhrangsorban. Az is a taktika része, hogy a másikat gyengítjük, ez is benne van a játékban. De hogy éven túl, megszállottan csak ugyanazt támadni, nem szemből, hanem hátulról...
  11. Fráter G

    GVG eltörlése?

    Ez a legutóbb használt GvG topik, ezért írok ide. Nekem alapvetően nem is az 1 személyes céhekkel van bajom, bár azok végtelen elszaporodásának is próbálnék valamilyen gátat szabni, de az a tapasztalatom, hogy van még ennél rosszabb is. Amikor egy céhnek semmi más célja nincs, mint a másiknak...
Fent