Keresési eredmények

  1. Nem játékhiba Cirgard - levelezés és termelések

    Böngésző és verzió: Mozilla Firefox (verziót sajnos nem tudom) A hiba: Levelezés: Fővárost szemlélve nem engedni megnyitni a levelezés fület, azt kérve, hogy fejlesszem a Nádfedeles házakat. Termelés: a termelő épületekben (főváros és kulturális) nem enged nagyobb termelési opciót választani...
  2. Új hiba Elkeveredett visszatérő, több bónuszküldi

    Sziasztok! Segítséget szeretnék kerni tőletek, és ha lehet egy kis rendrakást. C-n játszom, immár egy éve és 4 hónapja van problémám. Probléma Nincs visszatérő, melléküldetés, de helyette két bónuszküldi van. ez már magában véve sem normális, de a legrosszabb az, hogy 2 napja léptem ugyanilyen...
  3. Visszatérő küldikkel kapcsolatos hiba

    Sziasztok! Játszom kb 1 éve, és semmi probléma nem fordult eddig elő, de most ahogy elértem térképen az ipari kort, és elkezdtem ostromolni, eltűntek a visszatérők, és csak a bónusz küldi van, amit azonban korlépéssel tudok csak megcsinálni. Kort viszont nem szeretnék még lépni. Ez a probléma kb...
  4. Új hiba Visszatérő küldetések

    Sziasztok! Játszom kb 1 éve, és semmi probléma nem fordult eddig elő, de most ahogy elértem térképen az ipari kort, és elkezdtem ostromolni, eltűntek a visszatérők, és csak a bónusz küldi van, amit azonban korlépéssel tudok csak megcsinálni. Kort viszont nem szeretnék még lépni. Ez a probléma kb...
Fent