Keresési eredmények

  1. Nem játékhiba Cirgard - levelezés és termelések

    Böngésző és verzió: Mozilla Firefox (verziót sajnos nem tudom) A hiba: Levelezés: Fővárost szemlélve nem engedni megnyitni a levelezés fület, azt kérve, hogy fejlesszem a Nádfedeles házakat. Termelés: a termelő épületekben (főváros és kulturális) nem enged nagyobb termelési opciót választani...
  2. Új hiba Elkeveredett visszatérő, több bónuszküldi

    most rusholjak komolyan iparig hogy meglegyen a küldi? mert azzal a saját játékuk lényegét ássák alá elvileg fejlődni és nem rohanni kell....
  3. Új hiba Elkeveredett visszatérő, több bónuszküldi

    az sem, hogy 2 bónusz van??
  4. Új hiba Elkeveredett visszatérő, több bónuszküldi

    böngészőm: Firefox 100.0 hiába frissítek, semmi
  5. Új hiba Elkeveredett visszatérő, több bónuszküldi

    Sziasztok! Segítséget szeretnék kerni tőletek, és ha lehet egy kis rendrakást. C-n játszom, immár egy éve és 4 hónapja van problémám. Probléma Nincs visszatérő, melléküldetés, de helyette két bónuszküldi van. ez már magában véve sem normális, de a legrosszabb az, hogy 2 napja léptem ugyanilyen...
  6. hali mindenkinek! nagyon sajnálom hogy megint ez van, de nagyon használhatatlan az a része a...

    hali mindenkinek! nagyon sajnálom hogy megint ez van, de nagyon használhatatlan az a része a játéknak, hogy csak bedob egy bónuszt, amihez kort kell lépni, és nem tudok visszatérőzni 1 hónapja már írtam, miután 2 hónapot vártam. Sajnos most, hogy 4 hónapja nincs visszatérőm kezd nagyon felemenni...
  7. Új hiba Visszatérő küldetések

    köszönöm! akkor mégis muszáj kort lépjek....
  8. Kibeszélő 1.230

    sziasztok! küldtem hibaüzenetet már sok, helyen, ide csak azért írok hogy észrevegyétek, kérlek ha tudtok, segítsetek.... nem tudom hogy mennyire kapcsolatos a verziókkal, remélem hogy nem vész (eltűntek a visszatérők)
  9. Sziasztok! Játszom kb 1 éve, és semmi probléma nem fordult eddig elő, de most ahogy elértem...

    Sziasztok! Játszom kb 1 éve, és semmi probléma nem fordult eddig elő, de most ahogy elértem térképen az ipari kort, és elkezdtem ostromolni, eltűntek a visszatérők, és csak a bónusz küldi van, amit azonban korlépéssel tudok csak megcsinálni. Kort viszont nem szeretnék még lépni. Ez a...
  10. Kérdéseim a játékkal kapcsolatban!

    Sziasztok! Játszom kb 1 éve, és semmi probléma nem fordult eddig elő, de most ahogy elértem térképen az ipari kort, és elkezdtem ostromolni, eltűntek a visszatérők, és csak a bónusz küldi van, amit azonban korlépéssel tudok csak megcsinálni. Kort viszont nem szeretnék még lépni. Ez a probléma kb...
  11. Visszatérő küldikkel kapcsolatos hiba

    Sziasztok! Játszom kb 1 éve, és semmi probléma nem fordult eddig elő, de most ahogy elértem térképen az ipari kort, és elkezdtem ostromolni, eltűntek a visszatérők, és csak a bónusz küldi van, amit azonban korlépéssel tudok csak megcsinálni. Kort viszont nem szeretnék még lépni. Ez a probléma kb...
  12. Új hiba Visszatérő küldetések

    Sziasztok! Játszom kb 1 éve, és semmi probléma nem fordult eddig elő, de most ahogy elértem térképen az ipari kort, és elkezdtem ostromolni, eltűntek a visszatérők, és csak a bónusz küldi van, amit azonban korlépéssel tudok csak megcsinálni. Kort viszont nem szeretnék még lépni. Ez a probléma kb...
Fent