Keresési eredmények

  1. Érdekes

    Amit írtál az a hazugság! Ilyet én is tudok: Kedves Bütyök, Fórum adminisztrátori jogaidat ezennel visszavontuk. Üdvözlettel: Lilith Dém Comunity Manager A Forge of Empires csapata Látod, nem nehéz hazugságot írni. Egy szó, mint száz: Jópár weboldal megerősítette, hogy ez a játék a csalások...
  2. Érdekes

    Még mindig nem olvastad az előzményt, fecsegsz össze-vissza anélkül, hogy tudnád miről van szó. SZÁNALMAS!!
  3. Érdekes

    Szia Helen, igen, olvastam a fórumon, hogy "csak" azt lehet csinálni, amit írtál. Mielőtt ide írtam, elolvastam mindent a játékkal kapcsolatban, hogy mit-hogy lehet. Pont ezért kérdeztem, hogy azt, amit a RENDSZERT ÜZENET, ergó a SZERVER LOGOLT, az hogy lehetséges, mert normál játékkal...
  4. Érdekes

    Szia, a rendzser üzenet nem ezt mutatta. "kamikaze22" kb 8-10 óra külömbséggel 2 alkalommal fosztott ki 39 épületet, a mai nap pedig "HariAti" is 39 épületet fosztott ki nálam. Supportnak írtam, valaki azt írta vissza (Inno games support aláírással), hogy adjam meg a jelszavamat és írjam le...
  5. Érdekes

    Itt a vége. Tegnap este óta még 3 eset volt. 2x "kamikaze22" és csatlakozott hozzá "HariAti" is. Mind a 3 esetben instant befejeződtek a termelések és ki lett fosztva az összes épület. Ezt a gyalázat csalás sorozatot felteszem jópár oldalra, hogy mindenki lássa, mi fog vele történni, ha itt akar...
  6. Érdekes

    Szia "A PrOfÉTA"! Köszönöm, küldtem üzenetet a supportnak. Amióta írtam, újra megtörtént az eset és újra "kamikaze22" volt a tettes :( Nem hittem, hogy itt is vannak csalók. Várok 1-2 napot és ha nem oldódik meg, törlöm a várost :( Kár érte, mert jó játéknak ígérkezett, de nem azért játszok...
  7. Érdekes

    Sziasztok! Lehet, hogy off topik, ezért elnézést kérek, de olyan esettel találkoztam, amiről itt a fórumon sem találtam információt. Az eset egy fosztogatás, amire azt mondanám, hogy oké, ha úgy történt volna, ahogy a "Fosztogatás" topikban le volt írva. A sztori igen egyszerű: "kamikaze22" 1...
Fent