Keresési eredmények

  1. Kérdéseim a játékkal kapcsolatban!

    Ez amúgy annyira bullshitnek tűnik. Mivel igazolod?
  2. Kérdéseim a játékkal kapcsolatban!

    A bazdmeget visszavonom kommunikációfüggően. =)
  3. Kérdéseim a játékkal kapcsolatban!

    Ezt nem értem, vagy te nem érted a szomszédságot. S hogy kerül akkor előző kori a szomszédba? Mellesleg: ha már fórumadmin vagy, vedd a fáradtságot, hogy személyre szólóan válaszolj, ne pedig a nagyvilágba! Bazdmeg! =)
  4. Kérdéseim a játékkal kapcsolatban!

    Amúgy elkezdheted enni a kalapod. Nem feltétel, hogy mindenkinek más legyen a szomszédja, ahogy az sem, hogy a kövi turnusban lecserélődjön. Szal egyél, vagy gondold át!
  5. Kérdéseim a játékkal kapcsolatban!

    Miért is kellene? Elosztani, nem kalapot enni.
  6. Kérdéseim a játékkal kapcsolatban!

    Ennek nincs semmi értelme. Számtalanszor megesett, hogy adott szomszéd egymást követő turnusban is megmaradt, mások változtak. Szóval el lehet osztani koron belül mindenkit, csak nem így történik.
  7. Kérdéseim a játékkal kapcsolatban!

    Akkor ez az újdonság. Két éve, ha nem tévedek, csak azonos korból voltak. Pedig de.
  8. Admin tevekenyseg

    ...ami mit is bizonyít? Nyugoggyá meg, akkó nyugodt leszel! Aztán csak játszódjál, de ne szaladj előre!
  9. Kérdéseim a játékkal kapcsolatban!

    Most kapott mindenki új szomszédokat. Nálam 75-ből 29 ipari korban van. (80E-től 38M-ig) Magasabb korú kivételesen nincs. Viszont korábban történt olyan is, hogy a két hetes turnus közben új szomszédok érkeztek (kb. 3-5).
  10. Kérdéseim a játékkal kapcsolatban!

    Két éve progosként szüneteltem, most január közepén kezdtem/folytattam ismét. Szóval nem hiszem, hogy ennek köze lenne hozzá.
  11. Kérdéseim a játékkal kapcsolatban!

    Nem és nem.
  12. Kérdéseim a játékkal kapcsolatban!

    Gondoltam én is... Nade ipariba nem lép vissza senki progosból. Így, gondolom, meg lett keverve és talán pontszám alapján is bereknek más korúakat. Bár ez sem valószínű, mert gyenge az ipari és a posztos is, csak utóbbinál ütősebb az egysége.
  13. Kérdéseim a játékkal kapcsolatban!

    Már nem úgy műxik a dolog, hogy a szomszédok azonos korból vannak? (Kiesett 2 év...) Most pl. progosban vagyok és a szomszédok ötöde ipari, modern, posztmodern. Ezzel így nem igazán fair az egymás városának támadási lehetősége. Jav.: A támadási lehetőség fair, de a harcosok mibenléte miatt a...
  14. Kibeszélő 10. évfordulós esemény

    A napi feladat időzítését tudod változtatni. Állítsd elég korai időpontra, s nem lesz gondod teljesíteni! Jah! Ha a feladatsorra gondoltál, akkor csak annyi, hogy légy előrelátó! =)
  15. Kibeszélő 1.226

    Akkor tehát ezt vettem észre. (?)
  16. Kibeszélő 1.226

    Az új területek mikor kerültek a játékba? Ma változott meg a város és a környező épületek helyzete, továbbá jobban ki lehet zoom-olni. először nem értettem, mitől, talán a kikötős épület eltűnése miatt, de láttam az építés menüvel, hogy kb. 30 olyan új hely van, ami korábban nem volt. Vagy ez...
  17. Kibeszélő Szent Patrik napja 2022

    Miért? Vagy te egy viszkász-cica?!
  18. Helper

    Úgy tudom, nem avatkozik a játék menetébe, csak összefoglaló tájékoztatást ad, amit amúgyis ki lehet szűrni a játékból, csak rengeteg kattintással. Pl. várostérkép épületek korával, begyűjthető dolgok összegzése, kulturális településen a visszalevő gyűjtendő, stb. Szóval szerintem nem az ilyent...
  19. Kibeszélő Szent Patrik napja 2022

    Pl. itt: FoE wiki (fandom)
  20. FP berakás

    De, jogos.
Fent