Keresési eredmények

  1. Cameleontin

    Kibeszélő Vadvilági esemény

    Ez még gyerekesebb kitolás, mint a szokásos! Már két kört megcsináltam, várva, hogy kapjak 15 pirosat, de azóta egy sem jön. Most tényleg? Mi ez?
  2. Cameleontin

    javaslat

    Bocs, hogy ide írtam. Úgy gondoltam, hogy ez egy javaslat.
  3. Cameleontin

    javaslat

    A Wikiben a "Különleges épületek listája" kaotikus. (Szerintem.) Hozzáteszem, PC-n játszom. 1. Nehézzé teszi a keresést, hogy vannak épületek, amiknek a neve előtt névelő van. 2. Az örök probléma az ékezetesek helye a sorban. Nem lehet olyan (ASCII?) táblát vagy mást használni, ahol az...
  4. Cameleontin

    Kibeszélő Forge Bowl

    Lehet, hogy lemaradtam valamitől, de mi az a "gyemis" edző?
  5. Cameleontin

    Tagfelvétel - Gyűjtögetők

    Toborzást tartunk! Toborzást tartunk! Ha aktív játékos vagy és szereted magad a csatatéren is megmutatni, sok szeretettel várunk a céhünkben! Keresd: Cameleontint . Bemutatkozás: Szeretnél egy segítőkész és barátságos céh tagja lenni? Akkor rád vártunk! Mi csak annyit kérünk, a...
  6. Cameleontin

    Kérdéseim a játékkal kapcsolatban!

    Ez tetszett!
  7. Cameleontin

    Kérdéseim a játékkal kapcsolatban!

    Ez megnyugtató! És tulajdonképpen logikus is, csak azért voltak kételyeim, mert nem sikerül mindig úgy gondolkoznom,, ahogy a játék szerint logikus. Köszönöm!
  8. Cameleontin

    Kérdéseim a játékkal kapcsolatban!

    Sziasztok! Azt szeretném megkérdezni, hogyha átlépek egy következő korszakba, és "lebontok" egy katonai épületet, hogy meg tudjam építeni az új korszakhoz való laktanyát, akkor az ugynolyan típusű előző kori független katonák is elvesznek, vagy csak a laktanyában lévő 4 vagy 5? Köszönöm a...
  9. Cameleontin

    Kibeszélő Vadvilági esemény

    A bejegyzésem is minimum fél perc volt, mire elment! Tiszta 21. század! (Pc-ről játszom, és nem ócska vacak...)
  10. Cameleontin

    Kibeszélő Vadvilági esemény

    Nálam is van. Nem állyndóan, időnként. De amúgy az egész játék lassúbb let kb. 3 hete. Gondolom ez a szolgáltató sara.
  11. Cameleontin

    Kibeszélő 10. évfordulós esemény

    Köszönöm!
  12. Cameleontin

    Kibeszélő 10. évfordulós esemény

    Köszönöm! Érdekesnek találom, hogy ha megnyitom úgy néz ki, mintha egy fejlesztő lenne. (az jó lenne!). Mellékelek egy képet. Nem tudod mi lehet az oka? Egyébként már írtam a supportnak is... Próbáltam a lakatra kattintani, de nem reagál...
  13. Cameleontin

    Kibeszélő 10. évfordulós esemény

    A raktáramban úgy jelenik meg, hogy nincs lehetőség eladni (ld. a képen), az ócskásnál meg nem jön fel a listában. Pedig a játék leírásában is szerepel a "tétel csereértéke".
  14. Cameleontin

    Kibeszélő 10. évfordulós esemény

    Az esemény napi feladatai között az 5. helyen nyertem egy Arany naprendszer modell 1.-es szintet. Nekem már van egy ilyen (2. szint), rögtön az első napon a társasjáték első kanyarjában sikerült elérni. Viszont ezzel a mai nyereménnyel megint csak azt érzem, hogy ez kissé kiszúrás, mert nem...
  15. Cameleontin

    Kibeszélő Szent Patrik napja 2022

    Igen, sikerült befejeznem! Sokat tanultan Tőletek! Még egyszer köszönet mindenkinek!
  16. Cameleontin

    Kibeszélő Szent Patrik napja 2022

    Örök hála!!! Sikeresen megcsináltam a tárgyalást az instrukcióid szerint! Nagyon köszönöm!! Különben érdekes volt, lehet, hogy máskor is próbálkozom megoldani ilyeneket.
  17. Cameleontin

    Kibeszélő Szent Patrik napja 2022

    Köszönöm a választ. Egyelőre maradok, megpróbálok itt erősíteni. Zeusz (2. szint), AAcheni (4. szint) van. Most Gyűjtök a Castel-re.
  18. Cameleontin

    Kibeszélő Szent Patrik napja 2022

    Köszönöm a válaszokat és a segítő szándékot mindenkinek! Most megpróbálok magamba szállni. Tényleg bedőltem a történet küldetésnek, és azt hittem, hogy haladni kell. Nem tudom, hogyan találhatok megfelelő céhet. Megpróbálok valamit a jelenlegi "képességeimmel", ha nagyon nem megy akkor...
  19. Cameleontin

    Kibeszélő Szent Patrik napja 2022

    Köszönöm a válaszodat. Nem tudtam, hogy nem szabadott volna kort váltanom. Most is tanultam valamit. Próbálok egyedül kitalálni dolgokat, de nyilván vannak összefüggések, amiket csak megtapasztalni lehet. A tárgyalás abszolút nem megy. Nem értem a logikáját. Nem sok nevezetesem van, és nem is...
  20. Cameleontin

    Kibeszélő Szent Patrik napja 2022

    Köszönet, hogy foglalkozol a problémámmal. A választ nem teljesen értem, de még aránylag új vagyok, és még az Alcatraz közelében sem járok. A problémám ezzel a feladattal az volt, hogy olyan sereget kaptam ellenfélnek, amiben 20. századi egységek vannak, beleértve a tankot, meg páncélozott...
Fent