Keresési eredmények

  1. Support Percekig tölt a játék.

    Szintén. FireFox, Chrome. Azt vettem észre, hogy az AVG letiltja a kéréseket, amikor a játék töltene. Próbáltam kivételként hozzáadni a webhelyeket, de nem használt.
  2. Kibeszélő 1.271

    Már megint hazavágták a dolgokat egy frissítéssel? A bejelentkező néha be se tölt FireFox alatt, Chrome-nál azzal nincs gond. FireFoxon a játék 3perc után se tölt be, Chrome-n ez változó 15-60másodperc, aztán játékon belül minden lap/oldal/ablak betöltése ugyan ennyi .. Net rendben van, 2ms...
  3. Javítva Tollas kígyó szobor épület címe

    Eredeti (teszt szerveren is): Feathered Serpent Statue - Lv. 1 (Progressive Era) Feathered Serpent Statue - Lv. 2 Feathered Serpent Statue - Lv. 3 Magyar szerveren: Tollas kígyó szobor - 1. szint 1 (Progresszív kor) Tollas kígyó szobor - 2. szint 2 Tollas kígyó szobor - 3. szint 3 Duplán van...
  4. Céhcsatatér ligapontjainak átdolgozása

    Amíg meg nem változtatták a "sorsolási" rendszert, addig nekem speciel nem volt panaszom a csatatérre, de azóta egyre rosszabb és lassan nem is lesz sok kedvem a csatatérre ránézni. (egyetlen céh elfoglal minden szektort) Én inkább kiegészíteném a jelenlegi rendszert egy másodlagos pontozási...
Fent