Keresési eredmények

  1. Terszos Farm

    gondolom, tele van a raktára teraszos farmmal. Már én se merek eladni semmit. Amint megteszem, a játéktervezők feljavítják... Már jártam így
  2. Kibeszélő Történelmi esemény

    A leggyengébb kártyáknál kapható csaták közti 2fp, 4fp, 8fp igazán bőkezű nyeremény. Őszintén csodálkozom, hogy nem jutott még eszébe az Innonak, hogy fp-t is csak töredékekben lehessen megszerezni... Ráadásul, most már minden eventen az inno-matek mellett más játékosok pénztárcájával is meg...
  3. Jön a kvantumportya

    köszi, pontosítottam utólag a kérdésem.
  4. Jön a kvantumportya

    Tulképp miért nincs céhen belüli ranglista a szezon zárultával, csak céhek közötti? Megfelelő statisztikai adatok nélkül hogyan rostáljanak a céh-vezérek, és építsék jobbá a céhüket?!?
  5. Jön a kvantumportya

    ok, köszi. én ezek után bug-nak érzem a dolgot, de mindegy. majd valaki jobban definiálja, és úgy talán eljut a fejlesztőkhöz is.
  6. Jön a kvantumportya

    De ezek már korábbi, teljesített és lezárt csomópontok, mégis "hagyja", hogy perkáljak.
  7. Jön a kvantumportya

    Hali! Az akciópontokkal kapcsolatban lenne kérdésem. A térképen minden csomopontnál megvan adva,hány ezer akciópontot kér,de amikor már a csomópont törölve lett akkor is ott van a lehetőség,hogy pár ezer akciópontot lehúzzon,ha rákattintasz.Ez beleszámít valamibe (a Tevékenységeken kívül) vagy...
  8. Kerskedés játékosok között

    raktár főoldalán jobbra fent van egy lakat ikon, azt ha bepipálod, akkor feloldhatod a töredékeken, egyéb eladható tárgyakon egyenként a lakatot igény szerint, onanntól már engedi eladni az ócskásnak.
  9. Cst nagyon laggol! :(

    Az ugyanolyan bug-os lenne, mint maga a játék!!!!! :eek:
  10. Cst nagyon laggol! :(

    nekem csak chrome alatt laggol, firefoxon jó
  11. Cst nagyon laggol! :(

    ce is laggol tegnap óta, nem csak a cst
  12. Épületméretek

    Felvetés: Sziasztok! Az épületek mérete ugyanúgy alapinfó, mint pl, hogy milyen bónuszt ad, milyen korban van, mikor lesz aratás stb. mégsincs kiírva, ha az egyes épületek fölé állunk az egérkurzorral a városunkban. Pedig ez az infó is rendelkezésre áll, mert ha a raktáron belül állunk az egyes...
  13. Kibeszélő Nagy hírek a Forge háza tájáról!

    Köszi az észrevételeket. :) Ezúton is elnézést, hogy a reggeli rohanásban több helyütt is egyesek számára pontatlanul fogalmaztam. Hát akkor fussunk neki mégeccer, kifejtősen. Céhes "behívó" limitált számban, mondjuk napjában 3x, ami cst-vezetők által küldhető ki, és ilyenkor minden céhtag kap...
  14. Kibeszélő Nagy hírek a Forge háza tájáról!

    Hát, a fent linkelt hirdetményél a kettes ponthoz (céh fejlesztés) lenne pár javaslatom már most is... Pl lehetne mondjuk a korábbi való élet mintájára alkalmazni céhes "behívót" limitált számban, mondjuk napjában 3x, ami cst-vezetők által küldhető ki, és ilyenkor minden céhtag kap egy...
  15. Kibeszélő 1.268

    Az előző frissítésnél eltört mobilértesítés tehát nem lett javítva...
  16. Javítva Játék értesítések

    szintén zenész
  17. Ötletek

    Nekem is volna pár ötletem: cst árva-szektor javítása (bár bízom benne, hogy az új cst-vel ezt a hibát végre lekezelik...) ha már a fejlesztők nem tudják korrekt módon frissíteni a cst térképet (gondolok itt arra amikor valaki ott hagyja nyitva a játékot, elmegy egy órára, és mikor visszajön...
  18. Kibeszélő Céhexpedíció 5. szint

    Hali! Ha már ennyi céhexpedíciós készlet töredéket hozzánk vágnak a céhexpedíció egyes szintjein, akkor nem lehetne megoldani a "beváltásukat" is úgy, mint a Martalóc zsákmányánál?
  19. Harry Potter esemény

    Elnézve, hogy az Inno milyen igyekezettel próbálja meg újra és újra lehúzni a játékosokat, nem hiszem hogy tudnának vagy akarnának annyit fizetni a jogokért, amennyit J.K.Rowling kérne érte...
Fent