Keresési eredmények

  1. Kibeszélő Céhcsatatér frissítés

    Akár az is :) Nekem 2 dolog fontos, hogy mindenkivel megküzdhessünk, a másik hogy a kincstárba lehessen gyémántot is tölteni. Én ezzel tök elégedett lennék.
  2. Csatatéri ranglista

    Nem is a mi feladatunk kidolgozni, ez csak inspiráció. A mostani ligák helyett csoportok lennének. (Az elnevezés lényegtelen.) A gyémánt01-es csoport, a mostani 1000-es liga 36 céhe. 5 hét kell ahhoz, hogy mindenki játsszon, mindenkivel. Ezt kisorsolják a bajnokság elején, általában mint a...
  3. Kibeszélő Céhcsatatér frissítés

    A mi javaslatunk a következő: 5 hetes bajnokság, 36 céhes csoportokban. Mindenki játszik mindenkivel. A bajnokság végén az 5 leggyengébb céh lejjebb kerül, az 5 legerősebb céh feljebb kerül a csoporttáblázatban (a mostani liga helyett). A rangsor alapja a győzelmi pont. A liga és a nyert csaták...
  4. Csatatéri ranglista

    A mi javaslatunk a következő: 5 hetes bajnokság, 36 céhes csoportokban. Mindenki játszik mindenkivel. A bajnokság végén az 5 leggyengébb céh lejjebb kerül, az 5 legerősebb céh feljebb kerül a csoporttáblázatban (a mostani liga helyett). A rangsor alapja a győzelmi pont. A liga és a nyert csaták...
  5. Csatatéri ranglista

    Ez nem így van, a jelenlegi sorsolás nem engedi. A 6 CST-ből 4-szer kaptuk meg a TOP2 céhet, ebből 2-szer párban. Nem sok esélyünk volt CST-t nyerni...
  6. Javaslat a Céhek közötti bajnokságra

    A jelenlegi céhek közötti globális ranglista nyomokban sem tükrözi a valós sorrendet, ami a játékosok és a céhek demotivációját eredményezi. A játékosok, céhek többségének nem a helyezés számít, hanem annak igazságossága. Javaslatunk a következő: 5 hetes bajnokság, 36 céhes csoportokban...
  7. Kibeszélő Céhcsatatér frissítés

    Szerintem, ha nem tudja/akarja az Inno megoldani, hogy 1 bajnokságon belül azonos ligában mindenki játsszon mindenkivel, akkor érdektelenné válik ismét a CST és azáltal a játék is. Mi ebben a bajnokságban harmadszorra kaptuk meg a TOP1 céhet és másodjára a TOP 2-t. Engem nem zavar hogy ők...
  8. Új CST épületeinek gyémántozása

    Lehetne előre a kincstárba tölteni, mint a termékeket. Az igazi pedig az lenne, ha látnánk, hogy ki mennyivel járult hozzá :)
  9. Céhcsatatér ligapontjainak átdolgozása

    Nem a gyémánt liga a lényeg, hanem a homogenitás. Amit Te javasolsz, az olyan lenne, mint egy város, ami tele van 30-as táblával, de lakosai Porschéval járnának. Mondhatod, hogy nekik,hogy cseréljék le Trabantra..... Azt mondod, ne menjünk a csatatérre, és akkor majd ki esünk, és ha kiestünk...
  10. Céhcsatatér ligapontjainak átdolgozása

    Dementia, ez a Te megoldásod, de nem mindenki (szerintem sokan nem) szeretne ébresztő órával a kezében aludni, élni. Nekem nem ez a fejlődés iránya. Ezzel nem akarom tagadni azt fajta játékstílust sem, amit Te képviselsz, de én a játék élményéért szeretnék játszani. Az nem zavar, ha néha...
Fent