Keresési eredmények

  1. Céh csatatér

    Köszönöm a válaszodat. és bocs a rossz megfogalmazásért. de még mindig nem tudom mit kell tennem. nem fejtenéd ki kicsit hosszabban a választ?
  2. Céh csatatér

    Sziasztok! Segitsen már valaki! A céh csatatéren megtelt az első szintem. Szeretnék lépni a 2. szintre, de azt irja ki hogy adakozzak és kérjek engedélyt a 2. szintre lépéshez. Minden tagnak meg van hogy mennyit kell adakozni. de azt hol látom hogy nekem mennyit kéne ? Mennyit kell adakozni és...
  3. Kibeszélő Nyári esemény

    Köszönöm szives válaszodat. szép napot !
  4. Kibeszélő Nyári esemény

    Sziasztok! A kérdésem az lenne, hogy volt egy fel nem használt dublonom. de mire pörgettem volna, vége lett az idénynek. Akkor ez most végleg elveszett? Köszönöm a válaszotokat.
  5. Kérdéseim a játékkal kapcsolatban!

    Köszönöm válaszodat. megnéztem és a nevem mellett a jutalomnál a következő van: 15 FP, 18 medál, +1 tervrajz, az épület a második szint elején tart. kétszer adtam 1-1 Fp-t és nem kaptam semmit. rendjén van ez igy?
  6. Kérdéseim a játékkal kapcsolatban!

    Üdvözletem ! Ha egy másik játékos nevezetes épületét támogatom forge pontokkal akkor mellette ott látom hogy jutalom is jár érte, nálam nem jelenik meg a jutalom. ( medál , f. pontok meg tervrajz ). Tudnátok segiteni.
  7. Kérdéseim a játékkal kapcsolatban!

    Köszönöm szépen a választ. lenne még egy kérdésem. a nem használt épületeket pl. éppen nem termelő mühelyt nem lehet raktárba tenni és helyette másik mühelyt kitenni? Köszönöm Üdv. Yumi5
  8. Kérdéseim a játékkal kapcsolatban!

    :D :)
  9. Kérdéseim a játékkal kapcsolatban!

    Sziasztok! lehet hogy nem jó helyre irok, akkor bocsi ezért. Nem rég óta játszom a játékkal.lehet hogy hülye kérdés lesz, de hol kapok információt hogy melyik műhely miket gyárt? eddig csak akkor láttam, ha kitettem a földre. Köszönöm válaszotokat. Yumi5.
Fent