Keresési eredmények

  1. illesmate

    Kibeszélő Fejlesztések és teszt

    Egyetértek a fent leírtakkal kapcsolatban.Jó volt benne picit túlzás is. Persze millió 1 szerethető dolog van a játékban.Persze van amit én így nagyon szívesen kiiktatnék.De egyetértek azzal,hogy mindenki a maga módján halad tervez stb.
  2. illesmate

    Kibeszélő Fejlesztések és teszt

    Nekem ez az összecsukható feladat sáv nem tetszik. Eddig jobban tetszett,hogyha a napi küldetést akartam csinálni,akkor rányomtam és láttam. Most meg először fő küldetés majd napi. Ugyanez a bónuszt tartalmazó sávról a véleményem. Jobb volt látni mennyi pénz mennyi alapanyag stb bónuszom van. De...
  3. illesmate

    Aktuális A/B teszt vélemény

    Sziasztok! A jelenlegi "béta" teszt ami az A/B terv alapján nálam megjelent(ha nem tudod mi az az A/B teszt itt utána olvashatsz:https://forum.hu.forgeofempires.com/index.php?threads/forge-of-empires-a-b-tesztel%C3%A9sek.6506/). Nos nem mindenki fog velem egyetérteni de az tény hogy a játéknak...
  4. illesmate

    Napi küldetés csere

    Sziasztok! A napi küldetés megváltoztatásában pozitív dolog az hogy az aktuális feladatot le lehet cserélni másra. De ha rálépek legalább telefonon a csere gombra figyelmeztessen rá hogy tényleg szeretném e cserélni mert amikor véletlenül ráléptem akkor azonnal cserélte. Szóval én örülnék ha ezt...
  5. illesmate

    Céh szint lépés

    Az időpont csak példa volt :). De Jah kb akkor írná ki. De legalább jelezné.
  6. illesmate

    Céh szint lépés

    Sziasztok! Szerintem nem lenne rossz ha belenne egy olyan rendszer vezetve ami jelzi az esemény naplóban hogy pl ma 12:54-kor a céhed elérte a 17.szintet. Mivel ha rendelkeztek a céhen belül többen is hírességek csarnokával csináljátok a céhexpedíciót stb-t akkor eleinte legalább is simán benne...
  7. illesmate

    1v1

    Sziasztok! Egy nap a játékkal szintén játszó ismerősömmel azon gondolkodtunk milyen jó lenne egymás ellen küzdeni. Persze ha szomszédok vagytok akkor van erre "lehetőség". De mi arra gondoltunk speciel hogy egymás ellen küzdenénk nem pedig úgy hogy én megtámadom a gép meg védekezik és fordítva...
Fent