Keresési eredmények

  1. Kalap23

    Forge akadémia házi eseménye

    Üdvözletem! A forge akadémi megrendezi a házi eseményét, amiben most, nem csak céh tagok hanem a tagok barátai is csatlakozhatnak! Hogyan is működik? A céhtagoknál: A csatlakozás után elmondjuk, azonban egy kis ÍzelÍtő: Ajándékok: Napi 20 fp 50 aktuális kori termék EXTRA: 70-100 fp 120...
  2. Kalap23

    Világ áthelyezése a szerverek között

    Sziasztok! Az ötletem: Egy világot egy szerveről átlehessen helyezni egy másik ba. Pl:Valakinek van egy Világa Cirgárban de mondjuk a barátai a Dineguban játszanak ezért átrakja a Cirgárdból a Dineguba a világát. Ilyenkor a Cirgárdból törlődik a világa és a Dineguba jön létre, megmaradnak a...
  3. Kalap23

    Darkside tagfelvétel (Dinegu)

    Üdv! A Darkside tagfelvételt hírdet! Elvárársok: Nincsenek, élvezd a játékot! Amit adunk: 42. szinten adott bónuszok Aktív forge láncok, 1.9 építő láncok Segítő közzöség Céh lottó, fantasztikus nyeremények Korrekt piac, de ha kell segítünk a nem annyira korrekt ajánlatokat is vinni Ha bár...
  4. Kalap23

    Céhek közötti kereskedelem

    Sziasztok! Már régóta gondolkozom egy fejlesztésen. A fejlesztés nem más mint az lenne,hogy a céhek tudjanak egymás között kereskedni. Itt termékekre,katonákkal és tervrajzokkal lehetne kereskedni egy letisztult legális rendszerben. Probléma: Így csalások alakúlhatnak ki Előnyök:A céhek előrte...
  5. Kalap23

    Probléma az Arvahal világban...

    Sziasztok! Egy észrevételem van. Ez a játékosnak, hogy lehet - medálja és 1 csatája és virtuális jövőben van? Az lenne a kérdésem, hogy hogy lehet - medálja? A 1 csatát még valahogy megértem: gyémántozik. A kérdésem az lenne, hogy ez így lehet? Kalap23
  6. Kalap23

    Nem működik a forge

    Nem tudok, belépni a forgéba, mert ezt írja ki: Először azt hittem, hogy valami internet probléma, de nem. Nem tudom, ogy mit tegyek, tegnap este nem tudok, belépni. Üdv, Kalap23
  7. Kalap23

    Céh választása

    Amikor kezded a világodad és halatsz előre bekel lépned egy céhbe. Nos ezt kezdő játékosként, mivel még a ranglistához,közösséghez nem férsz hozzá csak a játék által ajánlot 20-30 talán 40 céh közül választhatsz, és ezek általában már haladóbb céhek, persze vannak kisebbek, de nem kezdők akkik...
  8. Kalap23

    Események- Vadvilág

    Nem tudom kihogy van vele, de szerintem van esemény amit alul terveztek. A vadvilági esemény nem valami fantázia dús ha ilyet akarsz játszani akkor letöltöd a telefonodra és kész. Nincs kidolgozva mint a futbal esemény. A szent patrik napja viszonylag jó volt, de a vadvilági nem. Egyszerűen...
  9. Kalap23

    Események

    Sziasztok! Én a régi fiókomal 2020 novemberében kezdtem a forgét, a mostani fiókomal 2 hónapja. (Nem csalok a régi fiókomat megszünteték, mert nem voltam aktív) A lényeg, hogy sok eseményt ismerek, de nem az összeset és megszeretném kérdezni/kérni, hogy ide aki tudja, hogy milyen események...
  10. Kalap23

    Harcos csapat

    A harcos csapat minden jelentkezőt szivesen vár, ha: -A céh exp. aktív -Céh csatateren is aktív vagy -Egy közösségi életre vágysz Amit adunk: 1.9-es épités forge láncok mindenkinek felnyomjuk a nevezeteseit a min. szintre A 42. szinten adottságok De nem szeretjük az ingyen élőket. Csak akkor...
  11. Kalap23

    Javítva Hidak-Vízvezeték hiba

    Az egyik mellékküldetésben az a feladat, hogy fejleszem ki a hidakat. A fejlesztésekben viszont vízvezetkékek van. Nekem most először jelent meg a küldetés, ezért a hibát is egyszer észleltem. A böngésző:Chrome Verzió:1.204.c4bdde55855 (11.05.2021 10:49),
  12. Kalap23

    Forge pont láncok csalás elkerülés

    Nagyon gyakoriak a céhen belüli forge láncok.(szerintem mindenki tudja miröl beszélek) És problémát szokott az okozni, hogy valaki beteszi a nevezetesét a (10,20,30,40...)-fp láncba, de nem rak a másik nevezetesébe és azt nem vesszi észre senki. Kéne létrehozni egy olyan beszélgetést ami...
  13. Kalap23

    Javítva Játékos profil hiba (nem fér ki a szöveg)

    Amikor egy játékos profilját nézem meg a barátság megszüntetése szöveg nem fér ki. Mindig ezt tapasztalom amikor barát és megtudom szüntetni a barátságot. Chrome böngészőt használok. Nem olyan sürgős hiba csak jeleztem. Előre is köszönöm! Játék verzió:1.203.a9a4817c612 (28.04.2021 13:35),
  14. Kalap23

    Kereskedelem, bronkorszaki,vaskorszaki, kora középkori termékkekel

    Ébent,Márványt,Bort tudok főként adni Aranyért,Rezért, mészkövért Ha kell Ében,Márvány,Bor és van Aranyod,Rezed és mészköved akkor írj és cserélhetünk, de minden kora középkori termék megteszi Üdvözlettel, Kalap23
  15. Kalap23

    Forgecéh tagfelvétel

    Szia! Megtisztelsz minket azzal, hogy elolvasod a levelünket. Elvárásaink: Napi aktivitás. Napi moti/taki Aktív részvétel a céhexpedíción (legalább 5 találkozás) Közöségi élet Rólunk: Nem mindenkinek ez a fő világa, ezért neked se kell, hogy az legyen. Az alapítók tapasztalt játékosok...
  16. Kalap23

    Céhcsatatér

    Van egy megfigyelésem.A céhem Gyémántligában játszik.Már nagyon rég állandóan olyan a csatatér, hogy vannak a velünk egyszintü céhek és egy giga céh (25-35 fős). Értem én, hogy az erős céhek tarolnak, de akkor mért kisebb céhekell sorolja össze a rendszer? Jó, lehet, hogy ezek a céhek is...
Fent