Keresési eredmények

  1. Jön a kvantumportya

    Köszönöm a segítséged. Próbáltam ezt megcsinálni, de azt írja, hogy hoppá, felmerült néhány probléma, A feltölteni kívánt fájl túl nagy.
  2. Jön a kvantumportya

    1.278.1d8a8b96ec (13.03.2024 10:13) Segítéget szeretnék kérni fotó készítéséhez, mert itt a Ctrl C - Ctrl V a fenti sort hozta be. :D Köszönöm
  3. Jön a kvantumportya

    Sziasztok! Megtudná valaki mondani, hogy miért nem tudok tovább haladni? - Van 81685 kvantumlépésem, de nem tudok tovább lépni, mert nem aktív (szürke) az adományozási rész. Van egy rész, ahol ki kell választani a kvantumtisztet, kvantumtiszteket, de mi van akkor, ha valaki egy szál maga van a...
  4. Érdekes

    Szia! Köszönöm a válaszod! Nincs GVG-m, csak a feladatsort akartam megoldani, hogy foglaljak el harccal egy szektort. 6 katonát láttam, betámadtam, leöltem őket, majd betöltött 8 új egységet. Mondanom sem kell, hogy nekem már eleve nem maradt 8 egységem, feltölteni én nem tudtam, legfeljebb...
  5. Érdekes

    Köszönöm a válaszod. S honnan lehet azt előre tudni, hogy az a csata esetleg 2 körös lesz? Korábban nem nagyon tapasztaltam ilyet,csak mostanság, GVG nekem nincs feloldva, csak simán egy feladatot akartam megoldani, ahol harccal egy szektor elfoglalása a feladat. Csak kicsit meglepődtem...
  6. Érdekes

    Sziasztok! Érdeklődnék, hogy van az, hogy szektort szeretnék elfoglalni, mutat 6 katonát, őket leölöm, s máris a szektorban megjelenik újabb - most már 8 ellenfél, akit le kell ölnöm a terület elfoglalásához, de nekem nem ajánl fel olyan lehetőséget, hogy a leölt katonáim tudjam pótolni, hogy én...
  7. Robbanószer gyár építése

    Nagyon szépen köszönöm! További jó játékot kívánok!
  8. 1.217-es frissítés - piac

    Szia! Ezek szerint lehet, hogy tényleg félreértettem, mert én nem arra gondoltam, hogy én ajánlok fel valamit a piacra, hanem ha keresek egy adott terméket a piacon, akkor ne csak azt mutassa, amivel tudok kereskedni, hanem az összeset. Köszönöm a válaszod, megnyugtattál, de szerencsére a...
  9. Kibeszélő 1.217

    Sziasztok! Az új verzió frissités után beléptem a kastélyba, akkor dobott fel egy ablakot, s kiírta, hogy különböző feladatok teljesítése utána, csaták után, - akár harc, akár egyezkedés kapcsán, aztán napi belépések után kapunk pontot, mennyi egymás utáni nap (mennyiségre már nem emlékszem)...
  10. 1.217-es frissítés - piac

    Sziasztok! Most olvasom,. hogy holnap, azaz 2021.11.10-én érkezik a 1.217-es frissítés. Ebben az utolsó sor - miszerint " Végül pedig a piacon is egy kisebb javítás: már csak azokat a termékeket fogja a legördülő menü mutatni, amiből nektek is van. ." Véleményem szerint nem túl jó ötlet, mert...
  11. Robbanószer gyár építése

    Értem, köszönöm! Akkor inkább nem gyártok! Nem tudom átrendezni a városom, ahhoz nincs elegendő helyem.
  12. Robbanószer gyár építése

    Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni. Progresszív korban vagyok, robbanószer gyárat szeretnék építeni. Írja, hogy kétsávos út kell, főéülethez kell csatlakoznia. - Nos ezek adottak, de még sem teljesül az építés. Mi lehet az oka? A kétsávos utat először az épület egyik oldalához építettem...
  13. Kibeszélő Őszi esemény

    Igen, nekem is a 404-et írja ki, meg hogy zsákutrára leltem. :)
  14. Javítva Fogadó

    Köszönöm! Igen, közben láttam, hogy már 4-en is be tudtak ülni, szerencsére akkot a barátoknál nem jelez tévesen. Viszont most a frissítés után benéztem a fogadóba, 13 vendégem van, de még is csak 10/16 jelzést mutat. Ebben a melegben még a kijelző is kiakadt. :) :)
  15. Javítva Fogadó

    Sziasztok! Ez a probléma nem csak akkor fordul elő, ha tele van a fogadó. Én 07.27-én 15/16-nál gyűjtöttem be az ezüstöt, kiürült a fogadóm, de a kijelző változatlanul 15/16 jelzést mutatott, sőt, a fogadóboltban már letelt a bónusz időm, s még mindig mutatta, hogy él még a bónusz, holott már...
  16. Barát meghívása

    Köszönöm szépen!
  17. Barát meghívása

    Még egy segítséget szeretnék kérni más témában! Városrendezés! Ezt a funkciót csak rendezésre tudom-e használni, s rögtön visszahelyezni az épületeket, vagy ideiglenesen tudom-e tárolni ott, míg nem tudok terjeszkedni? Ezt csak azért kérdem, mert a meglévő épületet nem szeretném eladni, de nem...
  18. Barát meghívása

    Rendben, köszönöm szépen!
  19. Barát meghívása

    Köszönöm szépen! Próbálkoztam már, és úgy is, rájuk írtam, hogy jelöljenek be, mert engem nem enged, de ugyanezt válaszolták vissza, hogy őket sem engedi a gép! Akkor teljesen feleslegesen van ott a feladat, hogy legyen 100 barátod, ha nem enged, s ráadásul azt sem veszi figyelembe, hogy...
  20. Barát meghívása

    Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni a PROFIL / KÖZÖSSÉGI HÁLÓ részben a feladat: LEGYEN 100 BARÁTOD - jelenleg 83 van, de nem enged többet jelölni, mert az az üzenet, hogy "MÁR MEGHÍVTÁL 80 JÁTÉKOST A BARÁTAIM KÖRÉ". Ez így ilyen formában nem fedi a valóságot, mert nem én hívtam meg...
Fent