Keresési eredmények

  1. Szavak cenzúrázása.

    Sziasztok :) A szavak autómatikus cenzúrázásárol kaphatnánk egy kis infót, esetleg listát...? Mert vannak szavak, amiket furcsának tartok, hogy autómatikusan cenzúrázásra kerülnek. Pl.: hanyadik, hanyadikok. (én ezekben semmi sértőt nem találok...) És a multban mintha már párszor lett volna...
  2. Avatár, "egyedi" profilképek.

    Sziasztok! Elég sok féle avatár van, viszont rengeteg emberke ugyanazt, ugyanazokat használja. Esetleg lehetne szerkeszteni is őket..? Mármint oké, megszerezhetjük ugyanúgy az új avatárokat, de ezen kívül lehetne a 0-rol szerkeszteni saját magunknak is, a már meglévő avatárok "elemeit"...
  3. 1.9 építés

    Sziasztok. :) Sokan nem igazán értik az 1.9-"működését". Ami nem baj, senki sem úgy kezd el játszani, hogy mindent ért.. :) Ezt a pici szösszenetet régebben írtam a céhünkben, hátha picit segíthetek másoknak is vele. (bár vannak céhek, ahol kicsit máshogy "működik", de végülis a lényeg...
  4. Túl sok naplopó.

    Sziasztok! A sok eseményes épületnek, és nevezetes épületeknek hála, rengeteg felesleges lakosom van. (147 ezer 323-fő) De gondolom másoknál is hasonló.. :) (vagy sokkal-sokkal több.) Esetleg nem lehetne csinálni a város szélén mondjuk 1 gyémántbányát, ahol rabszolgamunkára...
  5. Support Nevezetes forge pontok

    Sziasztok! Az elmult időszakban 2x is volt olyan, hogy beteszem valaki nevijébe a pontokat, rögtön utána a játék nem reagál semmire sem. Ilyenkor ujrainditom, és azt látom hogy 2x esét tette be annak, mint amit én... :/ Mintha 2x számolta volna el neki azt amit én betettem...
  6. Céh csatatér

    Sziasztok! Céh csatatéren a Csatatérnapló-nál ne csak azt lehessen látni, hogy melyik céh mikor mit foglalt el. Sokkal fontosabb lenne hogy lássuk a támadásban résztvevőket.... (saját céhtagok) Ha mondjuk úgy lenne hogy x játékos támadta A3y-t 21:20-kor x játékos támadta A3y-t 21:20-kor x...
  7. Céh csata támadás telefonon

    Sziasztok! :) Általában tableten szoktam játszani, viszont néha telefonon. És.. ott picit kényelmetlen a folyamatos támadás, amikor 1huzamban 20, 50 vagy mégtöbbet csinálunk, főleg amikor sietni kellene. :) Igazibol a "probléma" szerintem a sérült katonák csereberéje, vagy amikor másik féle...
  8. Barátok legutóbbi bejelentkezése mutató

    Sziasztok! :) x-időnként szerintem mindenki szeretné picit frissíteni a barátlistáját, a már nem játszó emberkéktöl búcsút venni... :( Most ezt úgy lehet csinálni, hogy figyeled, hogy ki támogatja a városod, ki jár a fogadódba... De ez... Macerás. :/ Én úgy csináltam, hogy csináltam egy...
  9. Küldetések, típusai, és a Château Frontenac használata

    Sziasztok! Egy kis segítséget szeretnék kérni. :) Valaki elmagyarázná ezt az.. "Egészet"? Szóval van 3 féle küldetés típus. -Főküldi -Mellékküldi -Bónusz küldetés A Fronti lényege az, hogy a küldetések után kapható jutalmakat x %-al növeli. Eddig ezt értem. :) De. Két korral ezelőtt pár...
Fent