Keresési eredmények

  1. Jatekosnev változtatás

    Kiraly koszi :)
  2. Új nevezetes ötlet

    Ez igy kiraly koszi mostmar ertem annyifele pakzsvan a jatekban nem tudom mar megkulonboztetni :D
  3. Új nevezetes ötlet

    Ezek csak a tamadasi bomuszt adjak akkor amikor tamadsz de tamadaskor vedekezesi bonuszt mi ad?
  4. Új nevezetes ötlet

    Nekem volna egy ötletem egy olyan nevezetes ami a támado sereg vedekezesi bonuszat novelne nemtudok rola hogy volna ilyen csak a vedekezo sereg vedelmi bonuszat noveloeket tudnak felsorolni. A masik tulajdonsag lehet barmi mas ratok biznam jatek menetben nem valtozna semmit semmire nem volna...
  5. Jatekosnev változtatás

    Kizarolag csak pcn vagy mobilos plarformon is ?
  6. Jatekosnev változtatás

    Errol bem tudtam igaz hogy lehet mar pc platformon akarmikor nevet valtoztatni ?
  7. Kibeszélő Kulturális település ötletek

    Jatek valaki nyer valaki veszt ez igy van rendjen
  8. Kibeszélő Kulturális település ötletek

    Ezert kellene en szerintem a csatateren resztvevo jatekosokat ill. ceheket jutalmazni esetleg termekekkel is ami a ceh kincstaraba kerulne gvg es pvp soha nem is jatszottam a caatater egy baromi jo dolog esetleg lehetne olyat is a csataterem hogy ket terkép vagy egyszere vagy az elejen...
  9. Nevezetes lezárása a tulaj által

    Szerintem nalam joval regebb ota van ott aztan lehet hogy csak soknak tunik. Nem a pontokkal van bajom hanem azzal ha valakit tamogatsz tegyuk fel h cehtars inaktiv lesz mkn s ra semmilyen mod h a pontjaid visszakaod vagy toroljek a hozzajarulasi listadbol azokat akik mar regesreg inaktivak. En...
  10. Jatekosnev változtatás

    Csak akkor tudod megvaltoztatni ha a felhasznalo neved a valos neved is es szeretned megtartani az anonymitasod illetve h netudjanak vissza elni a neveddel ilyen esetekbe cserel felhasz.nevet.
  11. CE

    Egy v. Szintsn gondolkkztam mar en is nem en vagyok az egyetlen csak mert a profik vegig jatszak a ce-t 20perc .alatt en otletem vagy gondolatom az volt h hosszabb etapokat katszani szintenkent esetlwg egy ujratervezett terkeppel
  12. Nevezetes lezárása a tulaj által

    Igen nem rossz otlet jo volna gy gomb egyszerubb mint az utat ki es be tenni ,de a masik szempontbol is megkell nezni vannak akiknek evek ota benne vannak a pontjai mert a jatekos inaktiv lett erre is kilehetne talalni valamit peldauk az aktualis szinten a nevezetes nullazodna egy fel ev utan...
  13. Kibeszélő Kulturális település ötletek

    J0kernak jo otlete van csatateret mas szerókkal egybe hozni az tokjo volna
  14. Kibeszélő Kulturális település ötletek

    Kulturalis telepulesekkel en is ugy vagyok h nagyon sokaig tart es ujra es ujra kell kezdeni minden egyes alkalommal .
Fent