Keresési eredmények

  1. Kibeszélő Nagy hírek a Forge háza tájáról!

    Köszönöm szépen a fejlesztőknek, végre meg tudok szabadulni ettől a játéktól, hogy az útolsó értelmes dolgot is kiveték belőle. Igy már pont olyan semmi lesz mint a többi telefonos farm játék. Jó játékot
  2. Céhszármazás jelőlés

    hali Most találkoztam azzal a problémával hogy több céh-el is kell egyszerre beszélni és nevek alapján elég nehéz beazonosítani ki honnan van. Ha lehetséges különböző céhekből származó emberek közti levelekben valahogy kiirhatná a nevünk mellé hogy honnan vagyunk ki mit szól hozzá?
  3. Új ötlet-Adományozás

    na az jó ötlet még támogatom
  4. Új ötlet-Adományozás

    Ezzel az a probléma hogy igy lehetne huzni több karival 1et... képzeld el hogy elkezdesz másik 3 karival játszani a főkarid mellett és az onnan kapot épületeket terméket gyémánttot ??? átolnád és 3x gyorsabbna fejlődnél.. Elképzelhetetlen számomra a bevezetése :) esetleg az még elfogadható hogy...
  5. Új nevezetes ötlet

    általában inkább kis zombikat alkalmaznak máshol erre :)
  6. Új nevezetes ötlet

    Én katonai épületnek örülnék a legjobban például olyat ami a katonáimnak add képeséget mint ugye az üveg. Rengeteg lehőség lenne még akár : ütésre gyogyúlás , egység halál után a gyilkos befagyasztása 1 körre, csata után a meghalt katona feléledhet, csata közben meghalt katona után esélyre...
  7. Kibeszélő Céh adminisztrátorok beszélgetése

    üdv Kérdés akkor most a fontos üzenetekből lehet akármenyi viszont minden üzenetet törölnek 60 nap után? a választ olvasva ez csak költöi. Céhvezetőként pedig mondhatom tök jó ötlet a rendszergazda fül csak ezzel nem igazán segít továbbra se az átláthatóságon.Eddig is a közösség részen ki...
  8. Atomium nevezetes bónusz megváltoztatása

    Pont ez a lényeg hogy nem lehet lerakatni, mert a boldogság bonusz olyan haszontalan h nem veszi be a gyomra sok játékosnak. Ha ezen változtatnának jó irányban akkor könnyebben lehetne kérni. Amúgy a 7x6 nem kicsi, de ha egy céh jobb szeretne lenni mint a többi akkor egy jó lehetősség erre. Amig...
  9. Zsiványok külön egységek

    Nincs értelme változtatni. Egyszerűen érezzetek rá a dologra nem egy idegen raktárban jársz. Csata elött nézd meg a csuszkán hol vannak a zsivik és 1 katintással ott is vagy és rakod be. Automata berakásnak meg semmi értelme mert akkor az ellenfélnek is az van és nincs olyan hogy te jobb lehetsz...
  10. GVG eltörlése?

    Én nem gondolnám hogy ezen változtatni kellene.Azok akik szeretnek gvg-ni azoknak sértés ez az ötlet. A játék egyik legszebb része és sajnos kevesen játszák. Erről inkább a készítők tehetnek hogy nem fordítannak figyelmet rá. Elérhetővé kellene tenni telefonra is hogy többen játszhassák és...
  11. Atomium nevezetes bónusz megváltoztatása

    Én céhvezetőként lerakatnám mindenkivel,de az obszit könnyű volt beadni mindenkinek hogy hasznos a céhnek az atomium túl nagy és nyilván aránytalanúl hasznos csak. Vagy a méretén kellene változtatni de gondolom a kinézett miatt az maradna akkor viszont a boldogság helyett lehetne hogy add PL...
Fent