Keresési eredmények

  1. Egységek adományozása a céh kincstárba

    Sziasztok! Az ötlet az hogy mivel a telefonos app-ról nem lehet gvg-zni igy megkellene nyitni olyan lehetőséget hogy céh kincstárba egységeket adományozni amit a GVG vezetők feltudnának használni szektorok töltésére és így akik telefonról vannak azok is hozzá tudnának járulni még inkább a céh...
  2. Nemhasznált nevezetesek ujragondolása

    Sziasztok! Az az ötletem támadt hogy a Forge csapata újragondolhatná azokat a nevezeteseket amit nem használ senki mint például a Gaia szobor, Kolosszeum, Kapitólium, Notre Dame, Space Needle, Lótusz templom, Habital. Ha más bónuszokat adnának akkor ezek a szép nevezetesek talán lekerülnének...
  3. Szuper fejlesztő

    Sziasztok! Az az ötletem támadt lehetne szuper fejlesztő készlet amivel bármilyen eventes épületen lehetne szintet emelni (persze aminél még van lehetőség) így talán nem kellene megvárni ameddig a régiség kereskedőnél megjelenik egy fejlesztő vagy eljön a következő eventel.
  4. Csoportos támogatás

    Sziasztok! Az az ötletem támadt hogy sokan vannak akiknek kevés az ideje de szeretnének segíteni mindenkinek emiatt lehetne egy gomb amivel egyszerre takarit/motivál mindenkit a céhben egy másik gomb pedig a szomszédságnál tenné ugyan ezt mondjuk 5 gyémántért a gyors aratás mintájára.
  5. Harc

    Sziasztok Fejlesztési ötletem lenne. A csatánál az támadó sereg összeállításánál ne látszódjon a védekező egységek, és lehetne egy támadó sereg ürítése gomb hogy ne egyesével keljen a sérült egységeket visszavonni a támadó seregből majd ujjakkal helyettesíteni. Sok felesleges időt elrabol...
Fent