Keresési eredmények

  1. Szeptemberi fórumjáték

    :)
  2. Fosztogatások!

    sziasztok nem ugy van hogy a motivalt epulet nem kifoszthato ? engem egy gyoker minden nap megtamad - ma kivetelesen epuletet is lerabolt Pont a csuromet amit most akartam learatni Lepek be es latom h mindent elvitt : penz alapanyag forge point :( es 24 oras az epulet .....en meg nagyon...
  3. Kibeszélő Őszi esemény

    kerdes: a 2 csajszis-sutis feladatbol mind1 milyen sorrendben csinalom meg oket ? support nem tud segiteni miert nem kaptam meg a sutialapanyagokat es mar csak erre tudok gondolni :( :( koszi
  4. Kibeszélő Őszi esemény

    ma mar a masodik alkalommal fordul elo: megcsinalom a feladatot es nem kapom meg erte a cuccot - reggel tok, most fahej mivel volt egy kis harcom a supporttal csinaltam egy elott es utana kepernyot nagyon nagyon fusztralo mert nekem aki 3 hete kezdte a jatok nem konnyu teljesiteni oket :( es...
  5. Kibeszélő Őszi esemény

    Feladatsornak en is orultem volna tegnap mikor boldogan elkoltottem az 50 Forge pontot amit a sutiert kaptam aztan 10 p mulva jott a csajszi egy feladattal: kolts el 17 FP- :t :rolleyes::cool: Kerdes: csajszi azt keri noveljem 420 ponttal a boldogsagot, letettem egy fat - erteket...
Fent