Keresési eredmények

  1. Tejinashi

    Kibeszélő 1.235

    Nem tudom, hova tartozik, de úgy veszem észre, megszünt a napi küldetéseknél a feladat csere lehetősége. Egy ideje minden ferladat mellett volt egy gomb, ha megnyomtam, ahelyett egy másik feladatot adott. Az elsőt ingyen, a többit valamennyi gyémántért. Ez most, ha jól látom megszünt?
  2. Tejinashi

    Kibeszélő Forge mobil videóhirdetések

    Mindenki támogatása: Ez nem rossz, nem kell egyenként véigmenni a szomszédokon és a céhtársakon. De nem lehetne egy ugyanilyen gombot betenni a kocsma látogatásokra is? Ugyanis attól még, hogy a barátokat egy gombbal támogatom mindet, egyenként végig kell néznem, mert a kocsmalátogatásra nincs...
  3. Tejinashi

    Kibeszélő Forge mobil videóhirdetések

    Köszi, így már értem. Csak félreértettem a szöveget, hogy "Aktiváld az összes bónuszt azonnal!", mert így azt hittem (én legalábbis), hogy aktiválnom kell bónuszokat, holott már automatikusan aktív.
  4. Tejinashi

    Kibeszélő Forge mobil videóhirdetések

    Megnéztem és továbbra is csak egyet tudok aktiválni, pedig azt írja, hogy egyszerre mindet lehet:
  5. Tejinashi

    Kibeszélő Forge mobil videóhirdetések

    Na ezt nem néztem, köszi.
  6. Tejinashi

    Kibeszélő Forge mobil videóhirdetések

    Ezt a fogadói bónuszt nem értem. Amíg nem volt ez a külön fül, addig is tudtam aktiválni a bónuszokat. Semmi nem változott,. ugyanúgy tudom aktiválni őket most is... Mi a különbség??
  7. Tejinashi

    Kibeszélő Téli esemény

    Én eleve nem vásárolok, így nem is tudom, hogy van-e vagy nincs.
  8. Tejinashi

    Kibeszélő Téli esemény

    Szerintem valamelyik fejlesztőnek ki kellene debuggolnia ezt a részét a játéknak, hogy miért van az, hogy egyesek kapnak, mások nem kapnak ugyanazzal a beállítással....
  9. Tejinashi

    Kibeszélő Téli esemény

    Na olyanokat nem szoktam kapni, pedig be van kapcsolva:
  10. Tejinashi

    Kibeszélő Téli esemény

    Ezt az átkozott megkeverés nyereményt ki kellene már irtani a játékból. A játékosok többet bosszankodnak miatta, mint amennyi örömet okozna a nyeremény. Elsőre egy duplázást választottam, így mindegyik ikon mellé betette a x2-t. A következőre egy megkeverést nyitottam, így a duplázás elveszett...
  11. Tejinashi

    Kibeszélő Téli esemény

    Értem, de az nem én vagyok ezek szerint...
  12. Tejinashi

    Kibeszélő Téli esemény

    Milyen + email??
  13. Tejinashi

    Kibeszélő Téli esemény

    Nekem még soha, pedig minden napit megcsináltam és a végén jelezte is hogy sikerült végig csinálnom az eventet, de a fődíjból sem, sikerült még soha az összes szintet megszereznem. Jelenleg a napi 30-35 csillagból nem igazán lehet megszerezni a napi nyereményt sem és a rénszarvasokat sem. Nem...
  14. Tejinashi

    Kibeszélő Téli esemény

    Szerintem amikor az eventet tesztelik, akkor sem tudják megszerezni az összeset gyémánt nélkül. Ha meg igen, akkor hibás a teszt (vagy a játék, amikor élesbe kerül...).
  15. Tejinashi

    Kibeszélő Téli esemény

    Azért nem ártana az event ismertetőbe beírni, hogy az összes díj megszerzése csak gyémánttal lehetséges....
  16. Tejinashi

    Kibeszélő Haloweeni esemény

    Már csak négy matricám van, azt nem tudom felhasználni. Öt kell hozzá.
  17. Tejinashi

    Kibeszélő Haloweeni esemény

    Van itt sok érdekes dolog annak érdekében, hogy minél több gyémántot vegyél, hogy végig tudd csinálni a teljes eventet.
  18. Tejinashi

    Kibeszélő Haloweeni esemény

    Gondolom nem jutottem el addig a mezőig.
  19. Tejinashi

    Kibeszélő Haloweeni esemény

    Volt olyan nap, amikor egyáltalán nem adott matricát.
  20. Tejinashi

    Kibeszélő Haloweeni esemény

    Úgy látszik Annabellát eldugták, mert egyszer sikerült rálelnem: Mint ahogy a matricákat is, pedig végig csináltam az összes feladatot: Kíváncsian várom egy szakértő véleményét, hogy vajon mitől függ, hogy valaki az összeset megtalálja-e vagy sem?
Fent