Keresési eredmények

  1. Nem játékhiba hívás történeti küldi

    elirási hiba van:a feltehetünk helyet felhetünk van irva!
  2. virusos oldal küdözgető

    az e szerveren egy Helixo nevű játékos jelszó lopkodóoldalt küldözget minden játékosnak le kéne banolni!!
  3. Nem játékhiba pvp aréna

    a pvp arénába beraktam 6 zsivit és amikor meglőték öket meghaltak
  4. Új hiba nem működik a csata!

    Amikor semi se múködik se támadás se semi!
  5. Új hiba Inka nyeremények a cégcsatatéren , de nem került a raktárba

    A csatatéren legnagyobb örömömre inka termékeket nyertem 5 félét 5 féle mennyiségben. Viszont a raktáramhoz nem adódott hozzá, legnagyobb szomorúságomra. ???? Dioka, Arvahall
  6. Új hiba lehetetlen beszivárgási feladat a főküldetésben

    A főküldetésben megadott tartományokban a szektorok már el vannak foglalva, csak 2 hiányzik. A feladat viszont 3beszivárgás. Szóval ez lehetetlen! Most mindörökké ámen, nem lesz több főküldetésem? A program miért nem ellenőrzi, a küldetés elvégezhetőségét? Lehetne nálam léptetni a küldit...
  7. Új hiba lehetetlen beszivárgási feladat a főküldetésben

    A főküldetésben megadott tartományokban a szektorok már el vannak foglalva, csak 2 hiányzik. A feladat viszont 3beszivárgás. Szóval ez lehetetlen! Most mindörökké ámen, nem lesz több főküldetésem? A program miért nem ellenőrzi, a küldetés elvégezhetőségét? Lehetne nálam léptetni a küldit...
  8. Nem játékhiba Eltűnt árucikk

    Amikor építettem volna az Achenit, kiderült hogy eltűntek az árucikkeim (éjféltől ma reggelig). Kérem szépen vissza az áruimat, nagyon sokba volt nekem! Már csak a rézből hiányzott az este, arra vártam. Érdekes módon abból nem tűntetett el, csak az összes többiből, ami meg volt!
Fent