Keresési eredmények

  1. Kisgosti

    Új hiba Fordítás

    Ez angolul maradt...
  2. Kisgosti

    Fórum jelzés

    Két világban játszom. Örülnék ha be tudnám állítani, hogy a másik háromban ne is jelezze azt, hogy van új bejegyzés, mert nem igen érdekelnek az ottani dolgok. Ha már van ilyen opció, légyszi valaki írja meg hogy hol!
  3. Kisgosti

    Mobil béta

    Örülnék, hogyha attól, mert mobilon játszom, el tudnám érni a béta szervert.
  4. Kisgosti

    Javítva Fórum bug

    Mint láthatják, az előbb létrehoztak egy témát (Fordítás) mikor létre akartam hozni, azt írta ki hogy hiba történt. Megcsináltam mégegyszer, erre mikor már létrehoztam, látom hogy mégis ott van, tehát kétszer van ott. A javítást szeretném kérni, és előre is köszönöm!
  5. Kisgosti

    Javítva Fordítás

    Kedves Support! Ezt mondja Mycena hercegnő: "Irányítsd Ravens Creek-et Zaldon-on-Sea-t és Houndsmoor-t!" Ebből nekem hogyan kéne rájönni arra, hogy egyáltalán dolgom van a Kutyamocsár nevű provinciával? A javítást előre is köszönöm!
  6. Kisgosti

    Nem játékhiba Ürülés

    Teljesen kitörlődött Brisgardban a raktáram. A készlet nem, de a tárgyak igen.
  7. Kisgosti

    Nem játékhiba Áttekintés

    A Tech-fa Mélytengeri jövő áttekintésénél kimaradt a Nautilus egység, és az Űrkorszak - Aszteroidaöv nél kétszer van a tároló konténer. Mobil verzió.
  8. Kisgosti

    Javítva Nyelvbotlás

    Mount Killmore szektoraiban a szövegbe hiba csúszott. Azt mondja: ... A múltban számos jó üzletet közöttünk. ... Ennek nem így kéne lennie: .... A múltban számos jó üzletet kötöttünk. ...? (Akkor mondja ezt, ha az előző provinciáit 100%ban tárgyalással szereztem meg.)
  9. Kisgosti

    Nem játékhiba Ezüst agyagtábla 2.

    A 3. küldetés után az 5ből megszakadt, nem tudtam folytatni. A többi nem csinálja ezt, de az arany agyagtáblát nem tudom.
Fent