Keresési eredmények

  1. Felvételt hírdet a Roninok céh

    Új tagok jelentkezését várjuk a Roninok Céhbe! Céhünk jelenleg 11 fővel rendelkezik. A müködési szabályaink: Egymás közötti kereskedés 1-1-ben. Támogatás a nevezetes épületek építésében. Aki tud vegyen részt a céh expedicióban és céh csatában. Nem várunk napi szintü aktivitás, de hetente...
  2. Kérdéseim a játékkal kapcsolatban!

    Szivesen, ha tudok segítek:-) Nekem is tapasztalati tény volt a dolog. Ezért fizettem végül pc-n keresztül kártyával.
  3. Kérdéseim a játékkal kapcsolatban!

    Köszönöm!
  4. Kérdéseim a játékkal kapcsolatban!

    sziaztok! a fosztogatással kapcsolatban vannak kérdéseim: - ha a fosztogatásra klikkeltem és sikerült betörnöm akkor azonnal tudok fosztani? - automatikusan adja fel, hogy mit lehet fosztani vagy meg kell keresnem a városban mit lehet/akarok? - ha még nem termelődött le az alapanyag/pénz/termék...
  5. Kérdéseim a játékkal kapcsolatban!

    lehet telefonon is, csak többe kerül valamivel ...a telefonos fizetés minden telefonon más és más...de ha iphone, akkor menj bele az apple storeba és ott van egy kis fej ikon arra klikk és felajánl egy csomó lehetőséget, hogy mivel és hogyan tudsz fizetni.. csak próbálunk segíteni Neked...ezt...
  6. Kérdéseim a játékkal kapcsolatban!

    vagy feltöltöd az apple pay-ben vagy bankkártya adatok megadásával, vagy ha be van állítva a kártyád a telefonodra akkor azzal, de azt tapasztaltam, hogy ha telefonon vásárolsz akkor kicsit többe kerül mint ha pc-n keresztül és bankkártyával...
  7. trófea

    Köszönöm a trófeát, mire használhatom fel, illetve van-e feladatom vele?
  8. Kérdéseim a játékkal kapcsolatban!

    Közben újabb kérdés:-) Van egy zászlóvivő táborom a raktárba, van értelme megépítenem? illetve ha a raktárból építek meg dolgokat, és van raktározó készletem, akkor vissza tudom rakni vele és esetleg utána el tudom adni? Köszönöm a választ!
  9. Kérdéseim a játékkal kapcsolatban!

    Köszönöm a választ, sokat segítettél :-)
  10. Kérdéseim a játékkal kapcsolatban!

    Még egy kérdés:-) Nyertem egy sötét tornyot, de azt irja, hogy -260 boldogságba kerül amikor megépítem...ez egyszeri költség, vagy ahányszor motiválva van annyiszor vonódik le? Köszönöm a választ.
  11. Kérdéseim a játékkal kapcsolatban!

    sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy lehet egyszerre több kultúrális települést is csinálni? Most a Vikinget csinálom. Köszönöm a választ.
  12. Kérdéseim a játékkal kapcsolatban!

    Sziasztok, a következő lenne a kérdésem: eddig 24 óránként kaptam 4 forge pontot a várásházán, mostantól pedig egyet sem..Ennek mi az oka? Köszönöm a választ!
Fent