Keresési eredmények

  1. Pircsi az Istennő

    Exped 5. szint és új cst demo?

    láttam valahol 181 demót....akkor az kamu?
  2. Pircsi az Istennő

    Exped 5. szint és új cst demo?

    És egy kérdés újra. Mi a maximális demo határ? 150?180?
  3. Pircsi az Istennő

    Exped 5. szint és új cst demo?

    Köszönöm a válaszod Bütyök, azt hittem már soha nem tudom ezeket meg. Tehát az expedre még nincs dátum. a csatatérhez....Én nagyon kiváncsi vagyok erre, mert a kis céhek igy sem fognak haladni. Ez elméletben jó lehetne, de gyakorlatban....? 100 ütésnél akkor 34 demom lesz mondjuk? és egyedül...
  4. Pircsi az Istennő

    Exped 5. szint és új cst demo?

    Sziasztok. Két kérdés foglalkoztat egy ideje. Mikor kerül bevezetésre az expedición az 5. az új szint? Január vége? És a másik, elvileg bétán tesztelik vagy fogják , hogy a csatatéren a max torony segítség 66% legyen, vagyis, kevesebbet tudjunk ütni ezáltal? Nem tudom, ezzel is mi a cél egy...
  5. Pircsi az Istennő

    Javaslatok (1.209-s verzió)

    Nézd, ötleteket várnak, cserébe fizetős szolgáltatást nyújtanak..ez máshol is így megy. És mivel írtam, hogy céh szinten gyűjtöttem be, így nem minden fogalmazás az enyém, csak másoltam, mert vannak ott is jó ötletek. plusz bele sem írtam, hogy minden egyes frissítés után a játék mobilról és...
  6. Pircsi az Istennő

    Javaslatok (1.209-s verzió)

    Sziasztok. Régóta gyűjtögetemaz ötleteket, de most a Céhből is kikértem a többiek véleményét. Reméljük pár megvalósul és nem a grafikai rész lesz megint csillogóbb, hanem a tényleges játék élmény fog javulni. ⁃ céh tagok online megjelenítése, 24 óra után más szín, 7 nap után...
  7. Pircsi az Istennő

    Céh elhagyása gomb dupla megerősítés bevezetése

    Sziasztok. Javasolnám a Céh elhagyása gomb dupla megerősítés bevezetését. Mint például a nevezetes esetében, hogy ki kell pipálni egy kis ablakot. Nagyon könnyű kilépni egy céhből "véletlen érintés esetén". Pl telefonról a céh felületre a saját nevedre kattintva már ki is írja, hogy céh elhagyása.
  8. Pircsi az Istennő

    Forge of Empires 8. születésnapi játék a fórumon kibeszélő

    Sziasztok, hol találom a 8.szülinapi játék nyerteseit?
Fent